Покани приятел - изплащане

• 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @IronmanBG,

Да, точно така. Другите две зали са блокирани в България, защото отделите им за клиенти са там.

Към Masion има лимит от $200 максимум за целия период на съществуване на сметката ти. Работим по въпроса за още опции за България. Препоръчвам ти Full Tilt Poker.

Поздрави,
      Деси
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Сметката ми в тези зали трябва ли да е пред ПокерСтратеджи ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @IronmanBG,

Добро утро,

Не трябва да си тракнат с PokerStrategy.com. Може да се възползваш от опцията без проблем.

Поздрави,
      Деси
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Мерси,

Аз сега водя комуникация с ФулТилт съпорта (имам стара регистрация там от преди 2 години) да се прехвъря към ПокерСтратеджи ама не знам дали ще стане...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @IronmanBG,

Не мисля, още повече, ако е с истински пари - няма начин. От опит глава не боли, та успех!

Поздрави,
      Деси
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Мда не става номера с прехвърлянето въпреки че не съм към никой афилиейт в момента...

Жалко няма да мога да играя фрерола в Тилта :f_cry:

Значи да разбирам че няма проблеми да прехвърля 50$ от "покани приятел" към текущата ми сметка във ФулТилт въпреки че не е закачена към ПокерСтратеджи ?

За колко време горе долу става транзакцията ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Зависи за кой фрийрол става дума. За някои фрийроли е необходимо, за други, които са с парола - не е, дори сметката ти да не е тракната, пак можеш да участваш, ако знаеш паролата. Ако имаш предвид този за края на промоцията Топ20 - можеш да участваш!

Колкото до изплащането - пак може да избереш Фул Тилт, трябва само да въведеш името на покер сметката на тази страница. След това ще получиш парите в рамките на 8 работни дни, както е описано тук.

Поздрави,

Надя