Проверка на самоличноста

• vlashevvv
      vlashevvv
      Начален
      Добър ден.Искам да ви попитам минах теста съответно изпратих ясни снимки на документите ми за самоличност както и снимка със личната карта и книжката,и ми пратиха съобщение от екипът че не съм преминал проверка за самоличност,имало редица причини.Преди да ми изпратят съобщението ми се обади ваш служител който ми зададе въпроси относно (дата на раждане,потребителско име) и няколко покер въпроса като : какво означава стрейт и ривър и турн обурках само ривъра щото първо не очаквах да се обадят и ми благодариха за отговорите и отделеното време и след няколко секунди получих това съобщение :)
  • 4 отговора
    • vlashevvv
      vlashevvv
      Начален
      Да добавя питаха ме също във коя покер зала искам да получа началният капитал и отговорих 888 защото май видях че само там го предлагате :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей vlashevvv,

Това е стандартна проверка на самоличността и служителите ни нямат право да коментират отговорите ти, за да предпазят системата ни за сигурност.

Началният капитал е наличен в Everest Poker, а не 888poker.

По-рано беше писал, че искаш да играеш в тази зала, вече сме говорили за нея. Там можеш да играеш само със собствени средства: цък. Въпреки че капиталът ти беше отказан, ти пак можеш да бъдеш пълноправен член, но със свои средства.

Поздрави,
      Деси
    • vlashevvv
      vlashevvv
      Начален
      И поради причината че съм казал грешна покер зала която не предоставяте началния капитал във нея няма да го получа ? а и ето какво пише в покер залата 888: Важно за играчи, които са преминали теста за начален капитал от $50:
      Ако си преминал нашия тест и искаш да получиш началния капитал, моля посети тази страница: инструкции за получаване на $50 начален капитал :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Никола,

Не мисля, че това е причината сама по себе си. Имай предвид, че колегите от отдела за сигурност взимат предвид набор от фактори, които не подлежат на дискусия и разговори нито с нас самите, нито с потребителите. Това е с цел предпазване от злоупотреби и си е стриктно тяхно решение. Това решение само по себе си не подлежи на промяна. Бонусът от $50 не е наличен в 888poker в момента и това е ясно тук: цък.

От нашите данни виждам, че си поискал да го получиш в Everest Poker. Ако имаш други въпроси за сметката ти, можеш да ни пишеш в Помощ. Коментари за причините на отказа и промяна на решението на отдела за сигурност обаче - няма да има.

Съжалявам, но тази процедура е важна за нашата и вашата сигурност.

Поздрави,
      Деси