Ye, ye, I have the money.

• DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравейте и добре дошли в моят блог! :spade:

Първо нека се представя:

Казвам се Даниел на 19 години от София и съм първи курс студент. Покер се научих да играя някъде в 9-ти клас и се имах за доста добър преди да дойда тук и да разбера, че покера не е просто да взимаш левчетата на съучениците в час по испански. :facepalm: Отне ми може би повече време от колкото би трябвало да разбера важността на БРМ, но в крайна сметка, кой не е минал през това? В момента съм доста амбициран и се надявам с постоянство, дисциплина и ваша помощ да няма повече занулявания и нещата да вървят в правилната посока. Една от главните причини да отворя този блог е главно нуждата от това да споделям с някой нещата които ми се случват по масите, защото сред приятелите ми срещам пълно неразбиране. Повечето от тях ме взимат супер несериозно, когато им говоря за покер и общо взето цялото общество гледа с насмешка на покера като начин по който да си изкарваш парите. Друга функция на този блог е да ме контролира да не правя глупости и да не излизам 'извън релси'.

Ето и едно поздравче, нали е модерно :f_biggrin:

[b]Make enough dough to own a black card, thats deep![/b]
  • 93 отговора
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Така направих една сесия от час и половина или иначе казано 266 ръце (3 маси) и вече имам общо 450 ръце, а ето и как изглежда графиката до момента:

Като цяло не съм много доволен от играта си и главно печалбите ми идват по-скоро от няколко големи ръце, отколкото от стабилна игра. Мисля да пусна няколко ръце за анализ, да направя почивка и после да поиграя S'n'G в Евереста за Strategy Points и Sit'N'Go Academy :s_evil:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей,

Честит блог! Пожелавам ти да го пълниш с много успехи по масите! Песничката е супер! :f_love:

Бих те посъветвал обаче да не се разкъсваш между различните формати, а да си избереш един и да съсредоточиш силите и времето си върху него.

Поздрави,
      Христо
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      успех по масите и извън тях:)
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Първо нека ви благодаря за съветите и пожеланията :f_love:

----
      И така, след като 5 дена бях без компютър вече отново съм на линия :s_ugly:

Поиграх малко кеш без успех и завърших сесията even, реших да шотна едно MTT и успях да се завлека ITM и така с 2$ спечелих 26 :s_rolleyes:

Мисля да приключа с покера за днес да изгледам едно филмче и да лягам :s_zZz:

Ето и едно поздравче, с което релаксирах по време на игра:

Успех по масите :f_cool:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Леле има някакви страшни регове на нл2 в ПокерСтарс :facepalm: Почнах мощно да ги отбелязвам и да бягам далече :D

Имам въпросче: Какво е това -15 на "Не е прегледана" ?(

[color=red]Честита победа на всички фенове на Арсенал!!! [/color]

• DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Важни новини за всички 0 човека, които се интересуват от блога ми!!!

Нещата загрубяха и след като направих банката от 30$ на 60$ за 3 дена, картите решиха да ми спретнат една "презентация" в която многократно да ми демонстрират, че да си ~70+% фаворит е overrated и ме върнаха обратно на земята, оставяйки ме с 15$ поради което се налага да взема следните мерки:

:diamond: Изтрих малко глупости от първия пост, които така или иначе не ги направих и оставих само това, което следва от тук нататък!

:diamond: Минавам само и единствено на nl2 в PokerStars, като мисля да играя на 9 маси и да наваксвам качеството с количество! Като цяло знам, че в другите зали има доста повече риба и доста по-малко регове на подобен лимит, но просто софтуерите на другите зали изобщо не ми харесват :f_mad: Пък и в крайна сметка, ако не мога да победя nl2 в която и да е зала, накъде съм тръгнал? :facepalm:

:diamond: През следващия месец ще съм Бронз :s_cry: Направих едва 69 точки и ще се разделя със сребърното ми аватарче :f_cry: Единствената тракната сметка в която имам пари е Еверест и там съм с невероятните 4$ (среден пръст за Sit'N'Go Academy). Следващия месец ще се опитам да направя в 10 дена по 1 strategy point там, за да си взема среброто обратно :s_evil:

:diamond: Поставям си цел от 1-ви Ноември: 1к ръце на ден! (студентче съм все пак :f_zZz: )

Общо взето в близко бъдеще само грозни nl2 графики и нищо друго :s_ugly:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      3 пъти подред в рамките на 1 час губя КК срещу Ax, където x винаги е < 10
      ?( ?( ?( ?( ?( ?( ?(

Изобщо не ми се блогва тези дни доста ми се насъбра и съм доста тилтнат в момента мисля да спра покера малко, че нещата не отиват на добре. До преди 1 седмица нямах сесия на минус на нл2, сега ми се струва невъзможно да направя сесия на + ?( :s_confused:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Удри :D

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Поздравления! :s_thumbsup:
      Публикувай печалбите тук - 16 месеца = 1 милион долара
      Помагай за каузата. :)

Поздрави,
      Христо
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Само така. Да не земеш да смениш формата :s_cool:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Днеска съм доста продуктивен :f_cool:

Можеше да съм първи ама идиота ме съкаутна KQ срещу QJ ;(

edit: Направо не мога да се за'пра :facepalm:

Време е да пускам Декстър и да заспивам :s_zZz: :s_cool:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Айде и днеска да се разпиша скромно :f_love:

• DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Поиграх 3 часа турнири и само един мин. кеш :( Като цяло загубих почти всички флипове и изобщо не ми влизаха карти X( Заедно с това мога да добавя и факта, че играх доста зле и няколко по-големи грешки ме тилтнаха. Имам наблюдения, че сутрин/обяд/следобяд нямам голям успех, докато вечер и през нощта нещата са много по-добре и не съм сигурен дали е в мен проблема или в опонентите (вечер има повече риба и т.н.) Спирам засега, ще си почина и довечера ще ги смачкам :s_evil:

Поздрав за всички, които се наслаждават на подобна музика :heart:

Hey, hey its a beautiful day,
      it will be ok, it will be ok :f_cool:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз

Скромно, но доста добре ми дойде след като 2 дена имам само един мин. кеш. Играх добре, загубих флип след като блиндовете вече бяха доста големи спрямо стаковете и нямах избор пушнах от бутона с A4o и BB ме колна с Q7s и удари Q на търна :(

Играх още един турнир, но него много тъпо го донкнах 12 места преди парите, но ми мина. Ще хапна и по-късно като има хубави турнирчета ще ги смачкам :s_evil:

Успех по масите :diamond:
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      След като се бях притеснил, че последните дни нямам сериозен кеш, нещата в крайна сметка си дойдоха на мястото и сега мога да съм малко по-спокоен :s_smile: При положение, че закрепих банката, мисля че имам реални шансове за статус Злато, както и Base Camp в Everest, което е супер :f_cool:

Поздрав с това старо, но много много добро тракче :f_love:

• DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Айде и днес се разписах :s_cool:

Стана много скапана финална маса :f_zZz: По принцип играя само турбо турнири, но днес реших да играя нормален и не беше толкова страшно :D Сериозно обмислям да си взема HM2 за да мога да поствам ръце, защото само такива screen-чета не е интересно :f_mad:

• gotata777
      gotata777
      Бронз
      Здравей DannyJQ може ли да ми кажеш кой точно турнир играеш с какъв бай-ин и от колко часа започва . Аз вече също играя в еверест , но за сега не мога да си харесам МТТ с добър формат и добър бай-ин и затова играя само в старс с бай-ин 10 цента като те добавят 50 $ и общия награден фонд става около 300 - 350 $ :D . Затова търся нещо тънко и в евереста :D
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравей gotata777,
      най-вече играя 5$ turbo 1000$ guaranteed турнирите, които са 2 на вечер : от 21.30 и от 22.30. Понякога играя и lighting series 3$ single rebuy $250 guaranteed. Вчерашната ми печалба е от 10$ 750$ guaranteed.

Ако имаш по-малка банка има доста rebuy турнири по 0,10$, 0,25$ с добри наградни фондове, но аз лично не се чувствам комфортно в rebuy турнирите, затова гледам да не ги играя :) Също така бих ти препоръчал и 1$ chip and a chair турнирите, които са през 2 часа - те са перфектни за изграждане на банка и са без рейк ;)

Ако имаш други въпроси с удоволствие бих ти отговорил и ти пожелавам много успехи по масите и скоро да си направиш и ти блог в който да ни радваш с постиженията си! :f_cool:

Поздрави,
      DannyJQ
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравейте,

днес е последният ден от месеца, затова мисля, че е време за кратка равносметка. :)

Като цяло съм много доволен тъй като лека полека, без да си давам много зор успях да изпълня целите си, макар и да имах известни технически проблеми от рода на 1 седмица нестабилен интернет и две спирания на тока в неподходящи моменти :baby:

Целите, които изпълних бяха:
      да стана статус Злато :s_thumbsup:
      да вляза във VIP Summit Club на Еверест :s_thumbsup:
      да изградя банка в Еверест :s_thumbsup: (тук можеше и по-добре да се справя)

Сега ще си поставя и няколко цели за Декември месец:

- да се отнасям по-сериозно към парите си (да не се записвам за турнири, когато не ми се играе и прочие)
      - да задържа статуса си Злато
      - да вляза в следващия статус на VIP Summit Club в Еверест
      - да вляза в топ10 в месечното МТТ състезание в Еверест
      - да доизградя банката си, за да може да започна сериозно новата година и нещата да отидат по местата си
      - да заделя доларчета и да си купя HM2

Факт е, че в Декември има мнооого празници, затова може би не трябва да съм толкова нахъсан за покер през този месец, но не мисля, че съм си поставил недостижими цели, затова се надявам с постоянство да успея да завърша последния месец от годината успешно :s_thumbsup: