Въпрос

• 11 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей MentallyRetarded,

От банката ли да ти я блокират? Какво имаш предвид?

Поздрави,
      Христо
    • MentallyRetarded
      MentallyRetarded
      Бронз
      ами незнам дали от банката ... пробвах да депозирам в покерстарс пробвах и в еверест никаде не става ,а имам пари в картата,слязох до банкомата даже не мога проверя "наличност по карта" изписва ми че транзакцията е отказана
    • MentallyRetarded
      MentallyRetarded
      Бронз
      утре отивам да ги разпитам в банката ,но все пак писах тук ,ако някой знае нещо по въпроса ,та поне да съм подготвен
    • DessiP
      DessiP
      Бронз

Възможно е самата банка да не позволява транзакции към онлайн гейминг сайтове. Екипа там ще може да те посъветва. Моля да ни държиш в течение.

Поздрави,
      Деси
    • MentallyRetarded
      MentallyRetarded
      Бронз
      Оказа се че съм бил превишил някакъв си лимит (точно обяснение не получих) едно и също нещо съм го бил правил над 80 пъти (на въпрос "е какъв е този лимит и колко е допустимото" получих отговор "Не знам")

Шах мат!

а иначе досега всички депозити са ми от една и съща карта...
      няма как да съм направил 80+ опити за депозит

Единственото което ми стана ясно ,че картата ми ще бъде отблокирана другата седмица в петък след 12:00!

Пълен т***к ... извинявам се за израза, но си е така
      Явно ще си извадя друга VISA, към друга банка, та дори и да я блокират да знам че заплатата ми не е вътре... Даже трябваше по-рано да го направя,но на ... учим се от грешките си.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз

Най-вероятно говориш за лимита на транзакциите, които са позволени. Дали ползваш друга карта или не, опцията е една и съща. Направи това, която залата иска, за да увеличиш броя си транзакции. Попитай ги какво трябва да направиш.

Поздрави,
      Деси
    • MentallyRetarded
      MentallyRetarded
      Бронз
      За да не отварям друга тема ,ще попитам в тази.

Понеже имам сметка в PokerStars преди да си направя рег. в PokerStrategy , и не е тракната, има ли вариант да си я тракна сега ?
    • kreatora3
      kreatora3
      Глобален
      Първоначално публикувано от MentallyRetarded
      За да не отварям друга тема ,ще попитам в тази.

Понеже имам сметка в PokerStars преди да си направя рег. в PokerStrategy , и не е тракната, има ли вариант да си я тракна сега ?

Не.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз

Както вече ти е отговорил @kreatora3 - няма да можеш. Вече съществуващи сметки не могат тепърва да се свързват към нас.

Поздрави,
      Христо
    • MentallyRetarded
      MentallyRetarded
      Бронз
      Благодаря за точния отговор !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз

Можеш обаче да си отвориш сметката във всяка една зала, в която нямаш сметка все още, виж списъка: цък.

Имаме и специална тема във форума, която може да ти помогне да си избереш зала, за да трупаш точки тук: виж темата сега.

Поздрави,
      Деси