Тренировки?

• 6 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Вече се правят:
      http://bg.pokerstrategy.com/news/content/Tryenivovka-na-zhivo-s-kukkiwonbg_28810

Това ще е третата :f_p:
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Имам в предвид трнировки, които са достъпни за повече потребители-Play money. Освен това играчи като мен нямат и необходимия статус.Ако има възможност тренировките за статус бронз могат да се водят от играчи от сребро и нагоре.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Ще се радвам ако ти остане време ти да ги водиш, но едвали ще имаш толкова време. Ще се обменят мнения.Според мен това би било полезно.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Няма значение дали тренировката ще е Play Money или NL1k, за да може да участваш.

Просто ти трябва акаунт в PokerStars (даже мисля, че може без да си играл там с истински пари) и да имаш нивото за тренировката.
      Все пак треньора играе, а вие гледате.

Иначе имаш и за бронз (даже и първата беше отворена за бронз) и сигурно пак ще има скоро.

Очевидно PokerStrategy няма да оставят някой, които не е треньор да води тренировка.

А за твоята идея, не ви трябва официална тренировка, а просто организация. Намираш 2-3 човека, които играя играта, която ти играеш на близки лимити и skype/team viewer и сте готови :f_p:

Best,
      Kukki :s_love:
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Точно неофициална тренировка имам впредвид. За съжаление няма да мога да гледам следващата тренировка, която ще водиш заради статуса си. Колкото до идеята ми - ако някой има желание да пише в тази тема.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rokesantacruz,

Подготвям Бронз тренировка за стратегията на големия стак за по-другата седмица. Добре дошъл си!

Поздрави,
      Деси