бонус код

• dmmh
      dmmh
      Бронз
      Здравейте,
      Преминах успешно теста за 50$ , регистрирах се в Everest Poker, но неразбрах какъв бонус код трябва да въведа, никъде в имейла непише за такъв, сега пробвах с PS150 (нещо такова беше) - исписа ми : We're sorry; the new bonus was not added because: The bonus code has expired. Please contact Player Support for assistance.
      Нямам си и идея кога трябва да въведа кода и какъв е той.
  • 3 отговора
    • EVOLUCION2000
      EVOLUCION2000
      Бронз
      Здравеи ,и аз имам същият проблем.изпратихами имейла за потвърждаване ,на самоличноста на които аз отговорих и после никакъв отговор е изминзли са само три дни но за сега нищо,,ако може някои да ни каже как се е получило при него
    • dmmh
      dmmh
      Бронз
      Имейла и аз го получих преди няколко часа, пратих снимка + снимка на личната карта....
      Имам и друг въпрос : Обърках адресите, не написах същия като на личната карта, но немисля да пращам "Сметката на тока" зада потвърдя! Нямам си и идея защо ще им трябва адреса ми! Ако толкова спешно се нуждаят от него мисля че достатъчно данни пратих... може да го намерят. Мисля да се откажа ако настояват точно за това. А и като гледам май не всички си получават бонусите :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Моля да разговаряте с отдела за клиенти на англ. език тук. Форумът на PokerStrategy.com се поддържа от професионалисти, занимаващи се с покер обучението на потребителите.

Ако имате нужда от помощ с текста на англ. език, споделете и ще помогнем с превода.

@dmmh,

Щом не искаш да си изпращаш сметка, няма проблем. Просто няма да получиш началния капитал, но затова пък винаги може да депозираш собствени пари и да се възползваш от съдържанието на сайта. Избери си зала и бонус ето тук. Ще имаш същите права на достъп и употреба, все едно си получил стартовия капитал.

успех по масите!

Поздрави,
      Деси