In The Midle Of Nothing

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте , ето ме отново , след зануляването си дадох малко почивка от покера.Препрочетох някоя и друга статия , и след като ПС ни предоставя такава добра възможност , не се стърпях и депозирах =) .Този път няма да си поставям никакви конкретни цели, просто ще се мъча да подобря играта си(доколкото е възможно на тези лимити)и да се старая да допускам възможно по малко грешки.Ето как мина и първия ден, малко като обем, но просто чувствам , че не играя най-добрия си покер и мисля да спра преди да съм нанесъл по сериозни щети на и без това крехката ми банка.

На МТТ-то можех поне да мин кешна но донякаде може би и в тилт не можах да издържа и направих една глупост, която в последствие ме изхвърли от турнира.Това е от мен ,желая на всички много късмет и лека вечер.Приемам ВСЯКАКВИ критики и съвети.
  • 267 отговора
    • Slaker
      Slaker
      Бронз
      Почваме с критиката :-) MiCro
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      "ПС ни предоставя такава добра възможност"

За ПокерСтарс ли става на въпрос и ако да,каква е тя ?(
    • alexd2
      alexd2
      Бронз
      Първоначално публикувано от 7Lucker
      "ПС ни предоставя такава добра възможност"

За ПокерСтарс ли става на въпрос и ако да,каква е тя ?(
      Покерстратеджи по-скоро :)
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Покер Стратеджи , има промоция при депозит участваш във фреерол за 10к и томбола има някаква/
    • BlackBird2
      BlackBird2
      Бронз
      Малко критика ;) - на последния скрийншот, освен че не си заличил ника си, респективно залата, виждам и едно стакване префлоп с 89с за 22 ББ.

Поздрави,
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Именно за това говорех след 1 час хвърляне на числа ми писна и направих простотията :facepalm:
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Днеска пълен крах едно ,че не идваше карта , другото че като дойдеше все или ме кракваха или бях срещу монстър и естествено пропусках да хвана каквото и да било.Загубих всякакво желание за игра.Колкото и лошо да играя не вярвам да съм чак толкова зле.Не знам това животно дългосрочен план кога ще ме огрее дано го доживея.Поздрави и мачкайте и заради мен.

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Противно на намеренията ми все пак седнах да изиграч един турнир и може да се каже че счупих каръщината от може би 2-3 месеца

Идва и любимата ми част ето 3 от ключовите за мен отигравания на ФТ

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3820941

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3820948

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3820941

Tова е наистина последно за днес , пожелавам ви много късмет и по малко
      бед бийдс.
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Последните дни бяха просто невероятни , накрая ми се смееха и ми плащаха с 6/2о и естествено ме събираха.Следващите няколко дена не мисля и да погледна лаптопа.Загубих всякакво желание и мотивация за игра, не знам дали изобщо ще ги имам пак.В последния месец все повече се убеждавам , че няма значение как играеш , просто има лъки боксове ,които не могат да загубят, за съжаление аз не съм от тях.Нещо сайта с който качвам снимките не иска да се отваря, но няма и какво да се гледа толкова графиката е само надолу,надолу и пак надолу.Успех на всички
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Първоначално публикувано от lowstacker
      Последните дни бяха просто невероятни , накрая ми се смееха и ми плащаха с 6/2о и естествено ме събираха.Следващите няколко дена не мисля и да погледна лаптопа.Загубих всякакво желание и мотивация за игра, не знам дали изобщо ще ги имам пак.В последния месец все повече се убеждавам , че няма значение как играеш , просто има лъки боксове ,които не могат да загубят, за съжаление аз не съм от тях.Нещо сайта с който качвам снимките не иска да се отваря, но няма и какво да се гледа толкова графиката е само надолу,надолу и пак надолу.Успех на всички
      това за лъкито и аз го мислех преди ;) чети статиии и пускай ръце за анализ
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      След вчерашната тренировка с Бах22 , ми се върна желанието и настроението за игра.За съжаление беше много за кратко , отново нямаше ръка с която да спечеля без значение дали флопвах сет ,стрейт или флъш.Мисля до понеделник да си взема почивка от покера, дано като се върна нещата се нормализират, че просто не се издържа.

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравей народе добре си мислих да не се доближавам до лаптопа , но нали са ми слаби ангелите ,пак дръпнах някой долар назад.То не трябва и да се съмнявате де все пак софта си ме клати като жена и лошото е че не спира.Айде лека отивам да се матирам докато не съм направил някоя глупост и да си зануля и без това малката банка :facepalm:

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Hello, днес пак каръщина абсолютна.От 5 снг турнира нямах спечелена ръка на 6 нямах загубена ръка докато не останахме 3 ма и пак старата песен на нов глас.Лека и доходна на всички.

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте, маниаци днес настроението ми беше в унисон с времето,но всичко хубаво си има край и той започна след като седнах и записах няколко снг.Голям бой ме биха ,когато имах покет чифт , лошия винаги вадеше по добър или естествено съкваше.Добре че в 2-3 турнира не беше толкова насъскана работата иначе със сигурност в понеделник щях да чакам пред магазина за нов лаптоп.И както в повечето дни отивам да удавя мъката в алкохол и разврат.Лека и доходна на всички.

• lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Здравейте , този месец беше един от най-тежките в психологически план за мен.За цял месец претърпях толкова удари колкото може би не съм имал в близката година.Работата е там , че загубих всякакво желание за игра, а и се поразклати вярата в моите способности (не че се имам за толкова добър играч).Макар да съм напред като цяло , просто постоянните съквания и то в най-важните моменти ми дойдоха в повече.Мисля , че поне веднъж за разнообразие биваше да ми издържи ръката или и аз да съкна , но софта винаги беше на друго мнение.При толкова слаби играчи да не можеш да ги експлоатираш като хората е направо смешно.По този въпрос вчера се замислих и отворих ХМ и след цял ден смятане накрая не можах да повярвам.За близо 15к ръце ситуациите в които съм имал над 65% предимство префлоп съм спечелил само около 20% от случаите.Може да ви се стори банално тъй като го казвам сигурно за стотен път но ПРОСТО НЯМА РЪКА С КОЯТО ДА СПЕЧЕЛЯ.
      АА,КК,QQ съм печелил около 5% в по късна фаза на турнир или снг , през останалото време сък след сък и то както се изразява Бах само с бурмаци, редки са случаите в които са ме съкнали със сравнително стойностна ръка.Май се поувлякох с писането но просто толкова много ми се събра през този месец, че повече няма накъде.Пожелавам ви никога да не изпадате в такъв дълбок и депресивен тилт.Желая ви много успехи по масите.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Вземи си почивка, не поглеждай покер няколко дена.

След това седни и нека бъде 3:1 учене - игра. Когато си върнеш увереността в играта може да смениш цифрите :)

М
    • lowstacker
      lowstacker
      Бронз
      Благодаря за съвета Митак.И аз така мислех , но междувременно депозирах една стотарка в старса :facepalm: .Рибата е доста повече от 888 само с разликата че е хипер агресивна, а и добър трафик има.Днес деня започна сравнително добре , но то няма да съм аз ако всичко е ок .Към края се започна отново сък след сък и реших да приключа за днес.За първи път този месец съм на плюс за деня :facepalm:( цели 2 долара),направо не знам как ще ги похарча :D .Пробвах и някакъв нов вид турнири на време, станах 53 , като за сефте не е зле , но ХМ не го приема като завършен макар ръчно да съм му задал параметрите(не че има толкова голямо значение), но ми писна да гледам всичко в червено :evil: .Ето и как се представих днес , ако не бяха постоянните съкове и 3-4 мои грешки работата щеше да е супер.

Ето и някои от по интерeсните ръце днес, започвам с любимата ми

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3848849

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3848852

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3848854

Не знам как става но интересното е че лошите са с над 50 впип и 10 и по малко пфр, но на флопа си гътат нътса и си карат работата ти ходи троши нерви ако си нямаш работа.Айде лека и доходна ,има светлина в тунела :f_biggrin:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      ?( разгледах ги и не ми хареса как си ги изиграл с е дамите ол-ин на търна а с 99 е рейз/фолд с какво мислиш че ще ти влезе ол-ин напред и ще си?
      Все пак GL :) ;)
    • Mar4eto555
      Mar4eto555
      Бронз
      Доколото виждам това са турнири на 1 маса 9-10 човека , ако е така ръцете са си ОК без тая с дамите . Дамите спокоино можеш да ги фолднеш дори на ривъра така както си ги изиграл . 99 според мен си е добре на този флоп може да чек/рейз почти всичко . А и забелязвам че имаш доста странни статистики VPIP/PFR .