Проблем при логването в bet365

• benayoun15
      benayoun15
      Бронз
      Здравейте .Имам следния проблем ; Вчера се регистрирах в Покерстратеджи ,прочетох статиите ,след което реших теста .След ,което реших да се възползвам от 50$ Бонус .Избрах bet365 - изтеглих им софтуеъра ,регистрирах се ,като последвах всички стъпки ,описани от екипа на pokerstrategy.Всичко беше наред ,до момента в който реших да се логна . Влязах в системата на bet365 клиента ,попълних си Акаунта и паролата и след като натиснах "Вход" ми излезе следния надпис "Този акаунт е временно блокиран" .Бихте ли ми казали къде е проблема и дали на някой му се е случвало нещо подобно . Благодаря предварително
  • 3 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Еми най- добре пиши на бет365, едва ли ПС знаят защо бет365 са ти блокирали акаунта..
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ benayoun15,

Здравей и добре дошъл!

Сметката ти е блокирана от самата зала. Може би ще се наложи да потвърдиш някои данни. Надявам се не си имал друга сметка при тях? Моля да се свържеш с отдела за клиенти на bet356. Този линк тук ЦЪК - ще те отведе директно до чата на живо с отдела им за клиенти на български език. Ще трябва да си въведеш потребителското име и парола, да избереш типа проблем, накрая натисни "Старт чат" и агент от отдела ще се включи да ти помогне.

Поздрави,
      Деси
    • benayoun15
      benayoun15
      Бронз
      Здравей ,Деси . благодаря много за обърнатото внимание ,но се оказа че има проблем . Казаха ми ,че имам сметка в bet365 ,но аз не помня да съм се регистрирал в техният сайт . Операторът каза съшо ,че няма да мога да се възползвам от бонуса си тъй като е за нови клиенти. Новият въпрос ,който възникна е - възможно ли е да сменя покер клиента и да се регистрирам в Mansion или Cake например ,без да загубя правото си на бонус ? благодаря ви предварително