bonus ot pokani priqtel

• 14 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление можеш да теглиш пари от своята промоционална сметка само към някои покер зали. За България това са Mansion Poker и Full Tilt Poker.

Имай предвид обаче, че лимитът за Mansion Poker е $200 за цялото съществуване на сметката ти, и сметката ти там трябва да е била създадена чрез PokerStrategy.com.

Ако предпочетеш Full Tilt Poker, то тогава трябва просто да въведеш потребителското си име в своя профил.

Минималната сума за теглене е $50. Повече информация има тук.

Поздрави,

Надя
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      Мерси,Надя! а във фул тилт има ли ограничение на бонуса?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво. За Full Tilt мисля, че няма, а и да има, сигурно ще е някоя крупна сума, за която може да се наложи да поканиш доста хора... ;)
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      ами аз вече съм поканил не малко хора,и смятам скоро да преведа голяма сума:) просто искам да знам дали има смисъл да каня още приятели:)
    • superchumbo
      superchumbo
      Бронз
      В Меншън има лимит до 200$, за Фултилт мисля че няма. Успех с програмата!
    • Killroan
      Killroan
      Бронз
      А като се преведат парите в FTP да кажем, трябва ли да заложиш някаква сума, да се изкарат някакви точки и т.н. или могат да се теглят веднага?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @ stanio85: Най-добре е да питаш Фул Тилт, те ще ти кажат има ли лимит. Но според мен няма да е проблем да изтеглиш и по-голяма сума. Покер стратези от другите общности, които наскоро споменахме в новините, си купуват коли с парите от програмата Покани приятел!

@ Killroan: Зависи коя покер зала ще избереш. Някои зали позволяват директно да изтеглиш парите, друго имат изисквания за игра. Отново колегите от отдела за обслужване на клиенти на покер залата ще ти дадат най-акуратна информация.
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      От Mansion съм си теглил веднага парите от TAF и не е имало проблем. Не си обвързан с никакви точки, защото това не е бонус за избиване а трансфер на реални пари. За Full Tilt предполагам е същата история. В Меншън вече ми преведоха $180, така че за мен единствената опция остава Full Tilt.

Това Tell-A-Friend е голяма работа, само да бяхме малко по-разбрани българите. Повечето, които пренасочвам все не успяват да прочетат нещо или се объркват при пращането на документите. Ако всички мои приятели, които са решили теста, бяха получили и начален капитал, щях да съм доста напред с банката. Мисля, че ако комуникацията с отдела на клиенти беше на български, много повече българи щяха да получават начален капитал и да са част от нашата общност. ;)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Мисля, че ако комуникацията с отдела на клиенти беше на български, много повече българи щяха да получават начален капитал и да са част от нашата общност. ;)
      В момента работим по въпроса и се надяваме скоро да има колеги с български език, за да се улесни комуникацията.

Молим ви обаче за малко търпение, все пак сме сравнително нова общност и трябва време.

Поздрави,

Надя
    • stanislav1234
      stanislav1234
      Бронз
      здравейте интересуваме при колко направени точки получавам 25 $ от системата покани приятел.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей stanislav1234,

На тази страница има подробна информация относно получаването на бонуса Покани приятел.

Поздрави,

Надя
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      За да не правя нова тема ще задам въпроса си направо тук - ако мой приятел си направи регистрация тук и в партньорска платформа, но не вземе бонуса, а направи сам депозит (или аз му пратя пари да речем), когато той направи Стратеджи пойнт ще мога ли да взема бонус?

П.П.: Когато изпратя пари на някой той не взема бонус за депозит нали?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ kymupa,

За да бъде тракната (препоръчана) сметката на твоя приятел, той трябва да направи депозит и да се възползва от бонус тук. Ти да му пратиш пари в покер сметката не се брои и ти бонус няма да получиш.

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Благодаря за бързия отговор, Деси.