Покани приятел Фреерол?

• 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

На 24-ти януари в 18:00 GMT награден фонд от $5 000 те очаква в нашия специален фрийрол Покани приятел. Не пропускайте тази възможност и се участвайте в турнира в 888.com Pacific Poker!

Към новината: цък.

Поздрави,
      Деси
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      И както обикновено турнира е обявен, регистрацията му започва в секундата на започване на турнира. Тия от 888 така и не успяха да си направят нерегулярните турнири да им пише точна информация и това си е. Да се надяваме, че ще отворят регистрацията по рано та ако има проблем с регистрирането да можем да го си контактуваме със съпорта.
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      ех надявах се и във Фулл Тилт да има , сега ще трябва на ново да се регвам в пацифик (3-та поред) дано не ме баннат ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от klavistratche
      И както обикновено турнира е обявен, регистрацията му започва в секундата на започване на турнира. Тия от 888 така и не успяха да си направят нерегулярните турнири да им пише точна информация и това си е. Да се надяваме, че ще отворят регистрацията по рано та ако има проблем с регистрирането да можем да го си контактуваме със съпорта.
      Здравей,

Опитай да се регистрираш след 20-и, и ни пиши тук, ако не става. Аз междувременно ще проверя дали може да се оправи предварително, за да показва вярната информация.

Поздрави,

Надя
    • vlado81rs
      vlado81rs
      Бронз
      А някакви билети изпращат ли се, и аз как мога да разбера дали някой мой нов приятел е направил 1 точка през декември като на мене не ми пише датите когато са се отчитали самите точки.
      Регистрацията в Пасифика задължително ли трабва да е направена през вас?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @vlado81rs,

Задължително трябва да е направена през нас. Ако сметката не е направена през нашия линк, няма да имаш право на участие. провери с отдела за клиенти за сметката си и точките тук.

Поздрави,
      Деси