покер кейк?

• 17 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не трябва да правиш нищо специално, за да получаваш рейкбек.

Можеш да провериш в своята сметка (кликни на My Account -> VIP Status) колко рейк си изиграл.

Ако не получаваш рейкбек, пиши моля те на отдела за обслужване на Cake Poker.

Поздрави,

Надя
    • jikev
      jikev
      Сребро
      ПОлучих 50$ бонус в кеика, но не си спомням какви бяха условията за завъртането му, а и не мога да ги открия... Интересува ме срока за който трябва да ги превъртя, как и колко пъти
      Моля ви помогнете с линк или ги резюмирайте накратко!
      Другия ми въпрос е :
      В CASHIER менюто има някакъв pending bonus 100$ i някакви точки който намаляват когато играя. От долу са ФПП, но не е ясно кога и по колко се придобиват?...
      Какви са тия точки?
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      За точките-като станат 0 ще получиш 10 долара ако не бъркам.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от jikev
      ПОлучих 50$ бонус в кеика, но не си спомням какви бяха условията за завъртането му, а и не мога да ги открия... Интересува ме срока за който трябва да ги превъртя, как и колко пъти
      Моля ви помогнете с линк или ги резюмирайте накратко!
      Другия ми въпрос е :
      В CASHIER менюто има някакъв pending bonus 100$ i някакви точки който намаляват когато играя. От долу са ФПП, но не е ясно кога и по колко се придобиват?...
      Какви са тия точки?
      Здравей,

На тази страница има повече информация.

Ето и резюме: Трябва да събереш 2 000 Frequent Player Points, за да освободиш началния капитал. Няма ограничение във времето (погледни стъпка 8 от горното указание).

Бонусът от $100 е допълнителен бонус, който получаваш освен началния капитал. За него имаш 90 дни, а условието е да събереш 167 FPP точки (Frequent Player Points), за да получиш $10 от него (повече информация има в стъпка 9).

Поздрави,

Надя
    • jikev
      jikev
      Сребро
      На тази страница има повече информация.

Благодаря за отговорите, но:
      Kъде е тази страница със стъпки 8 и 9?
      Нищо не виждам...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Ох, ами няма как да видиш понеже съм забравила да сложа линка! :D Извинявай много!

Ето тази страница имах предвид!
    • jikev
      jikev
      Сребро
      След като получиш началния капитал, можеш да започнеш да играеш, както и да изчистиш нашия допълнителен бонус от $100. Не трябва да правиш нищо друго, освен да играеш.

Бонусът се изплаща на твоята сметка на стъпки от по $10 за всеки 167 спечелени FPP точки (Frequent Player Points). Имаш 90 дни, за да изчистиш бонуса.

Тука не ми е ясно за тия 90 дни , това срока за целия 100$ бонус ли е или за първата стъпка от 10$ ???
      Аз играя шорт стак С&Г и до сега съм преполовил първите 167ФПП от около месец.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Тези 90 дни за съжаление са за пълния бонус. Тоест, ако не успееш да го изчистиш целия, то тогава ще запазиш тези стъпки по $10, които си успял да получиш. Останалата част на бонуса няма да може да бъде спечелена.

Поздрави,

Надя
    • hari08
      hari08
      Бронз
      А как и кога се изплаща този рейк,доколкото разбрах автоматично е 33%.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      На края на седмицата.
      Последно беше на 20, 27 януари
    • hari08
      hari08
      Бронз
      Има ли някакъв минимум от който започват да изплащат,примерно 20,30 ,50$.
    • tractus
      tractus
      Бронз
      Не няма минимум за изплащане.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Важно: $50 ще бъдат взети обратно, ако в рамките на 60 дни от превода на парите не си изиграл никакъв рейк. Освен това можеш да теглиш началния капитал от $50 и твоите печалби едва тогава, когато си събрал в Cake Poker над 2.000 Frequent Player Points (FPPs). Колко FPP още са ти необходими, можеш да провериш в софтуера на Cake Poker.

Един месец играя по 5-6часа всеки ден. Турнири с вход 1.10$(6/10човека).Половината от времето на две маси.
      Равносметката до сега е 100 FPP!
      Да ми се позволи да дърпам парите от бонуса трябва повече от година и половина да им робувам с това темпо!

Нещо не е наред тука?...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление това са изисквания на самата покер зала и ние не можем да ги променим.

На тази страница можеш да прочетеш повече относно Frequent Player Points в Cake Poker. Скоростта, с която ще събираш тези точки, не зависи от това по колко часа на ден играеш, а колко турнира играеш на ден (съответно на колко маси играеш едновременно, каква е комисионната и т.н.)

Ако мислиш, че не ти се начисляват достатъчно FPP, пиши моля те на отдела за обслужване на клиенти на покер залата.

Поздрави,

Надя
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Скоростта, с която ще събираш тези точки, не зависи от това по колко часа на ден играеш, а колко турнира играеш на ден (съответно на колко маси играеш едновременно, каква е комисионната и т.н

Пределно ясно ми е това!
      Тоя бонус е за начинаещи играчи както мен.

Нали покер залата не очаква от такива, да започнат да играят на 20-30 маси или пък на нива 10-20$.

Навсякъде по стратегиите си пишете играй на ниски нива, до като се удвоиш!
      Играем! удвояваме се! Пак играем и пак се удвояваме, а годинките си вървят... :evil:

Редно е да се спомене някъде, че ако начинаещ се занимава с бонуса не му мърда една година редовна ежедневна игра!

Другия вариант е бързо профукване.
      Май това е целта на цялата зарибявка... X(
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Ако играеш СМС на 4 маси по 8 часа на ден за 3 дена правиш 167 точки=10$.Аз съм го пробвал :s_biggrin: :s_biggrin: , но е много натоварващо (психически).
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Другите играчи биха могли да ти дадат съвет как да играеш оптимално, за да събереш необходимите 2000 FPP. Сигурна съм, че има много играчи, минали през този път, които могат да споделят опита си.

Поздрави,

Надя