Принципен ВЪПРОС?

• krustina87
      krustina87
      Начален
      Искам да попитам членове на моето семейство може ли да зимат бонуса да кажеме , че имам брат а аз вече съм взела бонуса ? Той има ли право да го вземе ? или пък баща ми например? Ще съм благодарна за отговора ;)
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @krustina87,

Нямаме забрана членовете на семействата да си направят собствена сметка.

Поздрави,
      Деси
    • krustina87
      krustina87
      Начален
      Много благодаря за бързия отговор ! А искам да ви попитам ИП адреса ще е проблем ли , че ще е 1 и същ ? Сигурно за залите ще е проблем и в различни зали трябва да искам парите ? :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от krustina87
      Много благодаря за бързия отговор ! А искам да ви попитам ИП адреса ще е проблем ли , че ще е 1 и същ ? Сигурно за залите ще е проблем и в различни зали трябва да искам парите ? :)
      По принцип, стига да можеш да докажеш, че наистина играят различни хора (понякога звънят по телефона дори), това с ИП адреса не е проблем. Очаквай повече проверки обаче.
      Поздрави,
      darkonebg
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Сигурно за залите ще е проблем и в различни зали трябва да искам парите ? :)
      Това отгоре прозвуча, меко казано, неприемливо.

Ако ти ще искаш парите, това ще рече, че смяташ да регистрираш семейството си за своя изгода?
      Ако това е ситуацията, отделът ни за сигурност ще затвори всяка една сметка.

Поздрави,
      Деси
    • krustina87
      krustina87
      Начален
      Извинявам се , че така е прозвучало.. , но фактически не е така , но съм сигурна , че така ще си помисли вашия отдел.. все пак малко са семействата в които 2 ма или повече човека играят покер :)
    • krustina87
      krustina87
      Начален
      И все пак за да не стават недоразумения, няма брат ми да си прави сметка нека бъде само мойта пък той ще вземе депозитни бонуси :) , за да не стане след време така , че аз съм отворила няколко сметки :)
      Избрах да получа бонуса в Cake тази сутрин пратих личната ми карта
      която беше поиксана мисля , че около 48 чааса пишеше , че се дава бонуса нали така ? :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Извинявам се , че така е прозвучало.. , но фактически не е така , но съм сигурна , че така ще си помисли вашия отдел.. все пак малко са семействата в които 2 ма или повече човека играят покер :)
      Спокойно, както казах, отделът ни си има начини да провери дали сметките са на двама човека или само на един. Ако брат ти иска да се регистрира, да дава смело напред. Не забравяйте да се възползвате и от другите ни промоции и услуги, като Покани приятел и [b]Анализ на ръце[/b].
      Поздрави,
      darkonebg