ХУ стратегия

• 14 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Жоро,

Благодаря ти за предложението!

Форматът не е заложен в момента в нашия план. Фокусирали сме своите ресурси над съдържание за най-популярните формати, защото то е полезно на много повече потребители. Ако направим нещо за този формат, ще го публикуваме новина в бъдеще.

Поздрави,
      Деси
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Аз също бих се радвал на материали за ХУ!
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Първоначално публикувано от DannyJQ
      Аз също бих се радвал на материали за ХУ!
      +1
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Да разбираемо е но мисля че доста хора от форума играят ХУ пък и гледах мисля че в английския саит имаше стати за ХУ може и да бъркам за сайта . но в един определен момент от играта на човек му писва да играе обикновения холдем и започва да играе ХУ за разнообразие или просто да си почине от дългите и изморителни мтт и изведнъж се оказва супер неподготвен защото играта при ХУ е коренно различна от какъвто и да е бил формат :) и както си играе за разнообразие така си и губи 10-15 би :) Затова моля ви ангажирайте някой от екипа за една седмица да подготви материали за ХУ !
      Сърдечно благодаря
      Поздрави
      Георги-Спамер в покерстратеджи
    • 1sickmorron
      1sickmorron
      Бронз
      + 1
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Бот33 като знаеш, че има на английския сайт защо не си ги прочетеш ами ги искаш преведени ? В гугл като напишеш HU strategy все ще излезе нещо за теб. Напиши ако трябва "Heads up стратегия", "HU стратегия" или подобно нещо на български. Защо си мислиш, че никой, никъде, никога не се е сетил да напише или преведе нещо по въпроса. Хайде. Размърдай се. :D

Ако съм ти помогнал пиши едно мерси :)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      kreatora3 мерси ! Въпроса е друг каквото съм намерил на Български съм го прочел. Но има доста статии който са на английски а аз не знам английски до такава степен че да асимилирам тези статии. А относно това да се е сетил някой е едно а да направи материал е друго. може да се пусне тема за желаещи да направят видео за ХУ и да се обработи и да стане достъпно за потребителите. ако имах банка за 7 $ ХУ бих направил видео с удоволствие пък макар и да не знам как се прави. Аз си мисля че ХУ заслужава да има място редом до другите статии.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      И аз бих се радвал.Освен,ако се набляга на някакви елементарни неща,като размер на рейза ,контрол на пота и т.н.Бих искал да видя малко по-лууз отигравания.Всеки знае да играе за стойност срещу риби.Повечето клипчета ,които съм гледал за HU са ме вкарвали в лека дрямка.
      Статии също ще е много добре да се напишат.Обаче доста трудно ще е да се определят някакви стандарти за HU.Играта става много различна ,в зависимост от опонента.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Видео за HU има и то направено от мега играч като jungleman .В заглавието обаче не пише , че е HU .Може да го намерите в раздела СГС Къси маси за статус злато(щом като има такъв интерес може да се пусне промоция за една седмица всички да го гледат ;) ).
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей Жоро,

Благодаря ти за предложението!

Форматът не е заложен в момента в нашия план. Фокусирали сме своите ресурси над съдържание за най-популярните формати, защото то е полезно на много повече потребители. Ако направим нещо за този формат, ще го публикуваме новина в бъдеще.

Поздрави,
      Деси
      А не може ли да пуснете като награда за някой, който ще го преведе някакъв статус примерно 1+ от който е в момента за 1 месец и той да ви попълни така "оскъдните фокусирани ресурси" за които говорите във всички теми. Аутсорс. Желаещи ще има много - правят превода - разглеждате го и ако го одобрите давате статуса. Ако не се намери някой или тези, които се намерят не се справят си стоим без ХУ статия и готово.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      kreatora3 Усещам някакъв сарказъм в постовете ти. Ако не те интересува ХУ играта защо изобщо си правиш труда да пишеш? Пуснал съм сериозна тема и очаквам сериозно решение по темата. Ако имаш излишни 300 $ ми ги прати аз ще си купя клипчета от форума на 2+2 за Ху стратегия. Ако имаш желание да преведеш статии от англииски на български го направи без повече коментари. Мене специално ме интересува Ху и се стремя да имам повече информация за него. Ако тебе не те интересува замълчи и остави компетентните органи да си свършат работата. Все пак това е форум насочен към осаваршенстване на играта в различните и разновидности и невиждам нищо лошо да има секция и за ХУ играта в покера.
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Бот, както виждаш давам конструктивно предложение. Дали играя ХУ или не играя теб не те интересува. Предлагам вариант, при който да има преведена статия за ХУ. Ако мислиш, че някой ще седне да превежда само защото ти не знаеш английски и искаш да четеш няма да стане тая работа. Всеки трябва да получава възнаграждение за труда си. Както екипа на този сайт не прави нищо без заплащане или някакво друго поощрение така и всеки, който ще го преведе ще поиска нещо. А "компетентните органи" нито са органи, нито са измислили покера, нито са измислили теорията на играта, нито са извора, нито началото нито края. Това е афилиейт сайт както стотици други по света и у нас. Вършат си работата и си гледат бизнеса. А и са ти казали в прав текст --> Ако направим нещо за този формат, ще го публикуваме новина в бъдеще. . Това ако значи вършене на работа ... това ти казва, ако има нещо ще има. И аз предложих вариант как да има такова нещо. Къде видя сарказъм не разбрах.

Аре със здраве. Човек да не предложи нещо. :facepalm:

ПС И за да не намериш пак къде да си излееш яда от тилта, който ХУ ти причинява ще ти кажа, че съм модератор във форум на най-голяма БГ фирма за правене на онлайн игри и много добре знам как се поощряват хора за писане на съдържание, дали за играта, дали под формата на стратегии, упътвания и т.н. Също така за докладване на проблеми, бъгове и подобни. Всичко това мотивира хора извън екипа да са вътре в нещата и съответно получават своята бонификация като премиум акаунти и такива неща. Просто предложих опит.
    • DeanD
      DeanD
      Треньор
      Треньор
      Здравейте,

една стойността HU сесия бих ви препоръчал от Kukki

Цък

Успех!
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Деан, рискуваш да бъдеш обвинен в сарказъм. Видеото е за злато , а нашият ХУ герой е бронз. :facepalm: