верификация на документи моля помогнете

• vanyamerilym
      vanyamerilym
      Бронз
      Защо покерстарс ми иска такава лична инфомация като последните 4 цифри от ЕГН-то ми на личната карта ?
      Това нормално ли е ?
      Искат ми копие на личната карта което е ок стандартна процедура.
      Закрити са последните 4 цифри на ЕГН-то ми и номера на личната карта.
      Смятам че това е адски лична информация и нямат право да искат ?
      Имат ли право ?
      Мисля че всичко което им е нужно се вижда и всичко което ги интересува тях за верификация на документи се вижда
      1- адреса ми
      2-имената ми
      3- първите 6 цифри на ЕГН- което е датата ми на раждане
      4- картата е валидна вижда се срок на издаване изтичане
      Имат ли право да ми искат такива лични неща или просто да обясня на тия дървари малко да се вземат в ръце и да се осъзная какво искат !!!!
  • 5 отговора
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Това е напълно нормално във всяка зала се изисква такава информация преди теглене /след депозит и аз съм минавала такава процедура.
      Няма да злоупотребят с данните си. ;)
    • ludotopse
      ludotopse
      Бронз
      На скоро братле бях 1:1 с твоя случей ,но ако искаш да си изтегля парите от залата трябваше да дам тази информация ;) Предполагам годините ги имаш ,затова смело ги дай ;) Няма защо да злоупотребяват :)
    • donvesss
      donvesss
      Бронз
      Мисля, че ако теглиш чрез банков трансфер не е нужно да им пращаш нищо.
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Аз искам да попитам, защо постоянно някой се притеснява за тези лични данни и цитира закона за защитата им. В момента в България до тях ти имат достъп със сигурност над 100 000 човека. Това са всички в сферата на МВР (които са към 80 000 май), НАП, пощите също, всички в банката където ти е картатата (ако е една и то във всички клонове), всички при които имаш договор за телефон и т.н. Какво като ги имат, какво ще правят с тях. Така че според мен няма място за притеснение :P
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vanyamerilym,

Мога да те уверя, че е напълно нормално от покер залата да ти искат копие на личните документи, на които се вижда всичката информация. Тези документи обаче се използват само за да потвърдят те твоята самоличност и за нищо друго. Можеш да си сигурен, че те няма да попаднат в "лоши ръце" и че няма от какво да се страхуваш.

Това е стандартна проверка, която имат всички покер зали, все пак е важно те да се уверят, че няма да има злоупотреби.

Поздрави,
      Надя