Снимки във Форума

• Slaker
      Slaker
      Бронз
      Здравейте,
      имам следното предложение.
      Става въпрос за снимките във форума когато се качи някоя по голяма снимка в някой пост и ми излиза скрол лента с която да предвижвам страницата от ляво на дясно което затруднява четенето на постовете или по скоро ме дразни. В 2+2 снимките се оразмеряват автоматично и не се нарушава размера на страницата като има опция да се кликне върху снимка и да се види в реалния и формат.

Ето една снимка която показва нагледно какво имам в предвид. За да прочета всеки пост трябва да скролвам защото не се вижда текста.
  • 5 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      От преди почти година и никакво развитите :) относно картинките

Ще си караме с чаршафите явно :)
    • Slaker
      Slaker
      Бронз
      Еми нека да им припомним :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

Благодарим ви за предложението. За съжаление на този етап обаче оставяме задачата да смалят изображението на самите потребители, които публикуват изображения във форума ни.

Нашите софтуерни специалисти в момента са заети с проекти с по-висок приоритет, затова тази функция за форума остава на заден план: причина за това е, че е по-скоро хубаво да я има, отколкото наистина небоходима.

Поздрави,
      Надя
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравейте,

Благодарим ви за предложението. За съжаление на този етап обаче оставяме задачата да смалят изображението на самите потребители, които публикуват изображения във форума ни.

Нашите софтуерни специалисти в момента са заети с проекти с по-висок приоритет, затова тази функция за форума остава на заден план: причина за това е, че е по-скоро хубаво да я има, отколкото наистина небоходима.

Поздрави,
      Надя
      Аз и в предната тема дадох няколко линка, как може да се направи. За 5 мин. работа...
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Колкото и да ни се искаше това, не става въпрос за 5 минути работа.

Линковете, които ти беше така добър да предоставиш в другата тема, съдържат външни приложения (които специалистите ни по компютърна сигурност предпочитат да не се използват) или изискват работна среда (програмен език), който за съжаление нашият форум/сайт все още не поддържа. Също така въпросът с картинките е бил повдиган доста пъти и IT отделът ни го знае, но просто е ниско в приоритетния списък . Те също така трябва да се съобразяват с много други неща, като натоварване, универсалност, преносимост, сигурност и т.н.

Затова и засега е по-добре когато качваме снимките просто да избираме подходящия размер.

Поздрави,
      Камен