задържани пари

• batimilen
      batimilen
      Бронз
      Здравейте
      Имам проблем
      От покерстарс ми задържаха изтеглените пари.
      Това беше на 28 ноември поисках изплащане.
      Не бях пращал документи за верификация.
      Поискаха ми пратих одобриха ги.
      Обаче парите все така са задържани.
      Писах на залата и чакам отговор.
      Въпроса ми е могат ли въобще да ми задържат парите да не ми ги изплатят силно съм притеснен защото документите ми са одобрени а тегленето си стои все така задържано ?
      Има ли такива случаи в които залата да ти открадне парите и да не можеш никога да си ги изтеглиш
      Бесен съм защото цялата работа се проточва супер много време и така и не ми освобождават парите.
      Днеска им написах на всичките пу*ки майни отдели които притежават.
      Security
      Support
      verification
      И всичките им отдели щото ми писна да ми държат парите
      Значи смотаната зала може да ти прибира паричките от рейка за милисекунди обаче не може да ти изплати тегленето с векове !
  • 15 отговора
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      по принцип за да ти верифицират акаунта им е нужна седмица горе долу за изплащане още толкова .. сигурен съм че до няколко дена ще ги получиш
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей batimilen,

Разбирам че си ядосан в момента, но ще се опитам да те насоча към една друга гледна точка - това че по този начин залата се опитва да защити парите ти от неправомерно теглене.
      Макар и рядко се случва да има опити (понякога успешни) за кражби, заради което те са особено предпазливи при първи тегления и определени съмнения за идентичността ти. Забавянето при транзакции ти дава и възможност да ги откажеш, ако не са заявени от теб.

Надявам се проблема ти да се разреши възможно най-бързо и ще те помоля да ни държиш в течение със случващото се около него.

Поздрави,
      Александър
    • batimilen
      batimilen
      Бронз
      Първоначално публикувано от Lupusss
      по принцип за да ти верифицират акаунта им е нужна седмица горе долу за изплащане още толкова .. сигурен съм че до няколко дена ще ги получиш
      благодаря за успокоението
      но въпроса е че просто парите са задържани смисъл такъв документите вече са приети
      знам че отнема горе долу седмица изплащането но въпроса е че те не са го одобрили все така
    • batimilen
      batimilen
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от AlpinaBG

Забавянето при транзакции ти дава и възможност да ги откажеш, ако не са заявени от теб.

И аз на това се надявам но вече се надявам седмица и кусур.
      Всеки ден си проверявам пощата по 15 пъти само че те просто не правят нищо.
      Това е проблема че дори и не мога да го откажа.
      Знам че по принцип ти дава cancel на транзакцията но този път не мога да извърша абсолютно никакви действия.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет,

Надявам се проблема да се реши скоро :)

М
    • batimilen
      batimilen
      Бронз
      Здравейте парите бяха отпуснати днес най накрая.
      Не мога да кажа да се похваля до споделя е по точно.

Трябваше вчера да им напиша на всичките * майни отдели за да започнат да работят
      security
      support
      verification

Днеска станах бесен в 8:00 и бях решил да им напиша и на другите отдели
      technicall software
      account maccount и каквото още имат
      Смятах да им напиша и на български до този момент им писах на англисйки.

Какво да ви кажа хора това което си мислите че ние сме били мързелива нация и сме минавали по тънката не е вярно ВСИЧКИ СА ТАКИВА.
      Независимо че били американчета.Значи докато не им сложиш чатала на врата и да им се разбучиш се правят на луди правят си пасчета ако може да не я свършат днешната работа да оставят за по по по утре.
      А ти стоиш като кретен надявайки се нещо да се случи докато от другата страна се чудят къде ли ги сърби да се почешат.
      Американците са същите безделници.
      Значи и в New Yourk като работих беше същата работа.
      Имаха да ми плащат чек сумата не беше пълната бяха ми платили по малко и аз отивам говоря с тоя дето праи чековете един месец преди да замина и ония няма батко днеска утре днеска утре прави си пасчета и са зачесва на стола а аз стоя и чакам като малоумник да оправи нещата.
      Накрая 4 дена преди да замина влязах в офиса му разбучах му са и опрай работата веднага. Знаете ли колко ма е*е за някав кретен дето даже няма да видя втори път. Това си бяха моите пари които съм си заработил.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Радвам се че проблема ти е решен.
      Успешна игра и дано за в бъде да нямаш подобни перипетии!

Поздрави,
      Александър
    • batimilen
      batimilen
      Бронз
      благодаря

Сега си пишем е-mails да разбера защо ми държаха толкова време парите.
      Малоумници правят си шега с хората.
      Сега е време аз да си правя малко майтап с тях.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Бронз
      Не ти препоръчвам да си правиш майтап с тях, ако искаш да играеш при тях, има опасност да те баннат, бъди мн внимателен кво пишеш.
      Съвет от мен ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей batimilen,

Преди да използваш такива силни думи по адрес на покер залата те моля отново да помислиш над това, че процедурите за сигурност на покер залите имат за цел двоен ефект: хем покер залата да е защитена от злоупотреби, хем ти и твоите пари да са защитени от злоупотреби.

Забавянията в никакъв случай не са приятни, но понякога са неизбежни и причините за тях са често доста по-комплексни, отколкото изглеждат на пръв поглед.

Поздрави,
      Надя
    • batimilen
      batimilen
      Бронз
      Е то това е най МАЛОУМНИЯ САЙТ ПОКЕРСТАРС ЗАКЛЕВАМ СЕ!!!
      Сега съм си пуснал и другата част от парите да си изтегля и в момента какво да видя
      Your transaction is hold contact security !
      Демек парите ти са задържани свържи се с security
      И после някой да ми каже че не си праят майтап с хората !!!
      Като до два дена ми държаха предното теглене и ми потвърдиха документите !
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей batimilen,

Моля те да проявиш малко търпение към тези неща. Ако още от сега си почнал да се ядосваш, това не е за хубаво.

Ако всичко по акаунта ти е изрядно, няма място за притиснение.

Поздрави,
      Митко
    • batimilen
      batimilen
      Бронз
      благодаря за опитите да ме успокоиш

проблема е че с малко търпение няма да стане
      едното ми теглене го държаха 10 дена сега какво всяко теглене ще го държат 10 дена ли
      Тоя път къде е проблема само преди 2 дена ми одобриха предното
      Пратил съм им документите те също са потвърдени иначе нямаше как да ми пуснат тегленето
      Къде е проблема тоя път ?
      Изтеглил съм си 800$ и имам още 700$ за някой това не са много пари но за мен са много това и е банката ми това са си моите искам си ги.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет,

Аз лично не се опитвам да те успокоя, а да ти дам съвет ;)

Надявам се, че не си почнал да се караш с тях? Това определено не е добрата страна на нещата.

Все пак, какво беше обяснението за първото забавяне и защо сега има втора проверка на акаунта ти поради секюрити причини?

Бъди по кооперативен с тях и се опитайте да решите проблемите "безболезнено" и бързо.

Опитай да водиш разговорите с тях с умерен негативизъм, може и да подейства :)

Успех с тегленето и може да ни държиш в течение какво се случва около него!

Митко
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей batimilen,

Митко е прав, трябва да се ядосваш по-малко. Тези зали имат отговорност да спазват процедури и да правят стандартни проверки за сигурност. Като човек, който е работил в индустрията и от тази страна, искам да кажа, че има куп процедури за проверка. Трябва да докажат, че проверяват всикчо освен на теб и на себе си, и на лицензиращите ги компании, така че в името на твоята сигурност и техните лицензи, няма как да оторизират моментално теглене.

Съгласна съм, 10 дни е не малко време и няма да е хубаво още токова да одобряват това теглене. Нека видим обаче и моля да не използваш повече вулгарни изрази в нашия форум. Предварително ти благодаря! Стискам палци всикчо да е наред този път!

Едно пожелание от мен, стани им топ VIP клиент, по-бързо ще действат, защото ще си им приоритет. :) Успех по масите и дано няма много забавяния в бъдеще!

Поздрави,
      Деси