и пак 50 $

• do6ko
      do6ko
      Бронз
      Здравейте регистрирах се минах теста от втория път опитах да взема капитала в еверест поискаха ми сканирана лична карта - пратих (черно бяла) явно е било проблем и пратих цветна , живеем на квартира и постоянният ми адрес се различава от настоящият ми и понеже живея с родителите си нямам никаква сметка от ток тел и т.н. опитах да им обесня това на мн развален английски но още нямам отговор как да процедирам
  • 21 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Провери моля те своите съобщения (като кликнеш на Ново съобщение горе вдясно до менюто за език)!

Поздрави,

Надя
    • vaskopoker
      vaskopoker
      Бронз
      тези 50 $ са пълна боза
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от vaskopoker
      тези 50 $ са пълна боза
      Здравей,

за съжаление започваме с лошо (виждам, че е един от първите ти постове), но ти давам официално предупреждение за нарушаване на нашите форумните правила. Публикацията ти не е по темата както и не съдържа никаква полезна информация. При следващо нарушение ще последва жълт картон.

За теб началният капитал може и да не е полезен, но повярвай ми, в историята на PokerStrategy.com има много играчи, за които началният капитал е бил първата стъпка към много успешна и доходоносна покер кариера.

Нашите играчи постигат големи успехи, не само онлайн, но и в турнири на живо (например сега на Бахамите в турнира на PokerStars.com Caribbean adventure покер стратег завърши 11-и в Main Event и грабна $130 000!).

Разбира се, всеки има право на лично мнение, но те моля да не подвеждаш новите играчи!

С уважение,

Надя
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Здравейте,

Началния бонус на PokеrStrategy заедно с лекциите е невероятен старт в покера. Искренно ви благодаря за предоставената възможност.

Поздрави.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rossess
      Здравейте,

Началния бонус на PokеrStrategy заедно с лекциите е невероятен старт в покера. Искренно ви благодаря за предоставената възможност.

Поздрави.
      Радвам се много да го чуя! Успех на масите!

Поздрави,

Надя
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      а аз дали ще го получа скоро
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @do6ko,

Здарвей,

Моля да си провериш съобщенията тук. По принцип там отделът за клиенти ще те информира. Ако не знаеш англ. език, сподели тук и администраторите, модераторите или членовете ще ти преведат съобщенията.

Поздрави,
      Деси
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      така ето какво ми писаха на 13.01
      Jeff,
      13.01.10 16:54: Dear do6ko,

Our security department has now checked your ID documents and approved you for the money transfer.

You will receive your starting capital within 48 hours but probably sooner. Thanks for your understanding.

Best regards,
      Jeff

до колкото разбрах трябва до 48 часа да са превели , е 46 минаха и ни вест ни кост
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @do6ko,

След 48-ия час моля да се свържеш с отдела за клиенти.

Благодаря за разбирането и търпението!

Поздрави,
      Деси
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      а можете ли да напишете примерен имейл на английски обясняваща ситуацията от първия ми пост
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново do6ko,

Заповядай:

"It has been over 48 hours and I still have not received my starting capital. You said I would receive it in 48 hours."

(Изминаха над 48 часа, а аз все още не съм получил началния капитал. Казахте ми, че ще го получа в следващите 48 часа.)

Поздрави,
      Деси
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      Сега като отвоея еверест ми излиза следното съобщение

Your security is important to us. For your protection, your player account has been placed on hold. Please help us to verify your account activity and other details by clicking on Verify Account.

We have recently seen unusual activity on your account. For your protection, you must verify your account details and recent activity. These procedures are to protect your account and to ensure that nobody but you can use your payment accounts or receive your payouts.

All verification is done with our billing company, Internet Billing Services (IBS). IBS handles all secure transactions for Everest Poker and maintains encrypted records of your payments and payouts. Please be assured that your information is secure with IBS. For more information about IBS' privacy policy and security procedures, click here.

For tracking purposes, we have assigned a Verification ID (VID) to your account. Please refer to it when contacting Player Support.

Your Verification ID: ...........

изпратих им лична карта и получих следния мейл :

Dear Bojidar,

Thank you for your attention to our request for documentation.
      Unfortunately we are not able to verify your account with the documents
      you have submitted as they are incomplete.

We have received your ID however we still require you to provide the
      following documents:

1. A proof of address. Generally a utility bill or bank statement work
      well for this. Please scan and send in a paper bill, as an electronic
      screenshot is not acceptable. You may black out any information you do
      not wish us to see on this, so long as your full name and address are
      legible.

2. A verification of whichever deposit method you may like to use on
      your account. If you want to use a credit card, we will need copies of
      the front and back of the card and the attached purchase agreement form.
      If you wish to use an eWallet, such as NETeller or Moneybookers, we will
      need a screenshot showing your name and account information.

Please attach these documents and reply to this email without modifying
      the subject line, and we will be happy to process your verification
      promptly. Once verified, we will remove the hold on your account right
      away. Thank you for your understanding through this process, and rest
      assured you will only need to verify your account once.

Should you have any further questions, please do not hesitate to reply
      to this email.

Kind regards,

Scott
      Customer Care Team

и още един :

Dear do6ko,

We regret to inform you that your account did not meet the eligibility requirements for the PokerStrategy.com Welcome Bonus. If you have any further questions, please feel free to contact our Customer Service team.

We hope you continue to enjoy playing at Everest Poker, and we’d still like to welcome you with a $200 Welcome Bonus. Just click on the “Redeem Now!” button below to enter the bonus in your Bonus Account. Make your first deposit to activate your Bonus Account, and start playing to earn your bonus!*

Кайете ми какво да правя имам снимка на личната карта но нямам нито банков акаунт нито сметка за да верифицирам акаунта си
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @do6ko,

Излиза, че сметката ти при нас не може да бъде тракната със залата, това е решение на залата. Моля да се обърнеш към тях за пояснение. Основна причина за подобна ситуация е - вече имаш регистрирана сметка със залата.

От друга страна, трябва отново тях да попиташ каква алтернатива имаш за документите, ако настояваш да депозираш. Не знам само как ще го направиш, като нямаш никаква банкова сметка или платежна опция.

Може да си избереш друга зала при нас от списъка тук и там да получиш капитала.

Поздрави,
      Деси
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      Izvinqvam se za latinicata no pi6a ot telefona. Zna4i 6te moga da si napravq registraciq v druga zala za da polu4a kapitala a 6te trqbva li pak da pra6tam kopie ot li4nata si karta
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @do6ko,

Не мисля, но трябва да провериш с отдела за клиенти тук. Мисля, че просто трябва да си създадеш нова сметка в друга зала, следвайки инструкциите за смъкване ето тук и да им дадеш потребителското си име там.

Говори с тях, ако имаш нужда от помощ, сподели във форума.

Поздрави,
      Деси
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      днес получих следното съобщение

Dear do6ko,

Before we can issue your 50$ bonus we have to askyou to contact PokerStars. It is possible that they wish to speak toyou before approving our request to transfer your starting money.
      After your identity has been verified please reply to this ticket, so we can start a new attempt to issue your bonus.

Best regards,
      PokerStrategy.com Transfer Team
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @do6ko,

Ами най-лесно ще е да препратиш това съобщение на PokerStars и те ще знаят как да ти помогнат. Надявам се нямаш сметки при тях, даже с неистински пари.

Поздрави,
      Деси
    • do6ko
      do6ko
      Бронз
      Ne nqmam no ne moga da razbera golqma 4ast ot sob6tenieto. Razbrah samo 4e trqbva da otgovorq za da zapo4nat procedurata po prevejdaneto v tazi zala
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Трябва за съжаление да се свържеш с PokerStars, защото те на първо място са отказали превода на началния капитал.

Ако от PokerStars отново откажат, винаги можеш да си избереш нова покер зала за превода на началния капитал от този списък и да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти коя е покер залата и какво е потребителското ти име в нея. Тогава ще получиш парите в новата зала.

Поздрави,
    • 1
    • 2