50$ проблем

• Akula69
      Akula69
      Начален
      Здравейте покерстратедже попаднах в леко нелепа ситуация
      вчера се регистрирах и прочетох статийте решен да сатав покерджия :)
      прочетох статийте по 2-3 пъти за да ги запомня и реших да мина теста успях по чудо да го мина от 1вия път и после се регистрирах в тази зала еверест покер . После пратих снимка на лична карта кактро си трябва и си записах данните всичко 6
      обаче като си писах телефона съм записал стария си телефон който ползва брат ми и от екипа са му се убадили и ми вика че го питали за някви флопове и т.н :) нз кво да каже та гледам ми пратиха от екипа ви писмо че не съм удобрен пък реално аз съм доста амбициран нов играч който прочете статийте по 2-3 пъти всяка с надеждата да поиграя покер ще може ли някой админ да ми помогне с проблема ?
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Akula69,

Веднъж неодобрена сметката ти, няма как това да се промени. Съжалявам, че не мога да те зарадвам. Затова пък можеш да се учиш съвсем свободно с депозит и собствени средства във всяка една от залите, в които нямаш сметка: цък.

Можеш също така да си купиш достъп до съдържанието ни, виж тук.

Поздрави,
      Деси
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Akula69, нека и аз да ти дам един съвет. Ако наистина си амбициозен и покерът ти харесва, отказаните 50 долара не бива да те спират. Те са най-малкото нещо, което сайтът дава. Знанията - тренировките, статиите и видеоматериалите са несравнимо по-ценният ресурс. Аз започнах преди година с тези 50 долара и в момента 50 долара са просто един стак за мен. Така че съветът ми е, ако наистина ти се играе, отдели си едни 50 долара и играй. Това, че са ти отказали началния капитал не пречи да ползваш информационния ресурс на сайта.