help needed

• 9 отговора
    • nikimaus777
      nikimaus777
      Бронз
      Отричаш до край "не е това което си мисли"
      Успех
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      мамка му и фейсбук, знаех си че трябваше да го изтрия преди време.. ама на...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от atropus10
      Признаваш си и си намираш друго гадже. Тези отричания докрай водят до малко по-бавен, но сигурен край на взаимоотношенията. В крайна сметка щом си хванат в крачка, време е да минеш напред.

Поздрави,
      Деси
    • pasport83
      pasport83
      Бронз
      Дръж "инкяр" докрай. Невинен до долазване на противното :)
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Инста фолд и да не ти пука особено :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Стига с тия сапунени сериали бе хора! :D

Първоначално публикувано от atropus10
      Гаден е нали? :) Аз вече изтрих моя... А ти? :evil:

Отричай докрай (както го назоваха преди мен) е единствения подход, който работи, стига да не ви е видяла, тогава лошо... Но се замисли след като кръшкаш, дали изобщо искаш да си с нея.
    • dimitresko84
      dimitresko84
      Бронз
      Лошо. Аз ще кажа нещо което може да издразни част от мъжете(да ме извиняват) както и от жените(да ме извиняват също и те),но това е птосто мое мнение.Та за да кръшкаш,явно си има причина особено след дълго време прекарано заедно.Мое мнение е,че ако искаш да кръшкаш,значи не държиш и не обичаш достатъчно човека до себе си! В такъв случай по-добре се раздели с него-нея и тогава прави каквото искаш.Няма смисъл да лъжеш другият и да го нараняваш.В случаят обача те хващат.Според мен заставаш като мъж и си признаваш,независимо дали искаш да си с момичето или не.Акко искаш да си с нея-признай и всичко и бъди честен.Ако ти прости - го оцени занапред.Ако не - ти си си виновен.Гледаш напред.Няма незаменими хора!Ако излъжеш и ти се размине,много трудно нещата ще са същите и е въпрос на време да се развалят окончателно.Това е мойто мнение.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @dimitresko84, защо да ни подразни мнението ти? Добре си го казал! :]
    • dimitresko84
      dimitresko84
      Бронз
      Знам ли..... Различни хора-различни виждания :)

Поздрави,
      Митко