Jouer contre les FISH!

• jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      HOLA!!!

След като първия ми опит за блог , пропадна поради куп причини, реших да пробвам 2ри път, току-виж стане!... Причините , поради които не успях се чудя.. Може би трябва да направя стриктен анализ на случилото се, което не е толкова трудно. Дори ще анализирам тук..

:club: причина 1: играх sunday warm up, поради което ми се провали първоначалното начинание

:club: причина 2: а 2рото с кеша... ако прочетете сами, ще разберете защо..

Сега се чудя дали да се представям пак, та нали вече съм го правил. Не че някой ме помни или нещо такова, просто няма смисъл да се повтарям. Така, че цъкнете отгоре в линка и ще научите нещо повече за мен.

Та какво става напоследак... Преди 20 дена спечелих едно 1во място в старс-а и прибрах 423$ , най-голямата ми онлайн печалба до сега.. Купих си Holdem Manager и другите ги пропилях на разни 30$ и 60$ heads up-и :facepalm: :facepalm: :facepalm: ... да, сами предполагате, че фалирах. Преди 2 дена си вкарах 20$ и пробвах нещо ново и взех , че си уторих банката за 2 дни.. А преди няколко часа, ( играх цяла нощ ) взех едно 4то място на един турнир и спечелих 72$ и така си увеличих още банката. В момента е 133$. Формата , който съм си избрал да играя е
      1.50 - 45 man SNGs
      .. Ако ги направя към 200, може и да кача на 3,50. Ми това е от мен, това ми е графиката за сега;

OFFTOPIC: Ако ви се чете нещо забавно и интересно - http://entitled.blog.com - това ми е другия блог, извън покера, в който заедно с още един приятел пишем какви ли не глупости за живота и не знам си какво. Така, че ако искате, можете да му хвърлите едно око! :)
      Аз съм госпидин N. и смисъл в писаното няма да намерите. Също като тук!
      Айде със здраве! :)
  • 4 отговора
    • tzark
      tzark
      Бронз
      Честит блог!Дано чрез него имаш дисциплината да управляваш умело БМ.Успех!Бъди постоянен и успехите ще дойдат. =)
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Дано с това фалиране си разбрал важността на банкрол мениджмънта. На мен 1 път ми беше достатъчно надявам се и на теб ... ;) Успех
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Едно голямо МЕРСИ !!!
      Едно голямо Добро утро !!!
      Един не толкова голям Ъпдейт на моя не толкова интересен блог !!!

Ако сполучи, сам се хвали; ако сбърка - хората му криви

казват хората... сигурно и за мен важи, особено като играя покер.
      В събота не играх, а вчера записах 97 снг-та. (играх и някакви bigger-и). Като почнем от началото, стигнем до края , мога само да оплача от това, че картите ми не издържаха и губих всеки флип и всички аса, попове.. да знаете какво имам в предвид. Но добре, че към края спечелих 2-3 първи места и успях да възвърна част от скромната ми банка, която в момента има още по-скромните 108$. Днеска пак ще играя, дано тръгна пак нагоре. Яд ме е само, че трябва да направя 208 VPP , за да си запазя Silver статуса и ми се струва невъзможно да ги направя за 1 ден..
      Като за финал , се чудя дали да поставя песен :D .
      Ето ви една турска, аржентинска или по-скоро бразилска песен! I've no idea!!!

Да не си помислите, че слушам такива песни! Аз съм твърдо за чалгата в тази страна, ( боже , колко анти-фена събрах с това изказване :X ) , но като се замисля слушам и всичко друго. Има ли значение, изобщо... Ако продължа да правя пари и да ъпдейтвам блога , ще поставям и разни други песни и сами ще разберете. ( И ПАК, на кой му пука аз какво слушам.. )
      Все пак, да си кажа! :D

айде! :f_biggrin:
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей и честит нов блог!

Пожелавам ти успешно придържане към БРМ, както и по масите. :club:

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ