Мини блог

• atropus10
      atropus10
      Бронз
      Най-накрая и аз реших да си направя блог. Казвам се Димитър и съм на 21 години.. с покер се занимавам от около годинка като основно цъках фрийроли, а началният капитал издухах за няма и ден. И отново фрийроли и общо взето едно безкрайно лутане и тъпчене на едно място, реших да направя своя първи депозит... мина безуспешно като не спазвах никакви БРМ и прочие . Междувременно занулих 2 банки в старса за по 2-3 дни. След като занулих и в Евереста пак си цъках фрийроли. Една вечер както си бях на работа влязох уж да играя на покерстратеджи 100$ фрийрола и с влизането автоматично ме вкара в турнир с 1000$ награден фонд, от който взех 4.50$ , с което започна моята покер одисея. Веднага записах турнир 3.30$ където играх финална маса и завърших на 4 или 5 място(не помня). То ми донесе скромните 28$. Играх някой друг турнир след това и банката отиваше към поредното зануляване, докато не записах турнир с 5.50$+Р, който спечелих без рибай и без адд-он. Просто приятни играчи, които успях да победя без проблем. И така, банката ми се покачи на 130$. В следващите няколко дни играх кеш и работата беше общо взето на 0. Докато не дойде днешния ден. Тъкмо се прибрах от състезание днес и отново окото ми прихвана турнира с вход 50+5.. Видях, че има записани около 60 човека при 8 платени места, реших, че не е невъзможно да вляза в парите, имайки предвид предимно слабите играчи в тази зала. Регистрирах се, и още първата ръка се удвоих с 24с вс сет аса, като бутона се направи на хитър и не рейзна с тях, а аз флопнах стрейт... Докато в един момент се осъзнах че играя хедс-ъп като съм чип лидер 4:1 и дойде заветната ръка. Аз съм на бутона с 56с и рейзвам 2.5ББ (стандартна ситуация според мен при игра на хедс-ъп) при което опонента ми плаща. Удари ме лъки флоп 554, аз заложих опонента ми колна, а на търна излезе 3. При което, аз реших да изиграя нестандартно и влязох ол-ин, което смятам заблуди противника ми и той колна обръщайки К4 и без флъш дроу на борда той беше дроунг дед... И така в момента съм с банка ~1300$ . Ако има нещо по интересно ще поствам тук, Не знам как да поствам ръце и графики, но се надявам скоро да разбера и да ви усведомявам по-подброно за моята игра. Това е за сега и успех на всички стратези! :s_love:
  • 43 отговора
    • Robbie18
      Robbie18
      Бронз
      Мн си луд брат фен съм ти евала..... ти си един от най-добрите покер играчи.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от Robbie18
      :f_biggrin:
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Довечера от 22:00 ще си пусна 30$+3 Super Seven 1500$ гарант. . Ще пусна и join.me ако някой иска да гледа. Сега цъкам 600$ турбо, с вход 10$+1 , но не мисля да ви губя времето с това, освен ако не стигна финалната маса, тогава ще пусна join.me :)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      nice 1!! не изпускай птиченцето и спазвай БРМ ;) в старса много се тилтваше на нл5, следяла съм те даже ти взех някой друг цент и после май качи лимита и gg.
      там си с същото име нали ?
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      отпаднах на балона, като блиндовете ме изядоха, грам карта не влезе и се наших ол ин с 45с вс АВ, но нищо не излезе за жалост.

@марти, не помня да съм играл кеш в старса. Рядко играя кеш, повече наблягам на мтт и снг. Не помня да съм се тилтвал този месец, може би съм бил дневна смяна и не съм обръщал толкова внимание на играта.. цел, която скоро ще добавя в блога си. Поздрави
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Играя 20+2 дийп 6 макс и се удвоих в началото с с 22 при флоп АА2 срещу слабо асо. Пуснах join.me .. някой ако иска - https://join.me/844-108-447
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Време ти е вече за Sunday Million да се нашиеш с 72о и да удариш я 4 двойки, я 4 седмици. Ще върже. Пробвай :)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Успех и умната с БРМ докато все още го има!

М
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      60/40 беше ситуацията, жалко че му обърна флъша, но на тоя сух борд при положение, че не ме 3бетна префлоп беше абсурдно да фолдна .. както и да е , друг път :) :s_grin:
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Почнах турнира с 33$ вход... който иска да гледа : https://join.me/607-091-036
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov
      Успех и умната с БРМ докато все още го има!

М
      :s_thumbsup:
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      едни дружки дойдоха да ме видят и направих глупава грешка... :s_cry:
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      join.me-то не работи сиг си го спрял
    • Robbie18
      Robbie18
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov
      Първоначално публикувано от Robbie18
      :f_biggrin:
      М мисля че ме разбра. :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Брато, честит блог, но се стегни и спазвай управление на банката! Пак си тръгнал да повтаряш предишните си грешки и няма да се изненадам ако успееш да занулиш и тази банка...

Късмет ти желая все пак!

Поздрави,
      Христо
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      10 място на 22$ 1750$ гарант... бях чип лидер към края, но няколко пъти ми раздаде АК и бях вс АА вс КК и вс ТТ ... този с асата много лошо ме подмами. Беше 1/2 от моя стак, аз рейзнах от средна позиция и той от бутона влезе ол ин. Сметнах, че не съм много назад и му платих, но... :)
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Днес играх кеш НЛ50. Това, което ми прави впечатление е, че има безброй играчи , които правят безброй глупави грешки.. и така де дават пари на вятъра. Ще се спра на една ръка.

Къса маса аз съм с АТо, отварям от кътофа, а малкия блинд ме 3бетва. Не уважих рейза му, тъй като цял ден го гледам как подарява стакове в абсурдни потове.. гледал повечко хай-стейкс или как се блъфират най-добрите. Колнах залога му а флопа дойде АQ6 , като асото и дамата бяха от една боя. Аз той чекна, аз заложих около 2/3 от пота, а той плати. Търна дойде К и ми се стори, че е на флъш дроу и реших да заложа за стойност, отново 2/3 от пота. Ривъра дойде 4, която не се връзваше с абсолютно нищо на борда, а опонента ми влезе ол-ин с оставащите си 30 и няколко $ . Доста се позачудих над това отиграване и си направих малка преценка какво бия, но нещата, които биех не бяха особено много .. :Д и все пак понякога съм колинг стейшън и му платих, а той показа А8 ... И така спечелих 114$ пот :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      2ро място на 750$ гарантирани с вход 11$... бях чип лидер при хедс-ъп, но лошо съкнах с А8 вс 68 като 8 беше най-високата на флопа, но на ривъра излезе 6 ... останах с 4-5 блинда и влязох ол-ин с поп и дама суит, опонента ми колна с А2о, но нищо като за мен ... и така 146$ профит.

Банкрол към момента: 1423$
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Току що щипнах още едно турбо турнирче, като при хедс-ъп бяхме г/д равни стакове, но получих доста покет чифтове, като последната беше АА :s_love: и издържа срещу KQо