Проблем с регистрацията

• HaTcHeRy
      HaTcHeRy
      Бронз
      Здравейте, моя проблем с регистрация стои така.Пробвах се да се регистрирам от компа на един френд,който вече има регистрация в fulltilt acc haTcHeRy и е получил началния капитал.При първото ми регистриране издържам теста и съответно регистрирам се в платформата и всичко е ок.Изпращам снимките ,който са необходими и след 3 влизания от неговия компм в pokerstrategy.com ми изписва ,че сметката ми е закрита по мое желание и т.н.Незнам какъв е проблема но ако може да помогнете ще съм много благодарен.
      Извинявам се ако съм объркал темата и не е за тази секция.
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Доколкото разбирам сега пишеш от сметката на твоя приятел, защото твоята е била затворена, така ли? Или сметката ти във Full Tilt е била затворена?

И в двете ситуации няма да можем да ти помогнем във форума обаче. Ако сметката ти в PokerStrategy.com е била затворена, все още можеш да напишеш от нея съобщение на отдела за осблужване на клиенти (в менюто Помощ) и да ги попиташ на английски език защо сметката е била затворена. Колегите с радост ще ти помогнат.

Ако пък имаш предвид сметката си във Full Tilt, тогава трябва да се свържеш директно с клиентската поддръжка на покер залата.

Поздрави,

Надя
    • HaTcHeRy
      HaTcHeRy
      Бронз
      Проблема е ,че незнам дали сметката във Фултилт е затворена ,тъй като влезна във нея ми стоят 8 цента в реалните пари но точките от турнира така и не идват.Какво мооже да се е слочило.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

Ще те помоля да пишеш директно на Full Tilt Poker, тъй като подразбирам, че проблемът е при тях.

Те поддържат и български език - просто им пиши на support@fulltiltpoker.com и колегите с радост ще ти помогнат.

Поздрави,
      Надя