защо българския екип не желае да помогне ?

• vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      Здрасти надявам се някой добър човек да ме посъветва към кого да се обърна когато българския екип на покерстратеджи не може или доста по вероятно не желае да помогне.
      Писах им за проблем свързан с неотчитането на точките ми към покерстарс. Първо ме занимаваха с някакви глупости провери това онова и това неща които съм направил защото точки ми отчиташе 2-3 дена и после не ми отчиташе нищо за цял месец а това бяха над 5000 точки в покерстарс които се равняват на над 2500 точки тук.
      Очевидно обаче за екипа е по лесно да ми казва какво аз да проверя или да направя вместо да направи нещо по въпроса.
      Тази ситуация е вече 2 седмици си разменяме безмислени съобщения, безмислени защото , съобщенията им са от сорта съжелавяме за ситуацията и бла бла направил ли си това направил ли си онова и очевидно никой не прави нищо.
      До кога ? !!!!!
      Мене ми стана че от тоя екип помощ няма да получа !
      За това питам към кого да се обърна и кой може да ми помогне ?

Благодаря надявам се поне някой да може да ми помогне тук след като обслужващия екип не желае да помогне
  • 18 отговора
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Писа ли на Покер Старс оттам да ти кажат защо не ти дават точки към ПС, да не са ти премахнали тракинга оттам ?
    • vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      дааам покерстарс се оказаха също толкова услужливи
      писах ми същите глупости направил ли си information sharing дал ли си си user ID бла бла бла ПО ЛЕСНО Е НИЩО ДА НЕ ПРАВИМ АМИ ТИ ДА СИ ПРОВЕРЯВАШ нищо че вече си ги проверил тия работи.
      След като събрах още малко търпение обясних им и на тях че очевидно съм направил всичко защото съм получавал точки за 2 дни но после отчитането спря.
      След това тези така раздавващи се хора да помогнат хора ми козаха хххм добре ще препратим писмото ти до някакъв отдел (мисля че беше security department) и писмото завършваше се с " ТЕ ЩЕ ПИШАТ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО СКОРО "
      и наистина доста бързо действат мина СЕДМИЦА И ОЩЕ НЕ СА МИ ОТГОВОРИЛИ ДАЖЕ !!!!
      Пълни слабоумници !!!
      Сега им писах на тия кретенчета какво става и ги замолих тоя път поне да ми отговорят.
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Имаш ли друг акаунт в старса? Дори и с плеймъни? Ако си имал забрави за точките.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей vanyamerilym,

Няма нужда да се изказваш толкова грубо и да спамиш форума с теми. Получаваш последно предупреждение за спам.

Виждам, че от отдела за обслужване на клиенти са тe посъветвали да направиш точно това, което @tanzjora ти е препоръчал. Щом е намесен отделът за сигурност на PokerStars, то трябва да се изчака първо техния отговор.

Поздрави,
      Христо
    • vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      не нямам абсолютно никаква друга сметка
      от отдела за обслужване вече ме попитаха
    • Jack93
      Jack93
      Бронз
      Така и аз имам същия проблем,като и чакам отговор от покерстарс вече 3-4 седмици отговор.Имам верификация на акаунта даже 2 пъти ,имам депозит ,но нямам точки :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      Виждам, че от отдела за обслужване на клиенти са тe посъветвали да направиш точно това, което @tanzjora ти е препоръчал. Щом е намесен отделът за сигурност на PokerStars, то трябва да се изчака първо техния отговор.

Точно там е проблема че отдела за обслужване на клиенти само ме съветва какво аз да направя вместо да направи нещо и да ми помогне!
      А този отдел на покерстарс общо взето колко време му трябва да отреагира защото им писах на 8 ноември днес 14 ноември
      6 дена по късно дори не са ми отговорили а какво остава да разрешат ситуацията. Те ще направят ли нещо по въпроса преди да съм на навърил 75 ?
    • Jack93
      Jack93
      Бронз
      Don't worry be happy! И аз съм на същото дередже и ако до края на тоя месец не се оправи ,тегля и отивам да играя в Бетфаир ,не е толкова голяма болка за умиране да не ти отчита точки :D
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Точно там е проблема че отдела за обслужване на клиенти само ме съветва какво аз да направя вместо да направи нещо и да ми помогне!
      За съжаление, колкото и да ни се иска, що се отнася до проверките за сигурност на залите, ние няма как да се намесим активно - можем само да уведомим покер залата за проблема - нещо, което вече е направено.

Оттук нататък можем само да чакаме отговорът на залата. PokerStars по всяка вероятност ще уведомят първо теб за развитието на нещата.

@Jack93 - Играта в друга зала през този период на чакане е добра алтернатива. Пълен списък с останалите зали можете да намерите тук.

Поздрави,
      Камен
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Първоначално публикувано от Jack93
      Don't worry be happy! И аз съм на същото дередже и ако до края на тоя месец не се оправи ,тегля и отивам да играя в Бетфаир ,не е толкова голяма болка за умиране да не ти отчита точки :D
      Jack93 то и бетфаир са на същия хал. Аз едва успях да се уредя с тракване при тях, макар да беше вс наред от моя страна и загубих към 500 ПС точки докато ме тракнат. Зареди се с голямо търпение и нерви :D

Не обвинявайте ПСтратеджи, те имат също интерес да получавате то4ки, ако зависеше от тях щяха да тракнат всеки желаещ :D
    • vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      здрасти
      някой може ли да ме посъветва на кого мога да се оплача след като тия безделници от покерстарс не правят нищо по въпроса ми вече две седмици ?
      Има ли някаква организация която защитава правата на покер играчите.
      Настоях да говоря с тях по телефона само че се правят на луди и не ми дават телефон щото ще ги направя просто сто кила
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново,

PokerStars са регистрирани в Комисията по Хазарта на Остров Ман. Ето ти и линк за контакти с тях:
      http://www.gov.im/gambling/players.xml

Лично аз не смятам, че това ще помогне обаче, тъй като PokerStars действат спрямо техните Правила и Условия, с които ти си се съгласил, отваряйки сметка при тях. По-добра идея е да им напишеш нов имейл, в който да попиташ за обновления по твоя случай и да им предложиш съдействието си.

Поздрави,
      Камен
    • vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      благодаря за информацията
      в крайна сметка ми оправиха сметката днес аз вече бях отписал нещата и не смятах повече да им пиша дори и един е-мейл повече
      смятам да си доизчистя бонуса за първи депозит и да си изтегля парите
      РАЗОЧАРОВАН СЪМ ОТ ЗАЛАТА
      ако искат и пет сметки да ми тракнат вече след дъжд качулка
    • vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      Първоначално публикувано от Jack93
      Така и аз имам същия проблем,като и чакам отговор от покерстарс вече 3-4 седмици отговор.Имам верификация на акаунта даже 2 пъти ,имам депозит ,но нямам точки :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
      оправят се нещата само че трябва да им пишеш 50-на е-мейла
      и като всички хора ако не им бучиш всеки ден се пощипват ако може да не я свършат

Аз не смятам ДА играя там повече разочарован съм крайно от най голямата покер платфрома (ако вече не е така поправете ме) която не успя 2 седмици да разреши проблемите ми.
      Плюс това освен мен прецакаха и авера ми който трябваше да получи 100$ за препоръчан приятел защото аз за два месеца имах над 5000 покерстратеджи точки.
      ДОРИ НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА ДА ГИ ТЪРСЯ И ДА ПИША ЗА ТОВА ЯСНО МИ ЧЕ И
      POKERSTARS И POKERSTRATEGY.COM НЕ ЗНАЯТ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС И КОЙ Е ВИНОВЕН И ЩЕ СЕ ПРАВЯТ НА ЛУДИ ДА НЕ ДАДАТ ПАРИТЕ.
      ТО ДВЕ СЕДМИЦИ ДВЕТЕ СТРАНИ НЕ УСПЯХА ДА СЕ РАЗБЕРАТ КАКВО СТАВА СЪС СМЕТКАТА МИ ЧЕ ДА НЕ СЕ ОТЧИТАТ ТОЧКИТЕ МИ А КАКВО ОСТАВА ПАРИ КАТО ТРЯБВА ДА ДАВАТ !
    • Pavel7504
      Pavel7504
      Бронз
      Здравеите.Аз имам същия проблем 2 седмици не съм получавал точки.До сега нямах никакъв проблем,но незнаино защо спряха да ми се отчитат точки.Писах им няколко писма и съм в очакване.
    • rokesantacruz
      rokesantacruz
      Бронз
      Покерстратеджи са пряко заинтересовани сметката ти да е тракната. Те нямат полза да се правят на луди, защото губят пари.
    • Anna7404
      Anna7404
      Бронз
      vanyamerilym при мен нещата се възтановиха.Надявам се и при теб всичко да е ОК.
    • Pavel7504
      Pavel7504
      Бронз
      vanyamerilym И при мен вече всичко е нормално.Искренно се надявам и при теб да са се възтановили.