neteller проблем

• iliashkata
      iliashkata
      Бронз
      Вашият акаунт е забранено, защото се опитвате да влезете в от една страна, където NETELLER не предоставя услуга. Моля, свържете с NETELLER обслужване на клиенти. Само при мен ли е така ?
  • 10 отговора
    • iliashkata
      iliashkata
      Бронз
      Имайки предвид че преди 30 мин. депоэирах в Евереста 20 $ 10 мин по късно се опитах да вляэа да видя колко пари имам в сметката и ми иэписа гореспоменатото !
    • iliashkata
      iliashkata
      Бронз
      Хора тук ли сте ?
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      Еми то ти пише да се свържиш с клиенти или някакъв съпорт
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей iliashkata,

Свържи се с отдела им за обслужване на клиенти, както е описано и ги попитай какъв е проблема. От коя страна се опитваш да влезеш? Не би трябвало да имаш проблеми за България.

Поздрави,
      Христо
    • iliashkata
      iliashkata
      Бронз
      Эвяняха ми , питана ме ала бала-таини въпроси , глупости ( всичко точно) , при което ми каэаха че съм се опитвал да влаяэа в акаунта си от САЩ! На вълроса ми от къде съм се опитал да вляэа ... ми отговори че интернит досдавчика ми сигорно е сменил IP адреса - да съм им каэал да не го сменят , при което каэах ok и эатворих. Още нямам достъп но имам въпрос - някой энае ли дали като ми эванят от чужбина ми начислява някакви пари по сметката эащото смятам да им искам "Request a call" докато ме намраэят
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей,

Най-вероятно проблема се корени в смяна на IP адреса. Ще трябва да им обясниш какво е станало, за да ти асистират и отворят сметката отново.

П.с. Нямам представа дали функцията Request a call се заплаща. Предполагам, че не, но по-добре попитай отдела им за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Христо
    • iliashkata
      iliashkata
      Бронз
      Пак эваняха , каэаха че акаунта ми е отворен но не и эа САЩ , от личния ми компютър не мога да се логна , още не съм пробвал от друг ! Сега като се опитам да вляэа ми дава ерор -,уви нямам под ръка друго IP :(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей iliashkata,

Трябва да се свържеш с Интернет доставчика си, нали си в България. Аз в момента имам проблем с моя, защото ми излиза някакъв скрит IP адрес и от залата ми казаха, че докато не ми го оправи доставчикът, няма да ме пуснат да играя със скрито IP. Това е само пример за проблема. Истината е, че само доставчикът ти на интернет може да ти помогне. Да ти дадат БГ адрес.

Поздрави,
      Деси
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Ако си на Blizoo е нещо нормално, тъй като наскоро им се сринаха DHCP сървърите. Аз примерно в момента мога да влизам в залите в които играя, но нямам достъп до касата :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от freax0r
      Ако си на Blizoo е нещо нормално, тъй като наскоро им се сринаха DHCP сървърите. Аз примерно в момента мога да влизам в залите в които играя, но нямам достъп до касата :D
      Да, точно те са в моя случай.