малка печалба (голям късмет)

• iker8899
      iker8899
      Бронз
      Здр.
      Гледам, че тук пишете за успехите си и реших да напиша за първия си такъв.
      По-интересното е как стана всичко.
      В четвъртък вечерта ми се наложи да остана нощна охрана на сградата в която живея понеже пазача се разболял, а аз отговарям за охраната и подръжката. Та така и така не спях регнах се в 1000$ freeroll satellite в кейкпокер. И с адски късмет влязох в първите 7 от 690 и спечелих билет за турнира на 23.01.10 от 21:15. В петък обаче лаптопа ми се бъгна и се отчаях. Реших, че просто не ми е писано. Но какво стана. Днес майка и татко(те живеят в несебър, а аз в Сл.Бряг) имаха гости и ни поканиха мен и приятелката ми да им гостуваме. По някаква супер случайност баща ми(работи във виваком) си беше взел служебния лаптоп в къщи (никога до днес) и ми го даде да го ползвам, а и гостите си тръгнаха точно в 21:00 което също беше супер за мен. Та запалих колата и по най-бързия начин се прибрах и така участвах в турнира. А на турнира от 227 играча заврших 3-ти и прибрах 80$. На финалната маса бях останал с 3000 чипа и влязох олл-ин с 8 и 3 и на флопа паднаха 8,8,3. Това ако не е късмет, незнам кое е!
      имам и снимки но на телефона и като ми оправят лаптопа ще кача. Толкова се бях шашнал, че забравих за PrtSc бутона и снимах с тел. сега седя и се сещам само за онази реклама на ФулТилт в която казват ....."И НИКОГА НЕ СЕ ПОВТАРЯТ".......
  • 5 отговора