Проблем с Бонус от приятел

• rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      Имам проблем поканих няколко приятели във ПокерСтратеги през моя линк и те се регнаха един от тях ми каза вчера че има във ПасификПокер вече
      10 SP това не означава ли че аз трябва да получа 10$ и ако не кога тогава получавам бонуса.

Благодаря за отделеното време !!! Поздрави rangetsu !!!
  • 8 отговора
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      1во трябва да са 15 ПС и второ от менюто горе покани приятели има подменю поканени приятели в него можеш да видиш как се движат и колко имаш да визмаш от тях ;)
      Може маялко да се забави ъпдейта на точките там, но не е фатално, а и така и така ти трябват минимум 50$ за да можеш да си ги дръпнеш към някоя платформа
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      ихааа благодаря са светкавичния отговор :P а вече 2 дена не са се ъбдейтвали точките
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Понякога може да отнеме до 2-3 работни дни, докато точките бъдат актуализирани. Но не се притеснявай, те все пак си се начисляват (макар и да не ги виждаш все още) и ще получиш бонуса си.

Поздрави,

Надя
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      получих бонуса първите 10долара и цъкнах на изплащане нищо че е на 50долара и видях че не мога да си прехвърлям парите във ПасификПокер а само във
      Poker Tilt
      Mansion Poker

и още 2 вида защо така
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rangetsu,

Това са залите, към които може да се изплатят парите от Покани приятел. Работим по въпроса това да се промени, но за сега съветваме да се прехвърлят към Full Tilt, защото лимитът на Mansion е $200 на сметка и така скоро може да го стигнеш.

Поздрави,
      Деси
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      ок мерси
    • rangetsu
      rangetsu
      Бронз
      айде още един проблем :evil: изтеглих Тилт Покер и сега ми иска да изтегля по-нов флаш плеар и като цъкна на Install Now не ми дава да го изтегля
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @rangetsu,

Добро утро. Темата ти не е за тук. Моля в бъдеще да пишеш където трябва. Не съм запозната с проблема и се надявам някой друг да сподели. От друга страна, не ми е ясно - кое не може да инсталираш сега - Flash или Full Tilt след ъпдейт на flash?

Ако е Full Tilt, премахни всички файлове свързани с Full Tilt, изтрий cookies & files и го инсталирай наново.

Поздрави,
      Деси