Вашата обратна връзка за PokerStrategy.com през 2011г.

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Измина още една година и сега имаме възможност да прегледаме отново 2011 година. И тъй като ние сме общност, сме любопитни да научим какво мислите вие за PokerStrategy.com.

• Успяхме ли да помогнем да общността да се развие тази година?
      • Добавихме ли стойност лично за вас?
      • С какво сте доволни?
      • Какво не ви хареса?

Помогнете ни да добием ясна и неутрална представа за това какво ви хареса и какво не - това ще ни помогне през 2012 да се подобрим още повече и да ви предложим най-доброто съдържание, услуги и промоции.

А ако вашето мнение за 2011 е позитивно - и само тогава - ще се радваме, ако гласувате за нас, тъй като ние в PokerStrategy.com бяхме номинирани в седем категории за 2012 за наградите iGB Awards:

• Най-добър покер афилиейт
      • Най-добър цялостен афилиейт
      • Най-добра афилиейт програма - Нетрадиционна
      • Най-добра афилиейт програма - Цялостна
      • Наградата на Лу Фабиано за Най-добра iGaming общност
      • Най-добър афилиейт мениджър - Нетрадиционен (Ханес Хануш или Truthans)
      • Най-добър афилиейт мениджър - Цялостен (Ханес Хануш или Truthans)

iGB Награди за 2012: Гласувайте тук
  • 37 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Айде,къде ви имаше получихте + от мен :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Айде,къде ви имаше получихте + от мен :)
      Здравей,

Благодарим ти много, 4o4ity :)

Ако имаш някакви забележки или предложения към нас, ще се радваме да ги чуем (или прочетем ;) ).

Поздрави,
      Надя
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Аз да си кажа мъката :)

Тренировките за МТТ за сребро (на БГ) са прекалено малко в сравнение с тези на Руски и Английски (които посещавам). Имам предвид аз ако мога да се справя с тези 2 езика и да задавам въпроси какво правим с останалите, които им е по трудно ? А и имам чувството, че златото тук руснаците го пускат за сребро. Както и да е.

СнГ тренировките - 1 бр. - в английската и руската секция - застъпени фифтита и ДоН. Има вариант "Обсъждане на ръце" (нещо което правят анализаторите в БГ темите) - доста подробно, използват СнГ Уизард, Equilitator и виждаш реално как се достига до извода дали е правилно или не отиграването.

Недостатъчно "Публични частни тренировки на БГ"

Това е. Помислете за хората, които нямат опцията "чуждоезикова секция".

Това е.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей kreatora3,

Благодаря за обратната връзка.

Към момента имаме 4 тренировки на Bah22 и 2 Тренировки на DaSpirit на месец. СГС тренировките също са 6 (ако не броим "Изграждане на Банка"), СнГ играчите имат само 4, а FL е дори само 1. В това отношение МТТ са доста добре застъпени.

Имай предвид, че броят на МТТ тренировките зависи от посещаемостта и големината на общността. Няма как да се сравняваме с двете най-големи общности в PokerStrategy.com .

Относно системата със статусите - макар и една за всички общности, тя се ръководи главно от съдържание, а лимитите са в диапазони (например НЛ20-50 са за сребро). Може да има леки разлики в тази насока.

Относно по-специализирани тренировки - отново важат горните правила. Нашите треньори също правят (и биха правили) специални тренировки по време на редовните си, стига да има достатъчно желание за това. В този случай е най-добре да ползваш темите за обратна връзка.

Публични частни тренировки има по няколко на месец, като треньорите често не намират достатъчно кандидати за участие дори за сегашната квота. Ако има повече желание, ще има и повече подобни тренировки.

Главните два проблема с тренировките на живо е, че са с ниска образователна стойност и не се архивират. Именно затова трябва да избираме внимателно къде да вложим повече усилия и ресурси.

Статусът ти в PokerStrategy.com важи във всички общности именно за да можеш да се възползваш от най-доброто във всяка една от тях (или поне в тези, в които говориш езика). И все пак ще е най-добре за теб не просто да посещаваш масово различни тренировки, а да увеличиш до максимум ползата от тях и по този начин ефективността на времето си, като отиваш подготвен с въпроси за всяка една от тях и участваш активно в дискусиите, които възникват (ако не възникват можеш просто да ги създадеш) по време на тренировката.

Поздрави,
      Камен
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Аз помогнах с каквото можах в гласуването :)
      Сега малко да ви покритикувам, понеже цяла година си седя мирен и тих :Р
      Първо позитивна критика:
      Вие наистина сте най-добрите. Начина по който предоставяте информация е добър и лесен за разбиране. Стараете се винаги да има нови новини на първата страница. Имате страхотна програма за приятели.
      А не толкова позитивната:
      Наистина станаха доста измами във форума за спонсориране, но това не е причина играчи като мене които нямат възможност да играят в 2 зали да са ощетени от това. Мисля че може да се намери и друг вариант. Даже като се замисля нищо не пречи на някой да си купи злато за $90 и след това да завлече другите с $300 примерно.
      Мисля че като най-голямата покер общност в българия трябва да се застъпите за нас и да се опитате да повлияете някак си на неприемането на закона за хазарта. Нека си го признаем в България повечето покерджии играят фрийроли и няма постоянен трафик, за да бъде печелившо едно такова ограничение само за Бг играчи (лично мое мнение, не искам да води до спорове по темата).
      Напоследък няма никакви тренировки за бронз за ФЛ. Доколкото знам само solarispoker води такива на български, затова апела ми е да навиете и някой от английските треньори да води такива в зала различна от party poker понеже нямаме достъп до нея.
      Евентуално може да направите секция за видео където да си гледаме WSOP и някви готини кеш игри (това е по-скоро предложение).
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      @tonyo90
      Нали има join.me ? Какво като нямаш достъп до Парти покер ?

@Камен

Цифрите, които съм написал са на база седмица, а не месечни. Както и да е разбрахме се.

Щом явно липсва желание и интерес по различни конкретни теми, значи нещо в общността ни куца. Аз до такъв извод стигнах след като прочетох твоето мнение, което предполагам от позицията, която заемаш показва така да се каже "The Big Picture"
    • Shrik76
      Shrik76
      Бронз
      Здравейте и аз ударих едно рамо.Мнението ми за вас е изцяло положително,единствено не ми харесва че предлагате началния капитал само във една зала.
      Желая ви успех на наградите,и занапред да ни радвате със все повече благинки.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tonyo90,

Относно форума за спонсориране, бяхме принудени да променим условията. Освен, че някой може за $90 да си купи статус злато, той има изисквания за брой публикации във форума ни и също така гарант. Не плануваме промяна към момента.

По темата за регулацията, ние се грижим да бъдете информирани и сме направили официално изявление по темата. Ще правим каквото е по силите ни да ви информираме, а при възможност и да помогнем с каквото можем за успешната регулация в България посредством всестранна комуникация. Можеш да следиш темата тук: цък.

Fixed Limit не е популярен формат като цяло, а в малката ни общност хората, занимаващи се с този формат, са още по-малко. Няма как да променим PartyPoker като избор на зала за английската общност, тъй като в чужбина се играе много там, а и безплатният начален капитал се дава в тази зала. Можеш наистина да ползваш join.me. Моля да разгледаш темите за обратна връзка във форума там и се чувствай поканен да споделиш своите предложения там. Никой треньор не е заставен да прави тренировки посредством join.me, затова зависи пряко от тях.

Относно предложението ти за WSOP, ще се радвам да го напишеш по-детайлно и във форума Мнения и предложения.

Здравей Shrik76,

Радвам се, че си доволен. Относно залата, наясно сме и правим каквото можем.

Благодаря на всички за коментарите и предложенията!

Поздрави,
      Деси
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Липсва стретегия за Ху играта... ако нямате възможност преведете поне 4-5 статии от другите общности :) също качете видеа за 3.50 и 7 $ Ху
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Аз искам да изкажа благодарности към Покерстратеджи и целият екип. Регистрирах се в края на 2010г., получих си 50$ безплатен капитал, благодарение на статиите и тренировките успях да развия играта си и да се радвам само на положителен ROI. Изключително доволен съм от програмата "Покани приятел", както и от отдела за обслужване на клиенти. Модераторите във форума са готини хора... най-вече справедливи. Няма да отбелязвам всяко нещо поотделно. Като цяло съм щастлив да бъда в тази общност.

Само едно нещо смятам, че е ненужно. Това е изискването да имаш статус "злато" при търсене на спонсорство. Според мен изискването за 300 поствания във форума е напълно достатъчно, защото ако си активен в общонстта малко или много хората ще те познават, а и 300 поствания не са малко и човек, който ги е достигнал ще е малко или много привързан вече към тази общост. По-добре да се изисква задължително линк към статистики за дадения играч в sharkscope или pokerprolabs, отколкото да се изисква да е изиграл 1000 турнира миналия месец (образно казано). Посочвам пример... Човекът "Х" е доста активен в общността, но играе само МТТ турнири и си цъка по 4-5 на ден, защото работи. Играе предимно вечер. В Покер Зала "У" пускат удвоени наградни фондове за МТТ през следващата седмица, обаче човекът "Х" има банка само за 1$ турнири и няма възможност да извади от джоба си 300-500$, за да се възползва от промоцията и да играе 3$ и 5$ турнири. Това ми е мисълта. А тези, които спонсорират не са малки и сами могат да преценят дали да спонсорират човекът Х, ако той е сребро.

Помислете върху това. :) Още веднъж... Благодаря Покерстратеджи :)
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      На мен пък ми писна да чета през тема за това кой трябвало да може да бъде спонсориран и кой не и то във всякакви теми, имащи и нямащи общо със спонсориране. Ако трябва го направете някакси да е отделен тоя подфорум и който го интересува, да си ходи там, да си чете, пише, спонсорира. Нито ми се четат оферти тип "дайте ми пари - ако ги загубя, губите вие, ако спечеля, печелим заедно.. а може и да реша просто да ги открадна", нито ми се четат дискусии дали било добре да е необходим статус злато. Та ако може някакси да се ограничи спама на тема спонсориране извън самия форум за спонсориране, няма да е никак лошо, иначе нямам нищо против форума, нито против хората, които спонсорират/искат спонсорство.

Големият фейл на ПС според мен е, че във форума все по- малко се говори за покер, все по- малко се дискутират покер тематики, стратегии и т.н. за сметка на някакви странни теми. Разбирам, че генерирането на трафик във форума се вдига от подобни неща, ама понякога като отворя "Нови публикации" и съм се замислял ако не са темите за анализи на ръце, дали няма да се объркам, че съм отворил teenproblems.com например. Няма лошо да се разпуска и с такива теми, но когато освен ръцете за анализ, останалото е поне 95% не на покер тематика, има нещо сгрешено..

Другото, което отдавна съм го казал като мнение, е, че според мен не се грижите достатъчно за играчите, които напредват по лимитите. Повечето промоции, материали, тренировки, изобщо почти всичко е насочено предимно към по- начинаещите играчи. Положително развитие в тази посока са готините филмчета, които в последно време се появиха както и хората, които започнаха да създават материали за Pokerstrategy като напр. Дъсти Шмит и т.н.
      Също инициативата с Shark school беше добро решение в тази посока, явно има още какво да се желае, за да може хората като се качат малко по- нагоре по лимитите, да продължават да играят тракнати към Pokerstrategy и да продължават да са активни във форума, но е добре, че се правят някакви стъпки за това.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от kotsebotse
      На мен пък ми писна да чета през тема за това кой трябвало да може да бъде спонсориран и кой не и то във всякакви теми, имащи и нямащи общо със спонсориране. Ако трябва го направете някакси да е отделен тоя подфорум и който го интересува, да си ходи там, да си чете, пише, спонсорира. Нито ми се четат оферти тип "дайте ми пари - ако ги загубя, губите вие, ако спечеля, печелим заедно.. а може и да реша просто да ги открадна", нито ми се четат дискусии дали било добре да е необходим статус злато. Та ако може някакси да се ограничи спама на тема спонсориране извън самия форум за спонсориране, няма да е никак лошо, иначе нямам нищо против форума, нито против хората, които спонсорират/искат спонсорство.
      True that...
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      И аз искам да изкажа своето мнение. Добрите страни на обучението са много, не мога да ги изброя, затова ще прескоча суперлативите и благодарностите. Имам обаче една основна критика. Разочарован съм от липсата на внимание към напредналите играчи. Шарк скулът беше добра стъпка в тази насока, но беше два месеца и от него се облагодетелствахме само няколко човека. Иначе тренировките за средно напреднали и експертни играчи се разредиха на две седмици, няма много нови материали. Също така липсват да речем и тренировки за омаха. Като цяло смятам, че сайтът акцентира върху начинаещите играчи, но за съжаление това става за сметка на по-напредналите. Например трудно мога да намеря тук помощ за да се изкача от НЛ50 до НЛ500.
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Първоначално публикувано от kotsebotse
      На мен пък ми писна да чета през тема за това
      --CUT--

Големият фейл на ПС според мен е, че във форума все по- малко се
      ---CUT---

Другото, което отдавна съм го казал като мнение, е,
      ---CUT--

Напълно споделям. Ако не играеш на НЛ10 просто няма какво да прочетеш в този форум. Рано или късно няма да останат отдадени играчи, които да постват в масовите форуми (бронз, силвър)...

Поздрави.
    • chatlapatla
      chatlapatla
      Бронз
      Аз съм щастлив че ви има!!!Откакто съм член на покерстратеджи съм подобрил чувствително играта си,смея да кажа че всеки ден я подобрявам.Макар да не съм от
      най-приказливите във форума,всеки ден намирам по нещо интересно и поучително!
      Благодаря ви !!!
      От мен +++++++
    • sleepbear
      sleepbear
      Злато
      Много се радвам че ви има , защото успяхте да промените играта ми - от 4-ти оувърлимпър до 4 бет блъф . Една препоръка : Ако е възможно да има поне още един треньор за МТТ и СНГ за по-горни лимити каквито играе Bah .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Радвам се, че има толкова коментари! Ние няма да ви даваме отговор на всичко на момента, така че продължавайте да споделяте своите мнения и предложения, а ние ще следим всичко и накрая ще направим изявление.

Поздрави,
      Деси
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравейте, от мен имате +++++++ Винаги сте учтиви и сте готови да помогнете. Продължавайте все така
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Мен ме дразнят някои неща ,които ще споделя.Не знам точно каква ви е организацията,но мисля че е редно да има хора,които са се специализирали в дадена област.А не в една тема да отговарят по пет модератора,а в друга да има само "стандартния" отговор":"попитай съпорта на залата,те ще ти кажат".Щом аз ,за няма и две години, съм обиколил над 40 зали,не виждам какъв е проблема да знаете къде какво става.Това ,например, може да го върши и само един човек,стига да отдели малко време.
      Другото ,което мисля е , че за много неща сте предубедени.Стратегията на Pоkerstrategy не е "вярната".Тя е много добра,но като всичко ново има адски много пропуски.Не мисля ,че това е нещо ненормално.Например "титани" ,като Holdem Manager,Windows и други,имат адски много пропуски,въпреки че са ненадминати все още.Смятам,че някои мнения на потребителите не трябва да се отхвърлят с лека ръка,защото са в противоречие с общоприетата стратегия.Дори и едно на 100 мнения да се окаже вярно и това да промени донякъде представите ни за стратегията,макар и малко,това всъщност е от голяма полза.Ще добавя само,въпреки че на много хора ще им е смешно,има ситуации ,в които дори рибите,донковете или маниаците могат да играят по-добре.Тези решения не са с много по-голяма очаквана стойност и не са много ситуациите,но ги има.Това е ,защото ние "знаем" кое е "правилно" и кое "неправилно" и не може да видим нещата по друг начин.
      Като цяло мнението ми за партньорската програма е ,че няма конкуренция,едва ли и ще има скоро.
      Има огромен избор от учебни материали,тренировки.Също така имате много добро отношение към потребителите,което в другите партньорски програми далеч не е така.Има много бонуси,freerolls.Рейкрейсовете ви са едни от най-добрите.С две думи-"Номер едно".Много се надявам целия този филм да не свърши с приемането на новия закон.
    • 1
    • 2