За вас от Бургас кой съм аз

• Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      Здравейте казвам се С...... за сега няма да казавам. Та от Бургас съм играя кеш за сега в еверест, като играя онлайн от 2 месеца има няма, както се вижда от статуса, доста играя или поне така си мисля. В момента съм успешен, май, за сега. Занимавам се ббоинг(брейк денс за някой, само не го наричайте така пред мен) танц който е едно от най важните неща в живота ми от почти 10 години, уча право последна година и работя в кантора. Тъй като съм маняк (то е ясно нали съм от Бургас), лесно се вманиачявам в интересни неща след като почнах да играя покер разбрах че май ще е сериозно.

Сега малко за последните 2 месеца взех безплатния капитал от 50 долара и понеже бях много добър и знам как се играе от многото игра лайв заминаха за един ден :facepalm: понеже имам супер добър банкрол мениджмънт и знам всичко за покера :facepalm: . Та за урок на който чете спазвайте го тоя банкрол мениджмънт даже много го спазвайте, четете статийте колкото и основни да ви се виждат добре ги прочете и ги обмислете, защото няма да стане работата лесно аз от опит го видях. Нататък понеже съм упорит нови 50 долара взех вече не особено безплатни и викам ся сериозно по правилата четене, гледане дисциплина ама хубу ама аз понеже съм си упорит и като ударих 100 длр дай нл 10 направо от нл2 и така до 60 долара тама на нл 2 упорито в тилт играя на 6та скорост и що губя 30 стака за един ден от варияция към тилт и тоя пуст БАНКРОЛ МЕНИДЖМЪНТ!!!! Та трети 50 долара и вече тръгнаха нещата много стабилен анализ на играта ми от къси малко на дъги мас понеже дотогава играех само къси като свикнах с дългите пак на късите ама със знанията вече и подобрена игра внимателно наблюдение на лошите по внимателен банкорол мениджмънт абе като цяло квот пише по статиите и се казва по видеата сега играя успешно НЛ 5.

Имам за цел да стигна до хай стейкс. Тва не е майтап аз съм такъв във всичко което ми харесва и правя, целя се във върха. За срокове няма да говоря само ще поствам резултати и развитие както и ръце естествено, само да разбера как се прави. ?(

Знам че това е поредния блог нз кой ще чете но се надявам да има желаещи че да помагат щот имам толкова много въпроси а пък няма много с кой да ги споделям.

Поздрави от града на Маняците леките лица и нацепените батки!
  • 46 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Йеа честит блог. Радвам се да видя, че и ти ще блогваш.

Да ти пожелая успех и имаш един сигурен читател, щото знам къв си маняк :D
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      та първите ми випроси как се постват графиики, ръце, снимки и линкове че незнам ако някой може да помогне ще ми е благодарен че да не е толкова скучна работата
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      мерси бате аз се каня да се свържа с теб ама много работа ми се насъбра последно време и главата ми е на сто места, сега ще излизам ама като се върна ще ти пиша
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз

ето го батко брейкинг дъ флоор!
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз

и една по стара
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Честит ти блог ... и аз съм от Бургас и аз играя доста :) С още 2-3 съграждани покер маниаци се видяхме и пихме бира, така че за бира винаги може да се видим, а и да обсъдим покера като цяло :) Как се постват снимки, графики и т.н. ..... качваш ги тук http://tinypic.com после си копираш линкчето и го даваш тук :)

Поздрави за блога и само напред и нагоре :)
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $5,29
      BU:
      $19,33

0,03/0,05 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:heart: , 3:club:
      2 folds, BU calls $0,05, Hero raises to $0,20, BB folds, BU calls $0,15.

Flop: ($0,45) 9:heart: , 6:heart: , 3:heart: (2 players)
      Hero bets $0,32, BU calls $0,32.

Turn: ($1,09) Q:club: (2 players)
      Hero bets $0,86, BU calls $0,86.

River: ($2,81) 7:heart: (2 players)
      Hero raises $3,91 (All-In), BU calls $3,91.

Final Pot: $10,63

Results follow (highlight to see):
      BU shows (Jh 9c)
      Hero shows a flush, ace high (Ah 3c)

Hero wins with a flush, ace high (Ah 3c)

и една ръка да има графика по касно
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $15,02
      Hero:
      $6,36
      MP2:
      $6,22

0,03/0,05 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:heart: , A:diamond:
      MP2 calls $0,05, 3 folds, SB calls $0,02, Hero raises to $0,20, MP2 calls $0,15, SB calls $0,15.

Flop: ($0,60) 8:diamond: , 7:spade: , 5:spade: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0,5, MP2 calls $0,50, SB calls $0,50.

Turn: ($2,10) 9:spade: (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP2 bets $0,26, SB calls $0,26, Hero calls $0,26.

River: ($2,88) T:spade: (3 players)
      SB bets $0,05, Hero folds, MP2 raises to $1,72, SB folds, MP2 gets uncalled bet back.

Final Pot: $2,98

а тея как се фолдват а ?!
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      честит ти блог, мн. бургазлии нещо , аз 'що не знам.. :D Един съвет от мен: Като играеш слагай адидаса и с вариацията проблеми няма да имаш ! :D
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      dogoargentino84 винаги съм навит за бира и покер, че моите авери само се сърдят като им говоря за покер. Само кажете кога и каде стига да не съм на лекции или да имам работа съм там.
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      абе немам адидас бе бате ако имах да съм на НЛ 10000 вече
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      В тази си мисля че този на блинда има АК АQ и смятам че след като кътофа плаща имам добри скрити шансове а и съм на бутона и мога да ги надиграя ако се наложи. Тоя на блинда е много тайт и прави конт. бет флоп и търн много често а тоя на кътофа ми се стори слабичък.
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $5,59
      CO:
      $5,1
      Hero:
      $6,22

Preflop: Hero is BU with 9:heart: , 7:heart:
      2 folds, CO raises to $0,10, Hero calls $0,10, SB raises to $0,43, BB folds, CO calls $0,33, Hero calls $0,33.

Flop: ($1,34) 9:diamond: , 5:club: , 2:heart: (3 players)
      SB bets $0,7, CO calls $0,70, Hero calls $0,70.

Turn: ($3,44) K:heart: (3 players)
      SB bets $1,8, CO folds, Hero calls $1,80.

River: ($7,04) 3:heart: (2 players)
      SB checks, Hero raises $3,29 (All-In), SB folds, Hero gets uncalled bet back (All-In).

Final Pot: $7,04
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Джъткам си по улиците кални със същите Супертарс-ки. :f_love:

Успех по масите и фазера!
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      ще се радвам на мнения
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $4,95
      BB:
      $1,77
      BU:
      $5,88

0,03/0,05 No-Limit Hold'em (5 handed)

Preflop: Hero is SB with 3:heart: , 3:club:
      2 folds, BU raises to $0,10, Hero calls $0,07, BB calls $0,05.

Flop: ($0,30) K:spade: , 6:heart: , 3:spade: (3 players)
      Hero checks, BB checks, BU bets $0,23, Hero raises to $0,70, BB folds, BU calls $0,47.

Turn: ($1,70) 2:heart: (2 players)
      Hero bets $1,35, BU calls $1,35.

River: ($4,40) Q:spade: (2 players)
      Hero raises $2,8 (All-In), BU raises to $3,73 (All-In), BU gets uncalled bet back (All-In).

Final Pot: $10,00

BU shows a flush, ace high (As 9s)
      Hero shows (3h 3c)

BU wins with a flush, ace high (As 9s)
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      еи такива да са живи и здрави че от печелим ама като стане така ми се ще да го питам тоя дет го е писал софтуера "ти бодеш ли се ве маняк" :facepalm:
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $6,19
      CO:
      $4,98

Preflop: Hero is MP2 with K:spade: , K:club:
      Hero raises to $0,20, MP3 folds, CO calls $0,20, 3 folds.

Flop: ($0,48) T:spade: , 4:diamond: , 3:club: (2 players)
      Hero bets $0,4, CO raises to $1,68, Hero raises to $5,52, CO calls $3,10 (All-In), Hero gets uncalled bet back (All-In).

Turn: ($10,04) 5:spade:
      River: ($10,04) 7:spade: (2 players)

Final Pot: $10,04

Hero shows (Ks Kc)
      CO shows a flush, ace high (As 6s)

CO wins with a flush, ace high (As 6s)
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      Та мина време откакто отворих блога и сега има малко какво да разкажа.
      Първо както върше така добре че и аз не знам как в смисъл такъв към 14бб/100 за 8000 ръце на НЛ 5 после на същя този лимит за 5000 рице беше -10бб/100 като всичко са общо взето 10 дванадесет ръце коти ми помогнаха да потъна свежо :facepalm: . По късно ще ги постна тези ръце първите са мнгого късмет от моя страна понеже 2 аутер като удрят другите на ривера си е 25/1 и това ако не е късмет да го видиш как става нз какво е :facepalm: .
      Та сега се нормализираха нещата че и по добре. Прая доста по добър уинрейт и и мам 500 длр в евереста за чистене + съм камп едно(знам че е малко ама аз накрая на месеца разбрах че има такова нещо) което значи че до 10 дена макс трябва да съм НЛ10 и до средата на другия НЛ25.

Надявам се да стане, и мисля че ще стане тъй като след тази ударна доза варияция и тилт донякъде толкова се напрегнах че съм изял почти всичко като инфо което можах и мисля че уменията ми са се подборили значително.

За покера толквоа малко за брейка.
      Няма много какво да кажа много играя покер и няма време за покер

За работа.
      Няма много какво да кажа много играя покер.

За жената.
      Еми тука е някъде в нас ама не съм я виждал от няколко дена много играя покер.

За университета.
      Вчера имах контролна по наказателно право, нз как мина бях там ама си мислех за покер.

:D Шегувам се , но като цяло играя дота покер. :D

Четох един блог и гледам има разни бивши и настоящи геймъри сред нас.Бих желал да общувам с вас на тема Стар крафт брууд Уар и Стар крафт 2 и Хероус 3!!!

И сега едно видео за фън да има.
      Брейкче една машина руснак дето незнае какво и как го прави.

НЕ ТЪРЕСЕ ЗАПЕТАИ!!! НЯМА ТАКИВА!!!
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      шеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееет :f_eek: :f_eek: :f_eek:

Добри планове си скроил, стискам палци да успеят.

За хуроус може да се пробваш с форумния шампион по хироус 3 moodkiller :D
    • Rockbot
      Rockbot
      Бронз
      Мерси много за подкрепата Ванка!
      еее че то и тунрир на форума ли има
      много яко трябва да си поразчупя ръждясълите умения там, че не съм играл скоро

Ванка да те питам да знаеш кой играе НЛ10 еверест да го поразпитам малко?
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      турнир не знам да има, но moodkiller си е про на хироус 3 :D

за нл10 мисля че доста хора има джиткат там от форума. Мисля че те ще се покажат сами ;)

А видеото още не мога да го повярвам :s_o: :f_o: