FM трансмитер

• elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравейте,

Мисля да си взема FM трансмитер за колата,

тъй като оригиналният плеър в колата не възпроизвежда MP3, а както вече знаете съм фен на House музиката. Проблема е че парчетата които слушам са около 1-2 часа, а пробвах на един колега джаджата и се оказа, че като го изключиш и после съответно включиш, започва песента от начало. :evil:

Ще съм благодарен на всеки, който знае за подобен такъв, но да помни докъде е свирил и да започва пак от там.

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
  • 7 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Мани ги тея бокулци,по-добре си вземи някое радио със USB,тея са големи боклуци.До сега съм имал три и трите се пеебаха,като минеш през дупка се рестартира и песента почва от начало.За 60 лв щях да си взема некво гадно CD,но поне щеше да е по-добре от тея.
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Истината е, че съм страшно доволен от оригиналния плеър в колата. Има убийствен саунд, без усилвател и всякакви подобни. Говоря ви за VDO / ролс ройс-а на плеърите/ :) . Просто всичко е изчислено както трябва, освен това плеъра е свързан към светлинното табло.

Не търся точно такова, като на снимката! Просто да е на този принцип и да е по умен. :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Няма такива,където да са умни,всички са мега тъпи.Имах три различни,не само като тоя на снимката и не стават човек.По-добре отдели малко повече пари,но ти гарантирам че ще си 1000 пъти по-доволен
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Паце и аз имам 2 не стават за нищо ;)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Направо ме отказахте. Няма да си вземам. Яд ме е, че като си продадох предишната кола/ауди80-ТD/ - я шътнах със плеъра, който беше уникално добър, а сега не ми се дават толкова пари за същия. :evil:

За това ви говоря:

Alpine IDA X300
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ами по-добре си купи радио с USB,ще ти върши същата работа,само че ще се чува по-хубаво от трансмитера :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Алпин са скъпички... За 159лв има mp3 Пионерчета с USB изход в промоционалния каталог на Технополис.