Проблем с Full tilt poker

• mashinkata
      mashinkata
      Бронз
      Здравейте, имам проблем с фул тилт. Ще започна отначало. Направих си теста в pokerstrategy и след това избрах фул тилта ... там да си сложа бонуса. Изтеглих софтуера направих всичко както трябва и като влязах и натиснах Cashier не ми пише за истински пари 0.00$, а само виртуалните. Написах си ника във покер стратегито и не ми даде да си попълня данните. Писах на съпорта и той ми даде линк и ги въведох. Нито ми прати емайл да потвърдя данните, нито пък и ми се появи във фулт тилта това за истинските пари.

Какво ще кажете ? :( :s_cry:
  • 8 отговора
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Във фул тилт трябва да си направиш сметка с истински пари тя се прави като си допопълниш данните ...иначе чакай отговор от съппорта :)
    • mashinkata
      mashinkata
      Бронз
      Аз си написах информацията във Full tilt poker
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Най-добре е да поддържаш връзка с нашия отдел за обслужване на клиенти. Колегите с радост ще ти помогнат, ако имаш въпроси или проблеми.

Поздрави,

Надя
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Да не правя нова тема.Някой може ли да ми каже какво е discuss deal ,което ти е под никнейма във фултилт и как се прави винаги ми е 0 от 9
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      това е когато играете турнир или снг и всички играчи които го чекнат се съгласяват да разделят наградния фонд. Имай предвид, че по дефолт е разделяне според обема на стаковете, но може да се коригира не помня точно по какъв начин и много често играчи които са малко по наясно се опитват по този начин да минат незапознатите с опцията
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей SByouths,

Сделките се правят обикновено на финалната маса на МТТ, когато играчите не искат да довършат турнира, а предпочитат да достигнат споразумение, с което да си поделят оставащия награден фонд.

Ние имаме добра статия за сделките в МТТ (турнири на много маси), за която ти трябва статус Сребро - само 100 StrategyPoints през последните 4 седмици ще ти осигурят достъп не само до нея, но и до много други материали.

Поздрави,

Надя
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Благодаря ви много за отговорите :)
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Играя в Пинакъл (мисля че са в една мрежа с ФТилт, та за това тук питам)
      На финалнат маса съм на МТТ.
      Саита ме изхвърли и не можах да вляза повече. Смених доставчика на НЕТ, (ЛАН, БТК,Глобул) пак не става.
      Попитах колега, оказа се има същия проблем!
      Как се процедира в случая с наградния фонд?

Видях как става.
      Турнира се паузира и след отстраняването на проблема се продължава играта!