Не получавам бонуса си

• 40 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mukarecha,

Здравей и добре дошъл!

Моля да изчакаш отговор от отдела за клиенти.

Поздрави,
      Деси
    • ioanicii23
      ioanicii23
      Начален
      Отнася се за Fulltiltpoker. Преди седмица-две си реших теста и след няколко дена получх E-mail че трябва да си изпратя копие от личната карта. Тогава не ми се занимаваше и го оставих. Днес изпратих копие от задната страна на личната ми карта на security@pokerstrategy.com Но се оказа че има и няколко проблема :
      1. Сменен е Реферал кода до колкото видях във форума, а моя акаунт е напавен със стария код
      2. Не живея на адреса си по лична карта(уча , работя) и ще се получи разминаваме м/у информацията от картата и тая която аз съм написал.
      Ще мога ли да получа стартовия капитам в крайна спетка
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей ioanicii23,

Първо искам да те уверя, че бонус кодът за безплатния начален капитал не е бил сменен - все още е PS150. Ако си въвел този бонус код, значи не е проблем да получиш началния капитал.

Колкото до втория ти въпрос - моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на английски език (формата за контакти се намира в менюто "Помощ"), колегите ще могат да ти дадат повече информация.

Поздрави,

Надя
    • juja24
      juja24
      Начален
      Здравейте, миналата седмица реших успешно теста, а все още не получавам началния си капитал, бихте ли могли да ми отговорите на какво се дължи това?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей juja24,

Моля да се свържеш с отдела за клиенти на англ. език тук и колегите ще ти обяснят ситуацията. Надявам се си проверявала регистрирания си имейл с нас.

Поздрави,
      Деси
    • icakinen
      icakinen
      Бронз
      Здравей...Искам да ти кажа някои неща по отношение на началния капитал.Аз също направих грешка(при регистрацията записах настоящия си адрес,а на този от личната ми карта.Разбрах бързичко грешката си и след кратка кореспонденция с отделла за клиенти,както и със секюрити отдела,всичко се разви благоприятно за мен и получих стартовия си капитал.Дори прекалено бързо се получи според мен,хората бяха изключително любезни и отзивчиви.Това исках да споделя.Успех по масите:)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от icakinen
      Здравей...Искам да ти кажа някои неща по отношение на началния капитал.Аз също направих грешка(при регистрацията записах настоящия си адрес,а на този от личната ми карта.Разбрах бързичко грешката си и след кратка кореспонденция с отделла за клиенти,както и със секюрити отдела,всичко се разви благоприятно за мен и получих стартовия си капитал.Дори прекалено бързо се получи според мен,хората бяха изключително любезни и отзивчиви.Това исках да споделя.Успех по масите:)
      Радваме се, че сподели това с нас и с новите играчи!

Успех на масите!

Поздрави,

Надя
    • mukarecha
      mukarecha
      Бронз
      най големите мошенници са в този саит разиграват ме от 1 седмица и никакви пари не дават лична карта ми искаха всичко си попълних и пак ми излизат с някакви имеили на неразбираем за мен език
      >
      -----BEGIN PGP SIGNATURE-----
      Version: GnuPG v1.4.9 (MingW32)
      Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org/

iQEcBAEBAgAGBQJLWF+0AAoJEH5hO48zgLto+QcIAJtQYtXM+T9oRrY92bZzuRB7
      6+JS5+1QfEMR3ijDL8xsFDzCzOgYu24RgY2pqpTmCcx4EC/oyUWUhfXM6VmsPvc9
      k1W5qP68zJgKlLV0yHeM9tIjnbocHpX/1BeWTQLtwQBfw1Ducjv2a39uOMyXk2yW
      6kWxQtdEeaynLesUh5CZtFmqr+hbzCuK9l7n7ZGA+PS2suwUUSRZzJWGB1kQJ+Es
      4u1QqobsKpE5TUqmzv6aYCvGBAanj5Wsu4KEFQDvBTalHPX/deWVpchydWe5BFGB
      HSv9eScHowHzg4FQ/l+OHY7tjam0lUx9E3HRh7i+iYMGvdcd0FWYu0O10SlzP6s=
      =7Nv2
      -----END PGP SIGNATURE-----
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @mukarecha,

Здравей,

Разбирам, че е неприятно да трябва да си изпращаш документите, но това е част от мерките за сигурност.

Съжалявам за техническата грешка, която е възникнала с имейла ти, но предполагам разбираш, че не е било нарочно и технически проблеми възникват. Това от своя страна не ти дава право да говориш с подобни груби изрази в сайта ни и никой не е длъжен да става свидетел на подобни груби изрази. Това само изнервя обстановката с останалите членове във форума, тъй като тук хората са си получили бонуса и знаят, че сме професионална компания, която изплаща началния капитал, стига отделът за сигурност да одобри сметката.

Разбирам, че подобни ситуации са неприятни, но моля и за твоето разбиране. Моля да пишеш на отдела за клиенти на англ. език и да споделиш тази информация с тях. Колегите, които са отговорни за сметката ти, ще ти помогнат. Моля да пишеш тук, а ако имаш нужда от помощ с текста, сподели във форума и ще помогнем.

Поздрави,
      Деси
    • mukarecha
      mukarecha
      Бронз
      аз писах на васия отдел вече 5 писма и само ме въртят а нищо не се случва
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление ние не отговаряме за проверката на самоличността, затова не можем да кажем на какво се дължи забавянето.

Моля те да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ, за да получиш повече информация.

Поздрави,

Надя
    • sashet0
      sashet0
      Бронз
      искам да попитам нещо ... направих си регистрация, реших си теста избрах си покер зала сичко ок. попълних данни маннии секви неща ок. изчаках 2 дена и нищо... получавам някви писма в пощата си за да се потврди информацията изпратете копие от лична карта ... изпратих им чакам след 1 ден пак... писмо за сигурност изпратете снимка как даржите личната си карта близо до лицето . Кви са тия работи? в банката като си отварах сметка ми искаха да се подпиша на копието си от личната карта и да напища "вярно с оригинала" тва да не е банка тука? и на сичкото от горе получавам отговор от security.ru@pokerstrategy.com тия руските работи ... нещо мн ме опасяват... Това са ми данните ве хораааа ония в банката ще ида и ще ги намера оти банката няма да я преместят а тука....? първо че това са данни с който може да се направи фалшификат и второ нз в кой отиват тия работи ........? С тва дето съм се снимал до личната си карта се1... съм написал вярно с оригинала и подпис... тия луди ли си ... зима ми снимката отива и ми тегли 4958340543 марки или прай квот си иска после.... цял живот покер да играя пак няма се оправя?
      Нещо да кажете?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Разбираме, че си нетърпелив да играеш с началния си капитал, но те молим за разбиране, когато става дума за нашата проверка на самоличността.

Искането да изпратиш копие на личната си карта е стандартна процедура не само при нас, а и във всички покер зали. Ние сме загрижени изключително много за сигурността на нашите играчи, а разбира се и за нашата сигурност - все пак никой не би искал някой да злоупотреби с неговите лични данни и да ги използва за различни цели. Ние просто искаме да потвърдим, че никой не използва твоята информация, за да извършва финансови измами.

Мога да те уверя, че твоите лични документи ще бъдат използвани изключително и само в рамките на проверката за сигурност. Можеш да попиташ и другите играчи - много от тях също са изпратили документи в началото на покер кариерата си. Едва ли някой съжалява сега, че е преминал през проверката ни за сигурност.

Ние бихме искали да създадем една задружна и приятелски настроена общност, затова не бихме искали да има измамници сред играчите, които се възползват от услугите на PokerStrategy.com.

За съжаление може да отнеме няколко дни, докато колегите успеят да обработят изпратените документи, затова те молим за малко търпение.

Поздрави,

Надя
    • sashet0
      sashet0
      Бронз
      хууу де ... изпратих копие от задната страна на личната си карта? какво още? и на сичкото от горе ми отговарят някви руснаци на английски ... геймър съм и като знам кви мушенници и тн са тея хора... изобщо не искам да се занимавам с тях другото което е пращам e-mail-a на security@pokerstrategy.com а ми се отговаря от security.ru@pokerstrategy.com струва ми се малко странно при условие, че съм чел вашите препоръки за сигурност като например :
      Никога не слагаите акаунда и паролата си на автоматично дрън дрън дрън
      Уверете се че сте влезнали в правилния сайт , защото обичновенно браузера ви препраща към еди кое си ... там някой др сайт и логвайки се там така хакерите(лошите) взимат вашите акаунди и пароли и се възползват от вас и тн ... следователно 1 нормално мислещ човек би се осъмнил а?

На всичко от горе ... никой с нищо не ме подсигурява. В банката отивам давам си личната и получавам догувор с подпис и печат от 4овека срещу мен а тука ? Думите на някакви хора който казват "да така е те не злоупшотребяват" надявам се ме разбирате...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

Причината, че колегите ни с руски са отговорили на имейла ти е следната: в момента все още нямаме колеги с български език, а на българските лични карти пише и на кирилица, затова се налага колегите ни с руски език да помагат.

За съжаление няма как да ти издадем официален документ на хартия, на който да се подпишем, тъй като сме онлайн покер училище, а и офисът ни се намира в Гибралтар, но можеш ето тук да прочетеш каква е политиката ни за конфиденциалност: КЛИК.

Надяваме се, че това все ще изчисти съмненията.

Поздрави,

Надя
    • sashet0
      sashet0
      Бронз
      ок... да се надяваме че нищо няма да стане въпреки че нямам мн вяра на руснаците... и мисля че след като имате толкова мн неща и толкова мн хора... българи който влизат тука и посещават сайта и тн и тн ... крайно време е да си направите някви админски екип а не някакви руснаци, украйнци и секви хора от знайно и незнайно място да се разполагат с данните на хората
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @sashet0,

Ех, това изказване не ми прозвуча в рамките на добрия тон. Моля да се въздържаш от подобни.

От друга страна, никой не се разполага с данните ви. Разполагаме с екип от професионалисти, който работи с данните на сметките ви и ви уверявам, че от коя държава е няма значение - защото всички са професионалисти в своята област. Когато наемем български агенти, ще ви информираме.

Не се притеснявайте - аз и Надя сме една стая по-нататък от отдела за сигурност. Всички сме в Гибралтар и всички работим усърдно, за да ви осигурим качествено обслужване и обучение.

Поздрави,
      Деси
    • krustina87
      krustina87
      Начален
      На мене ми казаха , че просто няма да ми дадът бонуса , това ако не е дискриминация...... нищо живи здрави.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ krustina87,

Не знам за каква дискриминация говориш. Отделът за сигурност е намерил причина, поради която е сметнал, че няма да получиш стартовия капитал.

Естествено, имаш пълно право да се възползваш от депозитен бонус - избери си тук. Ще имаш същите права на достъп до материалите.

Поздрави,
      Деси