>> Покер блог на ЗАРИБЕНИЯ <<

• Tedobe
      Tedobe
      Бронз
      Нещичко за Мен!

Приятно ми е! Казвам се Теодор от София на 18г. Занимавам се с покер от 1 година но сериозно почнах този месец, когато един приятел ми прати 10$ (началният ми капитал изгоря във Фул-тилт). Играя в Еверест (NL2) от 1ви ноември. Благодарение на статиите и он-лайн тренировките в "pokerstrategy" плюс моята упоритост успях да напредна драстично за първите 2 седмици! Гледам да играя колкото мога повече, но си разпределям времето за всичко. Кандитат-студент съм тази година и гледам да не се изпускам. Също така спортувам почти всеки ден.

Моят Блог!

Все още съм начинаещ и се уча. Мисля да обновявам блога си ежеседмично (за сега). Ще слагам графики на играта ми и интересни ръце. Ще ви показвам моите успехи и поражения и ще бъда много благодарен ако ми показвате грешките и коментирате ръцете ми.

Моите Цели:

:diamond: Да съм концентриран докато играя

:diamond: Да правя колкото мога повече ръце

:diamond: Да внимавам с управлението на банката

:diamond: И като за начало ще гоня бонуса "Go4Gold"

Липсва 14.11 и 15.11 (проблем с Elephant) тогава реших да пробвам NL5 къси маси СГС , но ме набиха (поради недостатъчния ми опит на къси маси) и се върнах на NL2:

И един фрее-рол МТT:

АА:
  • 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Тодор,

Поздравявам те за блога! Много ми харесва как си подредил публикацията си! Убедена съм, че ще имаш много читатели. :s_love:

С радост ще надничам в блога ти и се надявам да чета все така мотивирани и положителни публикации!

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Бронз
      Страшен блог си оформил, браво!

Не се и съмнявам, че ще успееш, продължавай в същия дух! :heart:
    • ddoichev
      ddoichev
      Бронз
      Здравей Теодор, желая ти успех в начинанието и в целите си. С този обем от ръце със сигурност ще можеш да се пребориш за промоцията. Ще следя блога ти с интерес.

По коя кеш стратегия играеш и на къси или дълги маси?
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Браво,браво :) И аз обещавам да следя блога ти с интерес,успех :f_cool:
    • Tedobe
      Tedobe
      Бронз
      Първоначално публикувано от ddoichev
      Здравей Теодор, желая ти успех в начинанието и в целите си. С този обем от ръце със сигурност ще можеш да се пребориш за промоцията. Ще следя блога ти с интерес.

По коя кеш стратегия играеш и на къси или дълги маси?
      Играя ССС на дълги маси, но мисля да почна NL5 и да използвам CГС.
    • ddoichev
      ddoichev
      Бронз
      Добре си се ориентирал към СГС :)

Както си забелязал сигурно в Еверест играчите са много слаби, но понякога правят невероятни съкаути, :facepalm: но това да не те притеснява, рано или късно парите отиват на едно място. ;)
    • Tedobe
      Tedobe
      Бронз
      Нов UP-Date 20.11!!!

Вместо да поствам всеки път нов отговор за да си обновявам БЛОГА, реших само да го редактирам и да слагам коментар на дата на обновяването. Според мен ще е по лесно и за мен и за вас да го четете (няма да ви се налага да търсите из страниците и да скролвате като луди). Пък ако не се хареса идеята ще го обновявам като останалите.
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      Първоначално публикувано от Tedobe
      Нов UP-Date 20.11!!!

Вместо да поствам всеки път нов отговор за да си обновявам БЛОГА, реших само да го редактирам и да слагам коментар на дата на обновяването. Според мен ще е по лесно и за мен и за вас да го четете (няма да ви се налага да търсите из страниците и да скролвате като луди). Пък ако не се хареса идеята ще го обновявам като останалите.
      Така е но няма да можеш да следиш какво си писал преди ..
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Човекът се е зарибил и е надъхан, а ти му чупиш хатъра :) :facepalm: