Как да поправя грешката си?

• icakinen
      icakinen
      Бронз
      Здравейте.Вчера преминах теста и като всеки начинаешмного се зарадвах....последвах вашия съвет и си създадох сметка в Еверест покер.Написах всичките си данни както там,така и тук.....но от незнание или глупост :) в записването на данните написах адреса,на който живея,а не този от личната си карта......Днес на мейла си видях вашето съобщение и разбрах,че грешката ми е поправима,но проблема е,че дори да снимам сметката си зая ток,тя не е на мое име...както и това,че в самата сметка адреса е от преди 20 и повече години(а както знаем доста от улиците ни са с нови имена).....и сега просто незнам как да реша този проблем.Затова въпроса ми е,има ли начин да попълня наново личните си данни в pokerstrategy?Благодаря предварително за вниманието:)
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @icakinen,

Моля да обясниш ситуацията на отдела за клиенти и те ще ти помогнат. Информирала съм ги, че това е често явление в България, но всичко зависи само от тях и те ще решат как да ти помогнат. Трябва да им пишеш на англ. език тук. Ако имаш нужда от помощ, сподели и ще ти го преведем.

Поздрави,
      Деси
    • icakinen
      icakinen
      Бронз
      Здравей Деси,вече се обърнах към отдела за клиенти и сега чакам развитие:) Надявам се нещата да се развият благоприятно за мен....иначе ще е доста куц старт за мен хехе.....Благодаря за предложената помощ с преводите,ще се възползвам ако се наложи...хубав ден:)