Точки от къде !?

• xwink93
      xwink93
      Бронз
      абе преди време бях цъкнал на начало и ми показваше,че имам 3т. оня ден влезнах и гледам имам 9 т. реших,че не съм догледал....преди малко пак цъкнах на начало и пише 12 т. аз ли съм не съм ли !? какво става,от къде са тия точки,тракната сметка към покерстратеджи имам само във ФТП а доколкото знам ФТП не бачка,както и не играя от акаунта си.... :f_eek:
  • 6 отговора
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Пропуснал си тази новина цък
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Не мога да намеря линк, но е от промоцията с публикациите във форума. Нещо от сорта на "от 1-ви до 11-ти Ноември всяка публикация във форума ви носи по 1 strategy point като максимума е 3 на ден" ; затова и ти се увеличават с по 3 =)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      и аз са чудя защо муудкилър спами толко много :D :facepalm: :facepalm: :facepalm:

мерси за информацията момчета,пропуснал съм го
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей xwink93,

Точно затова Ицо пише - не. :) Надявам се, че промоцията ти харесва.

Приятни и ползотворни моменти във форума!

Поздрави,
      Деси
    • Ruffmtr
      Ruffmtr
      Бронз
      Не събирам точки от "покер старс" в настройки на профила ми дава, че сметката ми е: Твоята сметка е правилно тракната и ти вече събираш StrategyPoints. Но въпреки това не получавам точки и нз къде е проблема, събирах преди само от Фулл тилт, но след проблемите сега съм зациклил на 255т. Ако знаете къде е проблема и как мога да го оправя, ще съм ви благодарен! Поздрави! ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ruffmtr
      Не събирам точки от "покер старс" в настройки на профила ми дава, че сметката ми е: Твоята сметка е правилно тракната и ти вече събираш StrategyPoints. Но въпреки това не получавам точки и нз къде е проблема, събирах преди само от Фулл тилт, но след проблемите сега съм зациклил на 255т. Ако знаете къде е проблема и как мога да го оправя, ще съм ви благодарен! Поздрави! ;)
      Здравей Ruffmtr,

Тъй като става въпрос конкретно за твоята сметка, ти препоръчвам да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти, за да предпазим личната ти информация от публикуване в публичното пространство. Там ще можем да ти отговорим конкретно :) А съобщение можеш да напишеш в менюто Помощ.

Междувременно ти предлагам да се представиш в нашия специален форум за нови играчи, където да се запознаеш с останалите членове на нашата общност.

Поздрави,
      Надя