Нови статии за Системата за възнграждения на PokerStrategy.com

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет на всички,

Вече имаме нови статии за Системата ни за възнаграждения, които детайлно описват какво печелите като членове на общността на PokerStrategy.com.

В тази тема можете да споделите въпросите си, мнението си за статиите и градивна критика!

Очакваме вашите отговори!

Поздрави,

Надя
  • 10 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      kudos
      Наистина много по-лесна за разбиране от начинаещия играч. И по пълна естествено, те главните ползи липсваха в предишната.
      Няма друг такъв сайт :s_love:
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      А самата статия къде се намира?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ето ТУК се намират всички статии за системата ни за възнаграждения - за StrategyPoints, за нашето покер обучение и т.н. В прегледа вдясно на страницата можеш да ги разгледаш една по една.

Линк има и в под-менюто, когато кликнеш на начало.

Приятно четене!

Надя
    • galialbenova
      galialbenova
      Бронз
      Здрасти! Всичко е ползотворно в тази секция с едно изключение "Фрийроли PokerStrategy.com редовно организира така наречените фрийроли за отделните статуси. Това са турнири, в които можеш да участваш без входна такса, ако имаш необходимия статус. Средно на месец се провеждат по 5 или повече такива фрийрола с наградни фондове от $1,000 до над $5,000."
      Всички фрийроли са в Титан покер, а там няма място за нас, нали?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей galialbenova,
      Фрийроли няма само в титан, тези в титан са насрочени ежеседмично, но фрийроли можеш да намериш и в другите сайтове - просто следи новините!.
      Поздрави,
      darkonebg
    • rullerr
      rullerr
      Бронз
      Като цяло сайта ви е сравнитело безполезен за мен, т.к. не успях да открия нито един материал за О8, а това е играта, която играя основно. Ако греша, моля да ме поправите.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от rullerr
      Като цяло сайта ви е сравнитело безполезен за мен, т.к. не успях да открия нито един материал за О8, а това е играта, която играя основно. Ако греша, моля да ме поправите.
      Мда, няма материали за това... Ако си по-напред в играта, може да стартираш тема със съвети ;) Смятам, че на доста хора ще е интересно... аз тепърва я уча и бих прочел нещо с интерес....
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Не си питал не са ти помогнали.

Статии и филмчета няма да ти помогнат, ако не ги използваш активно. А това значи да подобряваш разбирането си за играта. Това можеш да постигнеш и като започваш дискусии тук, като задаваш въпроси или като постваш собствените те си мисли за играта.

Скоро ще започнат живите тренировки, които PokerStrategy ще предлага. Естествено не очаквай скоро тренировки по Омаха8, но аз имам позволението на шефките (за сега :f_eek: ) след края на мойте тренировки да оставам и да помагам на хората по други въпроси. И ще гледам да имам достатъчно допълнително време да мога да опхвана повече игри и варианти. Така че с удоволствие ще ти помогна по омаха8.
      (Надявам се играеш FL. Аз имам малко негативно мнение за PL игрите в днешно време особено, ако си професионален играч, но все пак ще помогна пак :f_p: )

Best,
      Kukki :s_love:
    • rullerr
      rullerr
      Бронз
      Първоначално публикувано от kukkiwonBG
      Не си питал не са ти помогнали.

(Надявам се играеш FL. Аз имам малко негативно мнение за PL игрите в днешно време особено, ако си професионален играч, но все пак ще помогна пак :f_p: )

Играя почти само НЛ.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ rullerr,

Здравей и добре дошъл сред нас!

Както каза Куки, ако има неща, които нямаме в статиите, то може да разгледаш видео-секциите ни и може да намериш нещо полезно, имаме към момента 15 езика, за съжаление в българската секция все още нямаме много видеоматериали, но пък такива се задават с бясна скорост за основните три покер варианти в идните седмици.

Както и Куки те посъветва, винаги можеш да започнеш дискусии и съм сигурна, че ще намериш хора, които да се присъединят, а и да помогнат.

Желая ти успех на масите!

Поздрави,

Деси