Малко съм объркан (или какво ми се играе)

• tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Такааа.. след като си дадох кратка почивка от около и позакърпих малко курсовите за университета имах време да преосмисля развитието си като покер играч. По принцип имам опит във ФЛ и СНГ игрите. НЛ кеш почти не съм играл, а МТТ шотвам понякога в събота и в неделя като ми е скучно и нямам планове за деня. В момента съм раздвоен, а именно:
      Имам банка от $100 в скрил, които се чудя какво да ги направя, понеже вариантите които съм си избрал да играя имат много силен трафик само в покерстарс (пробвах и други зали, еми не ми харесва :) ) не мога да трупам точки за статус. Има я възможността да депозирам в 888 и да започна да уча НЛ кеш игрите. Банката ми така или иначе не е кой знае какво и ще започна с НЛ2 докато не събера 30-35 БИ за НЛ6. Съответно ще вдигам статуси, ще мога да чета повече материали и ще развивам играта си. Вие какво бихте направили на мое място? (ако някой не е разбрал въпроса е - фл в покерстарс без да трупам стратеджи точки или нл в 888 и да вдигам статус) Приемам съвети, критика и кой каквото иска да си каже :)
  • 11 отговора
    • atropus10
      atropus10
      Бронз
      Някъде с рейбек... На ФЛ рейка ще ти глътне банката
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет tonyo90,

Защо не пишеш в тази тема за да получиш съвет къде да депозираш, има доста зали :)

М
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Давай смело в 888 НЛ2 !
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Избери формат, който ти е интересен. Формат, който няма да ти омръзне след 4-5 месеца. Ако си се насочил към No limit, то 888 е идеалния вариант да смачкаш нивата бързо :)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      във страст имат най-добрата програма за клиенти,но пък дори и на микролимитите играчите са малко по добри/мислещи от другите по-малки зали.
      Аз лично бих избрал покерстарс,защото и софтуера им е най-добър (според мен) много удобен/бърз и т.н. и т.н.
      Във малкото играно време там,аз съм предоволен от към съпорт/софтуер и т.н
      Но ако тепърва навлизаш в покера депозирай в 888 и счупи рибата от бой,дори се чудя дали играчите не са от домове като от "могилино" .....
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      И на мен старса ми харесва повече от всички други обаче не е работа 8 човека да точим ножа на някой руснак с 0.80 цента :D
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      за това пък трафика е най-големият който може да намериш и може да подбираш масите и опонентите си без да се притесняваш,че няма да има свободна маса ;) нали така !?
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Благодаря на всички за мненията :) Все пак имах около 5 дена да помисля и реших, за сега да играя в 888 но лимит. Освен че играчите са сравнително слаби, което я прави добра зала за начинаещ, ще имам достъп и до повече стратегически статии. Покерстарс наистина имат страхотна вип програма, но има и доста повече добри играчи отколкото в другите зали (имам предвид процентно).
    • North14sofia
      North14sofia
      Бронз
      В 888 има ли фрийрол за недепозирли ?
      Или въобще в кои зали има такива, щото ми е малко трудно депозирането в момента.

Блаодаря предварително !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей tonyo90,

В 888poker наистина има много слаби играчи, а No Limit е доста популярен формат, така че ще имаш доста екшън. Не забравяй да следиш и тренировките на живо тук. Ако имаш въпроси, не се колебай да питаш там или във форума.

Първоначално публикувано от North14sofia
      В 888 има ли фрийрол за недепозирли ?
      Или въобще в кои зали има такива, щото ми е малко трудно депозирането в момента.

Блаодаря предварително !
      Заповядай: цък.

Поздрави,
      Деси
    • North14sofia
      North14sofia
      Бронз
      DessiP

Благодаря много !