проблем с получаването на бонуса

• benayoun15
      benayoun15
      Бронз
      Искам предварително да се извиня на екипа и на четящите във форума ,че публикувам може би 4-та тема за деня . Значи проблема ми е следния: Както ви казах имах проблем с бонуса в bet365 ,тъй като съм имал регистация в сайта им от преди 2 години (без да сам я ползвал) ,а бонуса бил само за нови играчи .Тогава се обърнах към Отдела на покерстратеджи ,който е на английски . Обясних им за проблема ми с bet365 и поисках шанс да се регистрирам в друг сайт без да губя правото си на бонус .Те ми казаха ,че това било против политиката им ,но щели да ми дадат шанс и ми казаха след като направя регистрацията да им пиша коя е новата покер стая, която съм избрал и какъв е username-a ми там .Направих си акаунт в кейк-а и им пратих името на акаунта ,но от 5 часа някъде не съм получил отговор .И сега си погледнах настройките на акаунта в pokerstrategy и видях ,че все още ми стои едно тикче на bet365.Моля ви помогнете ми ,незнам какво да направя и означава ли това,че съм загубил правото си на бонус безвъзвратно .Благодаря за вниманието
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ benayoun15,

Здравей отново,

Форумът е предназначен за въпроси, така че не се тревожи да питаш. :)

От друга страна, избирането на друга зала за стартовия капитал не е изключение и не мисля, че сте се разбрали с отдела за клиенти. Залите никога няма да одобрят две сметки, а ние ти даваме право на един стартов капитал, и ако не стане в една зала - ще ти го прехвърлим в друга.

Отделът ни за клиенти може да ти отговори в рамките на около 24 часа, така че моля за още малко търпение.

Поздрави,
      Деси
    • benayoun15
      benayoun15
      Бронз
      Е това означава ли че нямат право да ми отнемат бонуса ,въпреки че съм допуснал грешкА? защото все още нямам отговор от тях ,а им писах може би преди 20-22 часа
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Не се притеснявай, ако си им обяснил каква е ситуацията, то тогава няма да има проблем да получиш началния капитал в Cake Poker.

Нормално е все още да виждаш bet365 като избрана платформа, но това ще бъде променено, когато колегите отговорят на съобщението ти.

Молим те само за малко търпение.

Поздрави,

Надя