Къде да гледам за достигане на 500-те SP

• xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      Доколкото знам трябва да събера 500 StrategyPoints за да освободя безплатните $50. Въпроса ми е къде мога да погледна, за да разбера напредъка си.
      Дали това:

Незнам... щото ако е само с достигане на 1000 SummitPoints, аз съм ги загубил много по-рано и не виждам смисъл да ви прахосвам парите. Може направо да си ги изтеглите. Сори, опитвам се да схвана стратегията на големия стак, но вкъщи е малко как да ви кажа(натоварено напоследък!) та малко ми е трудно ученето. Направо ви моля :f_biggrin: вземете си парите(около $39) обратно, щото и без това няма смисъл да продължавам.(ако не тези точки на снимката по-горе се гледат, а от покер залата).
      Ще чакам отговор първо на въпроса...
  • 18 отговора
    • flavian93
      flavian93
      Бронз
      1000 Summit Points ти трябват. И не се отчайвай - чети, гледай и се учи! Успех! ;)

Поздрави,
      Владо
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Гледат се точките във залата които имаш, но не се притеснявай - дори да си ги изразходвал, броят им си стой.

В момента в който направиш 1000 Summit Points, 50$ ще бъдат свободни за теглене. Без значение дали си ползвал за входове за турнири и тн.

Успех имаш 120 дни от получаването на капитала :)

М
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      Ако не успееш да събереш 1000 Summit Points в рамките на 120 дни, началният капитал от $50 ще бъде взет обратно от сметката ти. Ако имаш по-малко от $50 в този момент, само останалата сума ще бъде взета. Ако имаш повече от $50, ще запазиш печалбата си.

това значи че ти трябват точките от залата, а не от покерстратъджи .
      цитатът е от отговор на Деси в тази тема
    • xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      Ясно разбрах. Благодаря ви за отговорите.
    • xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      За жалост неможах да събера дори 100 Summit Point камо ли 1000 и накрая си изиграх останалите средства на рискови ситуации и... естествено ги загубих. Нищо сега спечелих $9 от фрирола на Покерстратеджи и ще се опитам да изградя банката си от нулата. Сега поне не ме гонят срокове и други подобни. Вярно само $9 са, не са $90 ама няма как. Ще има кръв и пот по масите :f_cool:

Поздрави на всички покер стратези и успехи по масите както винаги! :f_biggrin:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от xpu100k
      За жалост неможах да събера дори 100 Summit Point камо ли 1000 и накрая си изиграх останалите средства на рискови ситуации и... естествено ги загубих. Нищо сега спечелих $9 от фрирола на Покерстратеджи и ще се опитам да изградя банката си от нулата. Сега поне не ме гонят срокове и други подобни. Вярно само $9 са, не са $90 ама няма как. Ще има кръв и пот по масите :f_cool:

Поздрави на всички покер стратези и успехи по масите както винаги! :f_biggrin:
      Здравей xpu100k,

От една страна, съжалявам да прочета, че си загубил началния капитал, от друга се радвам, че имаш желание да изградиш покер банка със спечелените $9!

Разбира се, че не са $90, но с постоянство, разумно управление на банката, четене на статии, публикуване на ръце във форума, посещаване на тренировки, съм сигурна, че ще постигнеш успех.

Препоръчвам ти да започнеш, като изгледаш видео материалите на нашия покер експерт Камен, посветени именно на изграждането на банка.

Запиши си, ако имаш въпроси, и му ги задай на живо на 22.02. в 19:00 бълг. време по време на следващата му тренировка за начинаещи играчи!

Пожелавам ти успех и ще се радвам, ако ни държиш в течение за това как ще потръгнат нещата.

Поздрави,
      Надя
    • bubo75
      bubo75
      Бронз
      Момче, не си прахосвай парите с лека ръка!
      Бъди пресметлив и имай търпение!!!
    • 4ove4encence
      4ove4encence
      Бронз
      А има ли начин да трупам стратеджи точици чрез други зали? Става въпрос за ..., там играя доста често.

Мнението е редактирано от Nadia
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4ove4encence
      А има ли начин да трупам стратеджи точици чрез други зали? Става въпрос за ..., там играя доста често.
      Здравей 4ove4encence,

Имай предвид, че играта в която и да е от партньорските ни покер зали ще ти носи StrategyPoints, стига сметката ти да е регистрирана през нас. Пълен списък с покер залите, с които ние работим, както и информация за тях, можеш да намериш на следната страница:

>> http://bg.pokerstrategy.com/online-poker-rooms/

Ние предлагаме и алтернатива за тези играчи, които по една или друга причина нямат възможност да играят в една от партньорските ни покер зали. Можеш да си закупиш пакет от точки за 3 или 12 месеца, който ще ти осигури по-висок статус за избрания от теб период.

Повече информация има тук:

>> http://bg.pokerstrategy.com/buy-points/

В случай, че решиш да депозираш в някоя покер зала, която ще ти носи точки, а не си сигурен в коя, можеш да ни пишеш отново и ние ще ти помогнем с избора на покер зала.

Поздрави,
      Надя
    • 4ove4encence
      4ove4encence
      Бронз
      Т.е. няма как да трупам StrategyPoints в зала, където вече имам сметка? :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4ove4encence
      Т.е. няма как да трупам StrategyPoints в зала, където вече имам сметка? :)
      Здравей отново,

Принципно това не е възможно. Има само няколко зали, в които това е възможно, като и за тях важат редица условия.

Препоръчвам ти да ни пишеш в Помощ и да ни кажеш дали има конкретна покер зала, в която вече имаш сметка, а би желал да играеш през PokerStrategy.com, за да ти кажем дали това ще е възможно.

Поздрави и до скоро,
      Надя
    • xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      Аз искам пак да попитам нещо, използвайки пуснатата от мен тема, за да не затрупваме форума с нови и нови теми. А и темата е не точно от заглавието, но става дума за спечелените от мен по-рано $9(виж по-горе), който направих на $25 и реших да изтегля от Еверест за да ги прехвърля в ПокерСтарс понеже има по-голям трафик.
      Сега обаче преди да съм го направил искам да се посъветвам, дали няма да сбъркам.

Просто искам да попитам следното:
      За начинаещ играч като мене къде е по-добре да направи депозита си?
      Във Еверест(където съм свикнал и мисля, че имам напредък макар и минимален) или ПокерСтарс(където има значително по-голям, даже и най-големия покер трафик в света и където предполагам, че ще има повече слаби играчи на микро лимитите)?
      А иначе бонуси и фрийроли не ме блазнят толкова и слабо ме интересуват. Поне не са от най-голямо значение, понеже съм регнат в двете зали преди повече от 90 дни и няма да мога да се възползвам от бонусите за първи депозит. Само в някой фрийрол за депозирали евентуално мога да участвам. Но пак повтарям най-важно за мен в случая е средната сила на играчите на микротата в двете зали.

Едно две съветчета мисля, че ще са ми от полза.

Поздрави
      Христо
    • DeanD
      DeanD
      Black
      Здравей xpu100k,

Радвам се да чуя, че си изградил банка от 25$.

Играл съм и на двете места. Вярно е, че в PokerStars е най-големия трафик от всички покер зали. Това обаче не те прави сигурен победител на лимитите които играеш, нито пък ти гарантира голям % слаби играчи. Зависи също дали предпочиташ да правиш голям обем от ръце, ако се бориш например за рейкбек. Или не играеш толкова много, но пък за сметка на това гониш стабилен уинрейт.

Съветвам те да поиграеш на двете места и сам да прецениш, къде се представяш по-успешно, за да станеш редовен играч там.

Успех в избора!

Поздрави,
      Деан :coolface:
    • xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      Здравей deandechev,

Много ти благодаря за отговора. Мисля, че точно това исках да чуя.
    • TaurenBG
      TaurenBG
      Бронз
      Аз стартирах с шаста масите в Еверест. Събрах няколко стака по СМС и ги направих няколко долара (разбира се не от 1вия път). Тръгна работата и след известно врем се озовах със 70 долара. Лошото е ,че от време на време ме спукват от бой и ме връщат много назад. И сега съм в такава серия. Банката ми е $30 ... Разбира се - отказване няма. Мисълта ми е ,че ако се занулиш , освен фриролите и шаста масите са добър старт. Има доста стартирали оттам в нашата общност. Успех ! ;)
    • xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      Нещо не ми е ясно: Какви са тези "шаста маси"?

А пък аз междудругото, след като изтеглих тези $25 - преди два дни спечелих пак $4.75 от фрийрола в Еверест и сега почвам да градя пак :f_cool: Тъкмо няма да имам тази дилема вече къде да депозирам.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей xpu100k,

Тези шаста маси са безплатни СНГ фикс лимит турнири. Може да ги намериш в секцията SNG.

Те са добри за изграждане на банка, защото не инвестираш нищо (освен време) а имаш възможността да печелиш и да трупаш банка.

Митко
    • xpu100k
      xpu100k
      Бронз
      Ее това е супер, че има и друг начин за изграждане на банка от 0-та
      Мерси за инфото, DimitarLyubenov.