Начален капитал $50

• p360ni
      p360ni
      Бронз
      Преди 3 , може би 4 месеца реших теста на PokerStrategy за начален капитал ... но месец преди да го реша вече имах регистрация в Еверест Покер и вече бях депозирал $5. От 4 месеца насам , няма нито една друга зала в която тези $50 се превеждат. Аз също искам да съм от отбора на PokerStrategy и да трупам Strategy точки ... искам да изкачвам лимитите със PokerStrategy ... Пише че залите в които се превежда този капитал се обновяват ежемесечно , но от 4 месеца насам пиша писма , а нови зали така и така няма ... Как да стана част от PokerStrategy ... ???
  • 1 отговор
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей p360ni,

Съжалявам, че все още не си получил своя начален капитал! Разполагаш с различни алтернативи за трупане на точки и ще ги споделя с теб.

Като за начало, в България не оперират много от операторите, с които работим за начален капитал. Ние от своя страна правим всичко възможно, но в нашия пазар интересът не е толкова голям от страна на залите.

За трупане на точки ти можеш да играеш във фрийроли и да се възползваш от различни промоции, просто следи тази страница. Около празниците със сигурност ще има изненади.

Друг вариант е да депозираш в една от следните зали и да се възползваш от депозитен бонус: цък.

Ако имаш въпроси, не се колебай да пишеш!

Поздрави,
      Деси