Въпрос към Деси

• jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравей,
      можеш ли да ми дадеш някаква информация относно тениската,която трябва да получа от коледната промоция.Интересува ме дали е изпратена вече,защото скоро ще пътувам и ще отсъствам доста време от града,а ако не я получа преди това пощенските служби ще я върнат обратно.Ще ти бъда много задължен ако имаш възможност да провериш дали е изпратена вече.
      Поздрави,
      Митко
      П.С.:самоНадето да не се почувства пренебрегната,че задавам въпроса лично към теб:) :) :) :) -просто всичко по този въпрос досега минаваше през теб
  • 30 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @jokerasheva,

Привет,

Тениската е изпратена, но пощенските служби (понеже е с обикновените пощи) явно бавят нещата. Доколкото разбирам, когато се праща нещо до България стига по-бавно. Не мога да ти кажа точно време, в което да я очакваш за съжаление. Ти кога ще пътуваш? Другата седмица, ако я няма още, моля да ми кажеш и ще видим какво се е случило.

Поздрави,
      Деси
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      И аз все ощe чакам мойте 2 тениски.
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Благодаря за проявеното разбиране и желание за съдействие.Ще те информирам своевременно,ако има развитие по случея.
      Поздрави,
      Митко
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ SvetlanaKaleva,

Тениските бяха изпратени заедно. Ще те помоля да изчакаш до края на другата седмица, защото се надявам поне дотогава да са там.

Поздрави,
      Деси
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Аз само искам да потвърдя, че аз получих моята преди 2-3 седмици... Не разбирам защо вашите се бавят.

Според мен най-добре е да отидете в пощенския клон на вашия квартал да проверите. По принцип когато доставят нещо, оставят известие, че са идвали куриери и ви канят да си го вземете от пощенския клон. Може да не сте обърнали внимание на това известие... просто проверете в самия клон.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ LetchLord,

Здравей,

Благодаря ти за споделената информация. Твоята тениска беше в друга пратка обаче.

На останалите, спокойно. Може наистина да проверите, защото истинското бавене е на територията на България за съжаление.

Поздрави,
      Деси
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      Абе да ви кажа и мойте още ги няма. Искам да попитам поне в една пратка ли са или да ги очаквам една след друга?
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Мойта я няма вече почти 2-ри месец. Вече и не я чакам. Като ми разказаха приятели как се "губят" пратки с разни неща дето могат да се ползват. X(
      Ако не на масите то Български пощи спокойно могат да ме тилтнат :D
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      Добре има ли някаква нова информация кога ще пристигнат? И попитах вече, мойте 2 в една пратка ли са? Аз пък от 1 месец съм на нов адрес и ми се налага да ходя да проверявам на стария, което е адски неудобно! Моля някоя от админките да отговори поне на конкретния ми въпрос! Благодаря предварително.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ pastet89,

Здравей,

Двете ти тениски са в една пратка. Както казах и на останалите, ако до края на другата седмица нищо не се е появило, моля да ми кажеш. От нашия магазин ми е потвърдено, че са изпратени. Нямам точни данни кога ще пристигнат, защото бавенето е от български пощи и не зависи от нас.

Поздрави,
      Деси
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      Аз декларирам, че при мен още нищо не е пристигнало! Какво става при другите?
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      @Админките
      Няма ли начин да проверите докъде са стигнали пратките? Аз ходих дори в пощата и ми казаха, че там не е приситгал колет. Иначе щели били веднага да ми пратят призовката... А нали казахте, че забавянето е на БГ територия?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @pastet89,

Здрасти,

Изпратени са с обикновена поща. Ще се свържа с отдела, който се занимава с пратките.

Поздрави,
      Деси
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      ОК, ще чакам да пишеш тук какво е установила проверката, защото както уточних вече съм на нов адрес и не ми се разкарва пак напразно.
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Аз миналата седмица получих призовка, че имам пратка в пощата.Отидох, но не бяха тениските, ами едно тесте карти от Фул тилт академи, което си бях поръчала.
      Днес отново ходих да проверя дали са пристигнали тениските, казаха ми че няма никаква пратка за мен.
      Не знам, защо е чак толкова голямо забавянето.Да не би да са се изгубили някъде колетите още извън България.
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      И според мен е станало така. Преди да спечеля тениските си поръчах карта от NETELLER пак от чужбина и я получих 10 дена по-късно. Жената в пощата също ми каза, че според нея не е възможно да има толкова дълго забавяне на българска територия и да проследя пратката от чужбина насам.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Съжалявам за неприятната ситуация. Отнесла съм въпроса към отдела, занимаващ се с пратките.

Поздрави,
      Деси
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      ОК, Деси, пиши тук щом има новини.
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравейте,
      току що получих тениската си.
      Искам само да благодаря на Деси за оказаното съдействие и отделеното внимание,а останалите хуквайте към пощата.
      Поздрави,Митко
    • 1
    • 2