проблем с бонуса

• annettah
      annettah
      Бронз
      здравеите имам малак проблем минах теста избрах си зала и пратих снимки на личната си икарта и жсицхко което е нуйно и ми изпратиха този имеил от съпорта на покерстратеджи не мога да рабера какаж е проблема .Моля ви помогнете вече цяла седмица го чакам бонуса и жсе изниква някакав проблем. Мерси предварително
      Thank you for your e-mail. Unfortunately, we are not able to process
      with the verification of your documents as long as you do not fill in
      your profile requested during the registration process. Please refer to
      the link specified below:
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @annettah,

Здравей,

Предполагам, че не си попълнила личните си данни тук. Не си дала линка, но явно трябва да попълниш данните си: имена, възраст, адрес и др.

Поздрави,
      Деси
    • annettah
      annettah
      Бронз
      Мерси за бързия отговор но мисля, че съм ги попалнила или поне линка които си ми дала като кликна на него не ми излиза място кадето да ги попалня .Просто пише,че сам преминала теста няма нещо като поле в което да ги попалня а и сам сигорна че ги попалних когато преминах теста,извинявам се,че те занимавам моля за садеиствие ако е възможно
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че документите трябва да са изпратени от този имейл адрес, който си посочила по време на регистрацията си при нас.

Иначе нашите колеги няма да могат да обработят документите.

Моля те провери отново кой имейл адрес си използвала, за да изпратиш документите, и ги препрати от правилния имейл, ако се наложи.

Поздрави,

Надя
    • annettah
      annettah
      Бронз
      Да моя е вината пратила съм документите от другата си поща и съжалявам за безпокоиството.Много ми е неудобно ви занимавах с моите проблеми ,надявам се сега всичко да се нареди,Мерси за помоща.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма проблем.

Надявам се да получиш началния капитал съвсем скоро, за да започваш да играеш!

Поздрави,

Надя
    • annettah
      annettah
      Бронз
      Отново ви пиша защото пак има някакъв проблем
      с началния капитал след като пратих нужните документи от пощата с която се регистрирах минаха 3 дни и никакав отговор не получавам пратих и второ писмо до съпорта и пак нищо.Взех да се отчаивам маи няма да станат нещата с началния капитал. Моля за помощ.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей annettah,

Извинявай за забавянето - най-много до 48 часа ще получиш началния капитал на покер сметката си.

Поздрави,

Надя