poker

• zevsaegei
      zevsaegei
      Бронз
      така сега съм в холадния и искам да си депосирам некфи 200 300 доларес кажете в коя зала да се плена с най мнгоо бонуси и раке бацкове и тоурнири да има и да ми кажете коя програма да си сваля що искам да играя по цял ден
  • 12 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей zevsaegei,

Ще ти помогна да си избереш зала. Само ще те помоля да ми кажеш в кои зали вече имаш сметка, за да ги изключа от тези, към които ще те насоча. Очаквам твоя отговор и ти благодаря предварително!

Поздрави,
      Деси
    • zevsaegei
      zevsaegei
      Бронз
      така имам в party покер и william hill през стрратеги ма ми искат не българска карта а в виллам hill ми искат некаф снимка на цредитната карта дето незнам точно как да я направя иначе май тея 2-те са най добрите
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей zevsaegei,

Когато ти искат копие на карта, просто правиш снимка на своята карта и следваш изискванията. Може с дигитална камера или фотоапарат.

PartyPoker е чудесна зала. Имай предвид, че е достъпна само от Холандия. Те разполагат с VIP система и можеш да обменяш Party точки за кеш. William Hill също е добра зала и има доста слаби играчи. VIP моделът на William Hill VIP се основава на месечна система за нива (Level System). В зависимост от броя на събраните WH точки може да се достигне едно от десет VIP нива. Колкото повече се напредва в нивата, толкова по-голям е бонусът от точки и така и VIP Cash Back (кешбек).Там също може да играеш само извън България.

Ако ти искат документи, просто направи снимки и ги прати на поискания от тях имейл адрес. Можеш също да обмислиш да си направиш и банкова сметка в Холандия.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да питаш!

Поздрави,
      Деси
    • zevsaegei
      zevsaegei
      Бронз
      добре начи ще изчакм да ми из;лзе холанска карта да излезе и в партипокер а ако депосирам 300 колко ше зема 900 или 600
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от zevsaegei
      добре начи ще изчакм да ми из;лзе холанска карта да излезе и в партипокер а ако депосирам 300 колко ше зема 900 или 600
      Отличен избор. Залата има добър софтуер и промоции, които привличат слаби играчи. Ако си изтеглил софтуеъра от нашия сайт, като си следвал тези стъпки: цък , то ще получиш до $500. За $300 ще получиш $300, но те моля да прочетеш подробностите по-долу.

100% до $500 бонус

За първия си депозит ще получиш бонус от 100% до $500 от депозираната сума. Ако си избрал Евро за своя валута, максималният размер на бонуса е €325; максимумът за Британски паунд е £250.

След регистрацията на сметката си разполагаш със 120 дни, за да активираш своя бонус за първи депозит.

Бонусът се изчиства на 10 стъпки. Всеки път когато изпълниш стъпка, ще получаваш 10% от бонуса.

За всеки $1 трябва да събереш 8 Partypoints. За всяко €1 ти трябват 10 PartyPoints, а за £1 са ти необходими 12 PartyPoints. Това е така в зависимост от валутата, която си избрал за своята сметка.

Имаш 120 дни за да изчистиш целия бонус. Ако не успееш да освободиш цялата сума дотогава, все пак можеш да задържиш вече събраните пари.

Поздрави,
      Деси
    • zevsaegei
      zevsaegei
      Бронз
      мерси а в виллам hill бонуса е 200% нали аз за тфа се чудя и искам да питам за тоурнири некфи неща да чета или некфи такя :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей zevsaegei,

Ти кой лимит на масите играеш, за да те ориентирам към бонус за теб?

Поздрави,
      Деси
    • zevsaegei
      zevsaegei
      Бронз
      принципно играх най малкия щото си вкарах 20 долара и ги направих до 250 и са са ми в картата иначе на 9 маси нл2 ли е нз точно ма най малкия ма ги пръсках горе долу ма много бавно там и са некфи тоурнири играя
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей zevsaegei,

В такъв случай, важно е да не гониш само бонуса, защото можеш просто да изгубиш пари по време на игра. На NL2 няма да се справиш с условията за $500 бонус. Ако минеш на по-висок лимит, има възможност да загубиш, защото там ще има играчи с дългогодишен опит. Депозирай в PratyPoker, залата ти харесва, а там бонусът се изчиства на 10 стъпки. Всеки път когато изпълниш стъпка, ще получаваш 10% от бонуса. Това е чудесна оферта.

В William Hill e 200% до $2000. На $300 ще получиш $600 висящ бонус. Там също на части ще го чистиш: за всеки 350 WH Points изчистваш $5 от бонуса. Разполагаш с неограничено време след регистрацията си, за да активираш бонуса. След като депозираш, имаш 90 дни, за да изчистиш целия бонус.

Ти избираш къде. :)

Поздрави,
      Деси
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      играй оптимално и гледай като цяло да печелиш и колкото изчистиш толкова ,че ако бързаш да чистиши стават фалове(поне при мен де ):)
    • zevsaegei
      zevsaegei
      Бронз
      ок начи май ше мина през party и после към 888ците или ше го видя а некфа книга за тоуренира да прочета да ми кажете акоимакак
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей zevsaegei,

Книги много, но не съм най-точният човек, който да ти препоръча такава, а и не е нужно да си даваш парите за книги, след като имаш на разположение нашите стратегически материали, които са напълно безплатни.

Стратегически материали като:

- стратегически статии (статиите ги има и във видео формат, така че просто избери кой метод на учене предпочиташ)

- тренировки на живо (а ето и как да посетиш тренировка на живо: цък)

- видеоматериали (в момента са избрани само тези, които са за начинаещи и бай-ини до $11 вкл.)

- анализ на ръце за МТТ (а ето и как да публикуваш ръце: цък)

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Христо