Реших, че след като се предстваих е време да започна и свой блог. Използвам доста консервативно управление на банката от около 100 бъй-ин за SnG, а все още не играя сериозни МТТ турнири. Нов съм в писането на блогове, така че ако няма може да ми предложи софтуер с който да конвентирам за форума по-интересни ръце и статистики , да се чуства помолен да постне линк :)
Ще започна от сесията днес. От 10 6.50$ СнГ във Фул Тилт изгорях на първите на 4 (много е лошо да почне така сесията...) но на другите 6 имах 2 първи 3 втори и 1 трето място, така че съм доволен. Освен това реших да поиграя един МТТ турнир с БИ 2 $ с включени 630 човека - спечелих го и прибрах 200$ :f_biggrin: По-интересното в този турнир е как фолднах стрейт флъш срещу единствения стак по-голям от моя (аз имах девятка спатия и флъша беше до поп) , но се оказах прав защото той показа асото спатия...Наистина беше страшно трудна за фолдване ръка, а по-интересното беше че още на следващата ръка го прибрах с 2 аса а той беше с асо и поп => когато бяха останали 30 човека вече имах половината чипове в играта :) ))
Та както вече казах съм нов в писането на блогове и такива работи, ако има забележки или препоръки, казвайте ! :)