50$ фрее

• sakii88
      sakii88
      Начален
      здравеите ..значи до колкото разбирам въпросните 50$ се предлагат само в Everest Poker Интересува ме има ли изискване да съм се регистрирал през вашия саит в покер залата за да получа 50$ защото аз имам вече рег. там но не съм депозирал все още ..и и какви документи ще се искат да изпратя за да получа бонуса евентуално ...благодаря
  • 3 отговора
    • kukera
      kukera
      Бронз
      Значи няма да стане при теб. Тябва да се регистрираш задължително през Покерстратеджи, без значение дали си депозирал или не.
    • sakii88
      sakii88
      Начален
      Първоначално публикувано от kukera
      Значи няма да стане при теб. Тябва да се регистрираш задължително през Покерстратеджи, без значение дали си депозирал или не.
      да и аз така си помислих ...благодаря за бързия отговор все пак :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей sakii88 и добре дошъл във форума на PokerStrategy.com! :)

За съжаление след като вече имаш съществуваща сметка в Everest Poker, няма да можеш да се възползваш от началният капитал в тази зала. Ако след време се появи друга зала в списъка и нямаш регистрация в нея, ще можеш да кандидатстваш за начален капитал в нея.
      От тук можеш да следиш списъка с актуалните зали за начален капитал - Линк.

Ще се радваме да ни разкажеш повече за себе си! Очакваме те в Представи се: цък!
      Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш.

Поздрави,
      Xристо