Здравейте и от мен !

• luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Здравейте!
      Аз съм Дани Иванов от Равда!По-точно съм от Ямбол,но от близо 14 години живея в Равда!На 29 години съм зодия Лъв.Работя като рекламен агент и доста пътувам из цялата страна.Тук попаднах съвсем случайно.Преди около 2 месеца един пич ми каза за сайта и ми прати покана.Разгледах сайта и тъй като имам предпочитания към Сит енд Гоу турнирите се спрях на посоченият видео материал!Това което запомних най-добре и което съм убеден ,че е разковничето в покер кариерата е управлението на банката!Нещо за което не се бях сещал преди!Играя в Pokerstars.com от около 3 години.Отначало играех само на виртуални пари докато науча правилата на Тексас Холдем.След около година направих малък депозит от 10$ и изиграх първата си ръка за реални пари!От тогава до сега бях направил 3 депозита от по 10$ и играех повече за удоволствие,като печелех и губех без да постигна нещо значимо!Банката ми беше паднала до 3,20 $ когато попаднах на сайта pokerstrategy.com.Видях видеоматериала и започнах да играя Сит енд Гоу с 0,25 $ входна такса. Стигнах банка от 50 $ и започнах да играя на лимит с вход 1$ + рейк!Играя почти само Сит енд Гоу турнири на НЛ Холдем!Харесвам също и Омаха Хай Лоу,но сега не играя! До сега съм изиграл над 100 Сит енд Гоу турнира от които съм спечелил 21(за сега) и съм завършвал доста пъти на второ и трето място!Надявам се,че тук мога да намеря нови приятели и да обменя опит с останалите членове на форума!
  • 22 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Дани и добре дошъл сред нас!

Благодаря ти за представянето и съм сигурна, че тук ще срещнеш много последователи на SNG стратегията.

Виждам, че все още си със статус "Начален". За да имаш пълен достъп до материалите тук, трябва да получиш стартовия капитал или да депозираш. Виждам, че си се регистрирал отдавна, надявам се всичко е наред със сметката ти. Ако имаш нужда от помощ с кореспонденцията на англ. език сподели. Може да говориш с отдела за клиенти на англ. език тук.

Поздрави,
      Деси
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Здравейте,уважаема администраторке!
      Сега по въпросът за моята сметка,трябва да ви кажа,че нещата при мен са малко по-особени!Аз реших теста,но не успях да получа началният капитал,тъй като преди много време,когато се учех още, се регистрирах в много зали и на повечето от тях не помнех паролите си!Направих си нова регистрация в pokerstars.com с потребителско име luckystarof,но получих съобщение,че не могат да ми преведът 50-те долара по неизвестни причини!Иначе моята регистрация в pokerstars.com с която играя е lucky_star90.После разбрах,че не е позволено играч да има повече от една сметка и се отказах от новият си акаунт там!Както казах в другите зали имах стари регистрации и няма как да създам акаунт там!Освен това пратих покани и на мои приятели,както и на зет ми от Враца,но той въпреки че реши теста,още не е получил своят начален капитал в bwin,а мина повече от месец .Сега бих искал да попитам дали е възможно,без да получавам 50$ капитал от вас,да започнат да се зачитат играните от мен ръце в pokerstars.com с потребителско име lucky_star90,за да мога да отворя останалите статии,защото иначе няма как да ги прочета?Освен това бих искал и да ми кажете,защо зет ми не е получил още бонусът си от вас?
      Благодаря предварително!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ luckystarof,

Здарвей отново,

Направил си нова регистрация в PokerStars, това ще рече, че преди това си имал регистрация? Нямаш право да отваряш нови сметки, дори да е много стара, пак си е твоя и имаш право само на една. PokerStars са отказала да одобрят сметката ти, не ние и трябва с тях да говориш. Ако си имал активна сметката преди това, няма смисъл да говориш с тях. Може да си избереш зала от тези тук, надявам се нямаш във всички. Само в тези зали може да получиш началния капитал. Може и да се възползваш от депозитен бонус в една от залите тук. Там нямаме начален капитал обаче. Все в някоя може би не си регистриран. Това е единственият начин да имаш достъп до материалите ни.

Относно твоя роднина, моля да се свърже с отдела за клиенти на англ. език тук. Ако има нужда от помощ с текста, може да го публикува сам във форума и ще му се помогне с превода.

Поздрави,
      Деси
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Да разбирам ви и благодаря за отговора!Сега по въпроса за моят роднина,трябва да ви кажа,че той беше се свързал с отдела и му бяха казали,че не могат да му ги преведът в pokerstars.com,а в bwin.Тогава той се регистрира и там,както и в още няколко от посочените зали и му бяха казали,че до 2 дни ще му ги преведът,а още не са!Ако можете да ми помогнете или да съдействате за това,ще ви бъда благодарен!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Възможно е да не са се разбрали - за съжаление ние не предлагаме безплатен начален капитал в bwin.

Най-добре е твоят приятел отново да пише на отдела за обслужване на клиенти или пък сам да пише във форума.

Поздрави,

Надя
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Здравей отново Надя!
      Сега понеже разбрах как стоят нещата,искам да попитам дали ако си направя отново депозит в моята сметка в pokerstars.com където играя с потребителско име lucky_star90,ще може да направите така,че да почнат да ми се зачитат точки към акаута ми тук?
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Няма да стане за съжаление. Иначе половината тук щяха да са Блек Мембърс :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Хехе, LiGuru - съгласна съм, че щеше да е добре! :D

@ luckystarof - за съжаление наистина няма как да стане, защото тракването към нас става по време на самата регистрация и не е възможно да се поправи след това.

Поздрави,

Надя
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Aми ако направя сега депозит във Фул Тилт Покер ще стане ли?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ luckystarof,

Ако нямаш сметка с тях и никога не си имал (ако и не плануваш да играеш по стратегията на малкия стак) ще може да се регистрираш, следвайки стъпките тук.

Поздрави,
      Деси
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Аз вече го изтеглих и се регистрирах преди няколко дни!Сега точно това искам да попитам дали ако депозирам 10 $ ще започнат да ми се трупат точки?
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Първоначално публикувано от luckystarof
      Аз вече го изтеглих и се регистрирах преди няколко дни!Сега точно това искам да попитам дали ако депозирам 10 $ ще започнат да ми се трупат точки?
      Ако си се регистрирал през PokerStrategy щте ти се генерират точки.Но както ти каза Деси във ФТ вече не може да се играе СМС.Със банка от 10$ е почти сигурно че щте фалираш,така че или си депозирай повечко или си избери друга зала по добре.
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Аз не играя на кеш маси,а на сит енд гоу!:) )А дали ще фалирам това вече е въпрос на игра!:) ))Иначе по принцип през pokerstrategy.com се регистрирах!
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Кеш маси или сит енд го е все тая ако банката ти е прекалено малка за нивото на което играеш :) :) :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @luckystarof,

Виждам, че си позитивно настроен, няма лошо, но в дългосрочен план винаги ще бъдеш назад, защото ми се струва за теб управление на банката не съществува. Не е лошо да си правиш експерименти с $10 долара, но струва време, което би могъл да инвестираш в обучението си и развитието си на покер масите.

Още в първата статия за SNG говорим за това "Какво представлява управлението на банката (bankroll management)?"

"Възможността за кариера, която онлайн покерът предлага заради постоянната си достъпност, в същото време поставя пред играчите и цяла една съвкупност от изисквания. Ако искаш да напреднеш в света на онлайн покера е нужно не само да си добър играч - ти трябва да бъдеш още и добър мениджър на самия себе си."

Ако разгледаш форума обстойно, ще забележиш доста подобни опити, които са завършили неуспешно. Няма значение колко добър играч си, в покера без дисциплина винаги ще започваш от нула и ще се въртиш в един омагьосан кръг.

Поздрави,
      Деси
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @luckystarof,

Виждам, че си позитивно настроен, няма лошо, но в дългосрочен план винаги ще бъдеш назад, защото ми се струва за теб управление на банката не съществува. Не е лошо да си правиш експерименти с $10 долара, но струва време, което би могъл да инвестираш в обучението си и развитието си на покер масите.

Още в първата статия за SNG говорим за това "Какво представлява управлението на банката (bankroll management)?"

"Възможността за кариера, която онлайн покерът предлага заради постоянната си достъпност, в същото време поставя пред играчите и цяла една съвкупност от изисквания. Ако искаш да напреднеш в света на онлайн покера е нужно не само да си добър играч - ти трябва да бъдеш още и добър мениджър на самия себе си."

Ако разгледаш форума обстойно, ще забележиш доста подобни опити, които са завършили неуспешно. Няма значение колко добър играч си, в покера без дисциплина винаги ще започваш от нула и ще се въртиш в един омагьосан кръг.

Поздрави,
      Деси

Здравей!
      Скъпа Деси,явно не си прочела това което съм написал и без да се обиждаш,но говориш неща малко на изуст без да ме познаваш!:) ))Ако си прочела представянето ми ще разбереш,че точно защото съм прегледал видеоматериалите и точно защото спазвах стрикно принципа"Управление на Банката" от 3 $ с игра на Сит еднд Гоу турнири с такса 0,25$ направих за месец банка от 50$,спазвайки правилото за 2%.Какакто съм подчертал в представянето си,аз съм се убедил,че "управлението на банката" е в основата на онлайн покера и съм благодарен,че го разбрах от вашите материали и го прилагах стриктно!Сега банката ми е вече 70$ след като играя на 1,00$ + рейк!Обяснил съм и по-горе от кога играя онлайн покер и мисля,че се разбира много ясно какво попитах!Не искам да спорим за глупости,защото мисля,че тук са интелигентни хора,за разлика от много други форуми,които първо се запознават със ситуацията и тогава коментират!С това искам да кажа,че с 10$ мога да започна да играя на сит енд гоу с такса 0,25$ и след като достигна банка 50$ да играя на 1,00 + рейк!
      С уважение!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @luckystarof,

Разбирам. Съжалявам за объркването. Понеже не мисля, че беше станало ясно от гореспомената ти публикация, че ще играеш с управление на банката, съм се подвела, както и потребителите.

За да избегнеш подобни ситуации с подобни реакции на членовете, съветвам те да споделяш и лимита, на който ще играеш. Тук никой не говори наизуст, просто сме се нагледали на експерименти и се опитваме да помогнем на начинаещите играчи.

Поздрави,
      Деси
    • luckystarof
      luckystarof
      Бронз
      Здравей!
      Благодаря,че си видяла написаното от мен!Извинявай за острата ми реакция,но съм се нагледал на малоумни администратори и модератори в другите форуми и за това реагирах по-емоциоанлно!Надявам се,че не съм те засегнал много и се надявам да ме разбереш!

С най-добри чувства!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @luckystarof,

Не съм се засегнала. Това е работата ми. Всички сме хора и понякога грешим. Продължавай в същия дух. Щом си съумял да играеш толкова дисциплинирано досега - ще постигнеш много на покер масите.

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2