Безплатен капитал

• oksischo
      oksischo
      Бронз
      Минаха повече от 50ч от посочените до 48ч и се чудя какъв е проблема, че все още не съм получил капитала, може ли да има някакво забавяне в трансфера ? Благодаря предварително!
  • 11 отговора
    • dimitarm
      dimitarm
      Бронз
      Щом си бронз би трябвало да си го получил вече.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей oksischо,

Снощи съм ти писала в Помощ.

@ dimitarm,

Благодаря ти, че помагаш във форума!

Поздрави,
      Деси
    • oksischo
      oksischo
      Бронз
      Да, видях Деси. Благодаря за бързия отговор !

Поздрави,
      Свилен
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      За нищо, Свилен.
    • oksischo
      oksischo
      Бронз
      Имам още едно въпросче относно условието за да освободя 50-те $. Като направя 1000 Съмит пойнтс(точките в еверест) и ще ги освободя ли или трябва да изчакам да минат 120 дена от превеждането на безплатния капитал. Например, ако направя 1000 точки до месец, ще мога ли вече да ги изтегля ? Благодаря предварително!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Свилен,

Кога мога да изтегля безплатните $50?
      Веднага щом събереш 1,000 Summit Points и са изминали 120 дни, ти ще можеш да изтеглиш своите $50, както и твоите печалби.

Но те съветвам да не бързаш да го теглиш. Много покер играчи са тръгнали именно с тези 50$ начален капитал и сега се изхранват от покер. Само помисли колко са 50$-100$ и за колко време би ги изхарчил, и по-колко би могъл да изкарваш изкачвайки лимитите. :)

Поздрави,
      Христо
    • oksischo
      oksischo
      Бронз
      @moodkiller

Благодаря, но въпроса ми беше, не за да ги изтегля, а защото тези 1000 точки ще ги събера за доста по-кратко време. Взех 45$ от последния фрийрол в еверест като завърших 39ти и качих лимит-нл5, като вече имам банка от около 130$ и скоро може да се кача на НЛ10, където точките се трупат доста по-бързо и лесно(играя кеш ССС). Мерси за съвета, но не си ме разбрал, нямам намерение да тегля тези 50$, просто питах за информация :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей oksischo,

За да бъде ССС стратегията оптимална, за NL10, NL25 и NL50 трябва да бъдеш по-предпазлив и да разполагаш с около 40 бай-ина в банката си.

Не забравяй това. Желая ти успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • oksischo
      oksischo
      Бронз
      Първо да се похваля, вече съм сребро :P Точките вървят перфектно!

Деси, бъркаш се нещо... :D За да бъде ССС оптимална за НЛ10 :
      1. Още не съм минал на НЛ10, само шотвам от време на време.
      2. Предпазлив съм, определено. Контролът на банката е най-важното нещо за успешен покер играч за мен !
      3. По ССС сядаш с 40 големи блинда на масата, а за контрол на банката НЛ10 и НЛ25 ги качваш с минимум 40 бай-ина, което според моите изчисления изглежда така:
      НЛ10-->40х$0.10(голям блинд)=$4-->$4х40(бай-ин)=$160-->НЛ10 го качваш с банка от $160 по стратегията на средния стак.

Ако бъркам някъде, ме поправи, ако обичаш. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей oksischo,

Да прав си, аз забравих, че говорим за ССС, извинявай. :) Хубаво е, че следваш стриктно съветите в статиите ни.

Поздрави,
      Деси
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от oksischo
      Първо да се похваля, вече съм сребро :P Точките вървят перфектно!
      Поздравления за среброто! :s_thumbsup:
      Виждам, че активно следиш прогреса си и ако желаеш можеш да отвориш свой собствен блог в тази секция - Вашите покер блогове, където ще можеш да публикуваш своите успехи и преживявания. :)

Поздрави,
      Христо