От SNG към MTT

• rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Най - накрая реших да си направя и аз един блог като хората(макар че не ме бива много в писането :facepalm:) .Някои от вас ме познават(идвал съм на мачовете на на отбора, и на последното събиране в софия),а за тези които не ме познават- казвам се Владимир , на 21 години съм от софия . Започнах с покера преди около 2 години с фрийроли от които изградих банка в 24 часа покер . играех предимно донове като от тях доста трудно се печели особено ако не се вкара голям обем . С времето обиколих доста зали - фул тилт , покерстарс , бетфеър , ледброукс и др . като навсякаде играех снг . преминал съм през всевъзможни варианти 6,9,18, 20 ,27 ,45 човека . Въпреки че доста ми харесва този вариант на играта последните дни реших да го смеся с мтт защото за толкова време игра нямам голям удар,пък и много ме мотивират постиженията на колегите от форума:) ,а в малкото случаи в които съм опитвал мтт почти винаги стигам доста на дълбоко . от сега нататък мисля да играя 50/50 снг/мтт като залите в които съм избрал засега са бетфеър (има много добри мтт на лимитите до 10), 888покер и 24 часа.Играя без никакви помощни програми но мисля да си взема скоро ХМ. Правя този блог с цел да бъда по дисциплиниран и да следя как се развивам с течение на времето (ако се развивам де:) ) Целите които си поставям са:

:club: да играя поне 25 мтт на седмица

:heart: като играя да съм максимално концентриран и спокоен

:diamond: да обновявам блога си поне 1 в седмица

това е от мен за сега
  • 36 отговора
    • 1
    • 2