$ 50 Free

• 6 отговора
    • iliashkata
      iliashkata
      Бронз
      Теста мини първо ! След което тестваи инструкцийте http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/
    • 4iribimbim
      4iribimbim
      Бронз
      Mersi mnogo
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей 4iribimbim,

Радвам се да те приветсвам във форума ни! :) Аз съм Христо и съм модератор тук.
      Надявам се да бъдеш активен и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Както @iliashkata ти е отговорил, първо трябва да решиш теста, след това да си направиш регистрация. Следвай стъпките за получаване на началния капитал, които имаш при влизане в потребителската ти сметка.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш.

Поздрави,
      Xристо
    • GGMU19
      GGMU19
      Начален
      аз искам да попитам само в Everest Poker ли могат да се вземат тези 50$, защото влезнах и нещо много малко хора ми се виждат да играят..аз искам да играя Сит&Го на 1-2$ вход, но са малко маси и + тва никакви хора няма на тях и предполагам, че доста време се чака докато започне турнира
    • deskoov
      deskoov
      Бронз
      да само в Еверест покер е. И да правилно си забелязал няма много трафик за СНГ турнири. Най-добре там е да се играе кеш :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от GGMU19
      аз искам да попитам само в Everest Poker ли могат да се вземат тези 50$, защото влезнах и нещо много малко хора ми се виждат да играят..аз искам да играя Сит&Го на 1-2$ вход, но са малко маси и + тва никакви хора няма на тях и предполагам, че доста време се чака докато започне турнира
      Здравей GGMU19,

В момента предлагаме безплатния начален капитал само в Everest Poker и наистина трафикът е сравнително нисък за Sit&Go турнирите, но пък за кеш масите има достатъчно играчи на ниските лимити (които ние препоръчваме за начало).

Възможно е в бъдеще да предлагаме началния капитал и в други покер зали - ако това се случи, ние ще информираме общността за това.

Поздрави,
      Надя