PokerStrategy.com са измамници! Внимание!

• ghostdhh
      ghostdhh
      Начален
      Потребителско име Текст
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com,
      24.10.11 20:04: Здравей Димитър,

Благодарим ти, че отново ни изпрати копия на документите си за самоличност, за да потвърдим сметката ти.

За съжаление качеството на качените от теб копия не беше достатъчно високо или документите не са валидни. Затова не успяхме да завършим проверката на самоличността ти.

Моля те, увери се, че:
      - документите са все още валидни (не можем да приемем такива, които са изтекли)
      - качените снимки са с достатъчно качество и са напълно четливи
      - документът е напълно видим и никаква задължителна информация не е закрита (имаш право да закриеш подписа си и трите последни числа на твоето ЕГН на първата страница на документа)
      - снимките са цветни

---- Кликни тук, за да качиш изображенията отново: ----

http://bg.pokerstrategy.com/idcheck/

Твоето потребителско име в PokerStrategy.com: ghostdhh

Ако си забравил паролата си, можеш да получиш нова тук:

http://bg.pokerstrategy.com/lostpassword

Ако междувременно имаш нужда от помощ, не се колебай да се свържеш с нас - ще се радваме да ти помогнем:

http://bg.pokerstrategy.com/help

Поздрави,

Отделът за обслужване на клиенти
      ghostdhh,
      24.10.11 22:04: Много ясно всичко си се вижда!!! Няма да получите ЕГН, номер на ЛК и цялата дата за валидност на ЛК, а само годината! Ако не ми преведете тези 50$ ще сезирам нужните органи като МВР, КЗП и КЗЛД, защото създавате съмнения за кражба на лични данни!!!
      DesislavaP,
      25.10.11 10:10: Привет ghostdhh,

Благодаря ти за съобщението!

Ние сме в правото си да ти поискаме тези документи. Честите злоупотреби доведоха до тези стриктни мерки.

Още преди да решиш теста те информирахме, че можем да ти поискаме документи. Решението е само твое.
      Със собствени средства можеш да играеш във всяка една от залите тук: цък. При това положение няма да ти искаме документи за самоличност.

Ако искаш начален капитал от нас обаче, моля да изпратиш документите както сме ги поискали.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново!

Поздрави,
      Деси
      ghostdhh,
      25.10.11 11:17: Аз не съм глупав за 50$ да си подаря документите за злоупотреба, която вие определено целите, защото това, което ви е нужно, а то е да удостоверите дали лицето е пълнолетно е налице! Всичко друго е незаконно и вие това отлично го знаете! Вие не сте държавна институция или банка, така че по закона за личните данни вие нямате право, да ги събирате и изисквате! Искам да ви информирам, че още утре ще сезирам незабавна проверка срещу вас!

Ако искате може да си копирате норатиалните актове на имотите и да им ги дадете!

После ако се окажете длъжници на няколко банки с по няколко хиледи долара не се учудвайте, ви сами сте си предоставили данните!
  • 11 отговора
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Аз също ги подозирам в измама.Те работят в комбина със залите.На мен ми дадоха първоначално 50 $ ,а заедно със залите ми бутнаха още 20 000 $ ,за да може после да ме изтряскат по- сериозно.Добре,че прогледнах..
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ghostdhh,

Нещата са точно както ти казах и лично. В правото си сме да ти поискаме тези документи. В случая ние ти даваме пари при наши условия, не ти взимаме. Ако не си съгласен, можеш да се възползваш от услугите ни без да пращаш документи, но губиш правото си да получиш начален капитал. Тъй като ние сме част от копания, която се състои от още 18 държави, намираме се на територията на Гибралтар и работим според техните закони.

Разполагаме с над 5 милиона членове по света. Раздали сме милиони долари досега и единственият ни интерес да ти поискаме документи е: да докажеш, че ти си този, за който се представяш.

Поздрави,
      Деси
    • ghostdhh
      ghostdhh
      Начален
      Искам само да допълня, че циганите си дават за 100лв личната карта и после стават длъжници към държавата и др. А тук тези хитреци минават дори по-тънко ;) Ах колко рибки...
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Първоначално публикувано от ghostdhh
      Искам само да допълня, че циганите си дават за 100лв личната карта и после стават длъжници към държавата и др. А тук тези хитреци минават дори по-тънко ;) Ах колко рибки...
      Направо съм бесен БЕСЕН и ако сега си пред мен .. майкоооо ща счупя ей! Деси я един БАН и толкова, айде "пътя Джаксън"! X(

Аз съм пращал, брат ми е пращал и още други мои познати са пращали а даже 80% са и получили пари! Ти си взел да обвиняваш в измама сайта! Кой беше ти бе?
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Това са пълни глупости.По залите ще ти искат не само тези документи.Тогава на драго сърце ще ги даваш ,ако искаш да си вземеш парите.Или и там ще "изискваш" проверка?!На служителите по залите дори не им трябват личните ти данни.Нали депозираш при тях ?!Всичко им даваш на готово.И каква точно измама ще направиш с тези данни?!Нищо не може да направиш с едно ЕГН и снимка на лична карта.Може да се регистрираш в някоя зала с чуждо име.Нищо друго.Или да си направиш сметка в Epay или Moneybookers.Това е..Ти и без тези неща може да мамиш.Средства колкото искаш.Умряли са ти за стотинките..Ако искат ще ти сложат един троянец с програмите,които дават и всичко пак е лесно.
    • ghostdhh
      ghostdhh
      Начален
      Така драга ми Деси! Аз работя в бака и отлично зная, какви са ми правата! Искам да те уверя, че когато едан компания предлага определени условия за потребители и има представителство в България, важат законите в България за Българи, така че няма да е зле да се консултирате с вашите юристи! Това, което правите за пореден път казвам е незаконно! Аз вече съм събрал необходимите ми доказателства и няма да сте първите, защото изгорих така 1-2 сайта, само, че те не се занимаваха с хазарт. Така че, когато искаш да правиш търговия, си длъжен да се запознаеш с законите на дадена страна и да ги спазваш, в противен случай, разследване, санкции и актове. На мен ми писна от измамници в българия! Тум много хора си мислят, че могат бързо да забогатеят с различни видове измами!
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Баровец как очакваш да ти дадат 50$ ей така без никакви документи,ще сезирал МВР хахаха,ти въобще законите знаеш ли :facepalm:
    • ghostdhh
      ghostdhh
      Начален
      xXGuardXx ти явно си от рибките :D

7Lucker кой е казал, че не съм си дал документите? Чети внимателно! Закрил съм само последните 4 цифри от ЕГН-то, Номера на ЛК, Подписа си и дата на валидност на документа без годината! Това е нужно да разберат, че съм пълнолетен!
    • DaedraLords
      DaedraLords
      Бронз
      Теория на конспирацията май усещам :f_biggrin: . Е всеки е в правото си да се чувства застрашен, колкото и неоснователно и смешно да изглежда. Peace
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      РЕДАКТИРАНО от moodkiller.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ghostdhh,

Преди да се съгласиш с правилата на даден сайт, трябва да ги прочетеш. Съгласил си се с нашите условия, а те ясно казват, че сме в правото си да ти поискаме документи за самоличност.

Няма как екипът ни да прати човек в България, който като бодигард в бар да следи кой на колко е години и истинска ли му е личната карта. Затова нещата се случват онлайн - според нашите изисквания.

Сега затварям темата ти, защото доникъде няма да доведе това. Моля да спреш да клеветиш, това е нарушение. Сам реши какво искаш. Ние не те задължаваме да си пращаш данните. Имаш и други опции.

Поздрави,
      Деси