Въпрос за М-Тел Мобилен нет

• MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Здравейте, взех си мобилен интернет от Мтел и въпроса ми към по компетентните от мен е :

Каква е сигурноста на самия интернет, т.е ще трябва ли ползвам някаква специална антивирусна програма, трябва ли да плащам на Мтел за Мтел сейфсърф , нужно ли е това или не / мога да си ползвам моята антивирусна на компа/ . Благодаря Ви предварително за отговора и ако може за някой съвет относно интернета на Мтел.
  • 7 отговора
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      извинявай че не пиша по въпроса ти но каква е скороста и колко плащаш на месец за този интернет?
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Първоначално публикувано от rokesantacruz
      извинявай че не пиша по въпроса ти но каква е скороста и колко плащаш на месец за този интернет?
      Сега са пуснали промоция за 10,80 лв на месец за целия период на договора, може и 1 год.
      До 1ГБ теглено скороста долу горе е 2 - 7МБ, зависи на кое място ползваш нета /3Ж или 2Ж/ , а след 1 Гб , скороста се ограничава до 128 кб. За отваряне на страници и игра в покерсайтове става , но ако смяташ да теглиш от торенти, бая време ще трябва да се тегли да кажем филм или игра.
      Дано някой само дето са го ползвали да кажат и недостатъците и ако могат да отговорят на въпроса ми.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Никой ли не е запознат и никой ли не ползва мобилен интернет на М-тел?
      :(
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Защо не пробваш на Глобул имат тестови период ако не ти хареса го връщаш :) Иначе по мое лично мнение .... и на 3-те оператора няма да имат кой знае каква разлика интернетчетата :) На Глобул мисля имаше и друга промоция с повече МБ провери и виж. Аз лично на такъв интернет не бих разчитал на 100% ... като за 2-ри варят ако спре кабелния става. :)
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      аз взех на макс телеком за втори като спре кабела . като цяло е мн добър но точно в мойта стая няма обхват :facepalm: и сега се чудя какво да го правя а на колегите в другите стаи им върви перфвктно :) ама е двойно по скък - 20 лв
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Взех си вече, няма връщане назад 1 год :D
      Ще го ползвам като спре кабелния нет, но не ми е ясно, това с Сейфсърф дали е нужно, не е скъпо 2.40 на месец ,но да не крие някакъв шпионски софтуер
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      то и аз се обвързах ама май ще мисля начин на прекратяване ако все така няма сигнал в мойта стая макар да ми казаха че няма такъв начин